reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Podobnie jak w tej ciazy przez dlugiiiiiiiiiiiiiiii czas mdlilo mnie nieziemsko ! jadlam normalnie i nie jadlam smieciowego jedzenia ;) a jak jadlam to bardzo bardzo sporadycznie :)
teraz tez zwracam uwage na to co pochlaniam ;) i kontroluje kg bo nie chcem przytyc wiecej niz 10 kg, zobaczymy czy sie uda ;)
 
reklama
moje 1 usg:)

1 usg.jpg
 
aniałeczkek super to twoje zdjęcie!!! jakie masz juz wielkie dzieciątko;) moje ma dopiero 4mm i to taka mała kropeczka a twój to już taki taki duży bombel:-) gratuluje jak i pozostałym mamusiom trzymamy kciuki:tak:

udało sie zrobić zdjęcie;) za 3 razem znalazłam naładowane baterie...
DSC03360.jpg
 
Ostatnia edycja:
a ja sie pochwalę czyms innym...
zrobiłam sukieneczke dla mojej chrześnicy, jeśli fasolka okaże sie dziewczynką kiedyś do niej wróci;) chętnie bym juz coś zrobiła dla malenstwa póki jest czas, ale dopóki nie znam płci:sorry: ale zbieram sie do kocyka unisex;))
DSC03366.jpg
 
oczywiście szydełko;)

smoniczka to super;) może masz jakieś pomysły??

ja przez te nudności i bóle brzucha nic nie jestem w stanie robić, niby siedzę cały dzień i mam mnóstwo czasu ktos by powiedział że lepiec byc nie może ale jest ciężko... wszystko leży i czeka na lepszy dzień;)
 
reklama
Do góry