reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Wszystko ok ale Pani mówi, że się nie dziwi, że boli bo nogi się w samym dole majtają, w obraz jej właziły
 

Załączniki

  • 1447072382145.jpg
    1447072382145.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 74
  • 1447072406435.jpg
    1447072406435.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 70
PaniAg dziewczyny maja racje z tym przyspieszeniem wizyty.

Carolajna czyli boli bo Synus daje popalic.Dobrze ze to nic powaznego :tak:

Kropeczku dwie calkiem spore kobietki ;)
 
Mam crp 0,80 a norma 0,50. Cukry 103, 163,138. (Na czczo, po godzinie i po dwoch).
Dalej mam lekki katar, moze byc stad to crp.
Czekam do piatku a dietowac bede dalej. Tylko nie wiem czy robie to dobrze ;)
 
Aschlee super że wszystko oki a Twoja Mała to olbrzymiutka bo moja na dzisiejszej wizycie miała 900g:) i za nic nie chciała się odwrócić do nas ech..kolejna wizyta bez fotki bo plecy i pupę wystawiła następna wizyta 7.12.
 
reklama
demolko u mnie od 3 mies pupe pokazuje:-):-)
Caro a lekarz cos mowil o kopaniu w dol i teraz rozumiem ze o to chodzilo bo na usg doochwowym tylko nogi wikaly:-)



gratuluje udanych wizyt
 
Do góry