reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

susi, a mi sie wydaje ze bezglutenowe ciezej dostać jak te z glutenem, tylko znaleźć coś co pasuje do zupek, bez cukru t ocieżko a nie chce odciagac mleko... mleko z cyca, jedzonko osobno
 
reklama
flower - widzę że nasze Gabryśki mają nawet te same wózki Mikado:-)
Ech...teraz gdzie by ucha nie nadstawiał to tylko gluten,gluten.Kiedyś się wogóle o tym nie słyszało.Nie wiem czy małemu będę podawać...zobaczymy...wyjdzie w praniu.Natomiast ja mam 5-ro rodzeństwa.Wszyscy wychowani na krowim mleku i mannie zwykłej bo innej nie było.I wszyscy zdrowi jak rybki.
 
heja

a tej marchewki nie mozna samemu zrobic jak tak ciezko dostac sama bez dodatkow?

fajnie ze na baseny juz smigacie ja to bardzo chce ale jeszcze sie wstydze rozebrac i to mnie powstrzymuje!

a Gabrys dzis zaczol obracac sie z plecow na brzuch! jak juz wyczail co i jak to non stpo sie kulal w ta i z powrotem!


jak czytam o waszych nockach ze cos sie popsulo bo dzieci zaczynaja sie budzic w nocy to ja nie wiem juz co o swoim lobuzie powiedziec!
moj Mlody nieszcze NIGDY nie przespal nocki albo nawet do 4 czy 5! zawsze jest okolo 24 pierwsza pobudka - cyc i spi - potem okolo 2 kolejna - cyc i spi - a potem okolo 4 i musze juz go wziac do lozka na cycu zasnie bo inaczej to godzina z zycia na usypianie go! juz nie wiem co mam zrobic zeby spal dluzej i jak naucyzc go yaszpiania w loyecyku a nie na rekach :(

moze jakies rady?

Flower, nam bardzo pomogla ksiazka "jak pomoc dziecku zasnac", czy jakos tak.. jejku, tytulu nie pamietam.. musze poszukac.

odkad stosujemy te rady, zycie stalo sie piekne ;)
 
ja jeszcze sie wstrzymałam z dodatkowym jedzeniem ale :

zacznę od marchewki i ogólnie warzyw
- gluten podam zgodnie z zaleceniami nie wcześniej niż w 5 miesiącu więc jeszcze z 2-3 zaczekam, w postaci kaszki mannej i jesli nadal nie będzie chciała z butelki pić to chyba własnie do marchewki będę dawać ale wtedy marchewkę wprowadzę wcześniej....

galway - czadowa koszulka:-D

tynka - ja w temacie nosidełek ciemna

beti dzięki:)

u nas też sezon Euro i mecze od 18....stąd byłam przerażona tymi nagłymi chrzcinami:).

Sencila - pewnie chodzi o " każde dziecko może nauczyć się spać" koleżanka zachwalała, miałam ściągniętą ale nie była potrzebna. Jej pomogła
 
Ostatnia edycja:
widze, ze mecze na tapecie.. dzis jechalam z dzieciakami od znajomych w czasie meczu holandia-dania i zywej duszy na ulicach nie bylo.. holendrzy maja fiola na punkcie pilki noznej, sport narodowy. wszystko na pomaranczowo juz od wielu dni! NIestety, jest zaloba teraz.. powaznie,... dla wielu to normalnie zaloba tutaj, ta przegrana!
 
Sencila - mój sąsiad wybrał się z żoną i dzieciakami wczoraj w trakcie meczu Polski z Grecją do Futury (outlet) i miał wrażenie, że ktoś go wpuścił po zamknięciu, była garstka ludzi, oprócz niego jeszcze 2 facetów!:-D jedynie sprzedawcy pod ladą w laptopa patrzyli albo wybiegali na zaplecze i komentowali :-D
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
Jestem i czytam Was na bierzaco ale wakacje sie u nas zaczely i nie dosc, ze mam mnostwo roboty przy mojej trojeczce, domie, biznesie itd. to jeszcze staram sie z nimi wychodzic gdzies co 2 dzien zeby sie nie nudzili.
cyska mozesz sie zdziwic bo u nas Martinek od pierwszego razu pozeral caly sloiczek, az musialam zaczac wieksze kupowac bo te malutkie to sie na nas patrzyl: co wyscie zglupieli?
U nas wlasnie nie ma zadnych mieszanek, jest tylko marchewka, slodki ziemniak, dynia, groszek i szpinak. Brokuly i zwykle ziemniaki musze robic sama.
Owocow jeszcze nie zaczelismy, jeszcze mu chce wprowadzic zupke i dopiero wtedy slodkie zaczniemy.
A jedzonko podgrzewam w mikrofali, tak troszeczke zeby nie bylo zimne prosto z lodowki.
Ja dosypuje do wieczornego karmienia kleiku ryzowego (nie wiem czy to to samo co manna?).
Suzi86 a nie ma w Polsce takich chust do zaslaniania? Jak bylismy w planetarium czy gdziekolwiek babki sie taka chusta zaslaniaja i maja w nosie czy ktos patrzy czy nie i nie trzeba chodzic i szukac odludnionego miejsca do karmienia.
Tu jest link do tych chust:
Nursing Covers - Breastfeeding - Babies "R" Us
flower ja znam jedynie metode na butelke z woda. Jestem szczesliwa posiadaczka dziecia, ktory od 2 mies. przesypia 21-6-9.
Naszemu Miskowi wyrwalo sie dzisija "dada" jak gadal z ojcem. Ojciec przeszczesliwy.
U nas Euro nie transmituja, M oglada wieczorem same bramki.
 
Do góry