reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówka u lekarza

reklama
Ja tez znam taki ból.:tak::-( U mnie przyczyna jest nieprawidłowa budowa macicy.
Chociaz teraz po ciazy jest troche lepiej.
Kazdy ginekolog podczas badania zwracał mi na to uwage, mowiac ze mam bardzo powazne nieprawidłowosci,ze powinnam miec operacje itd.A dwoch stwierdziło nawet ,ze nigdy dziecka nie urodze:-D. Szkoda ,ze nie dostałam tego na pismie bo jakies odszkodowanie by mi sie przydało;-)
 
A u mnie najgorsze jest to ,że po odstawieniu pigułek mam trzy razy w miesiącu @Lekarz stwierdził ,ze tak ma być :szok::szok: Jako ,ze kolejna ciąża u mnie to zagrożenie życia (miałam 3 cesarki i operowany staw biodrowy) to teraz nie mam możliwości żadnego zabezpieczenia na mechaniczno -chemiczne mam uczulenie spirali nie mogę założyć, a po pigułach miałam takie migreny że trzy dni byłam jak naćpana bo nic nie robiłam tylko spalam To pomyślcie w jakiej ja jestem nieciekawej sytuacji :zawstydzona/y::zawstydzona/y::no: Pozostaje mi tylko białe małżeństwo :(
 
A u mnie najgorsze jest to ,że po odstawieniu pigułek mam trzy razy w miesiącu @Lekarz stwierdził ,ze tak ma być :szok::szok: Jako ,ze kolejna ciąża u mnie to zagrożenie życia (miałam 3 cesarki i operowany staw biodrowy) to teraz nie mam możliwości żadnego zabezpieczenia na mechaniczno -chemiczne mam uczulenie spirali nie mogę założyć, a po pigułach miałam takie migreny że trzy dni byłam jak naćpana bo nic nie robiłam tylko spalam To pomyślcie w jakiej ja jestem nieciekawej sytuacji :zawstydzona/y::zawstydzona/y::no: Pozostaje mi tylko białe małżeństwo :(

Joanna, no to masz rzeczywiscie nieciekawa sytuacje.

Rozalka, ja tez czasami mam takie bole ze az wyc sie chce. Nic nie pomaga. No i raz zemdlalam - ale to bylo przed ciaza.
 
Jak tak czytam, to nie chce zapeszać, ale ja nie pamiętam aż takiego bólu...w sumie to jak byłam w wieku 18-20 lat, miałam najgorsze bóle, ale nie aż takie do nieprzytomności... mam nadzieje, ze nie poznam tego uczucia:tak::tak:
 
reklama
Ja dopuki nie urodzilam pierwszego dziecka to co miesiac umierala:baffled: a za czasow szkolnych potafilam z bolu zemdlec dostac biegunki czy zwymiotowac:baffled:
 
Do góry