reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Hejka

Mitra a tak się właśnie zastanawiałam gdzie byłaś jak Cię nie było:-D
Vanilla my wczoraj po raz pierwszy podaliśmy marchewkę z ziemniakiem z Hippa.Zjadłam to czego mały nie dokończył i muszę przyznać że całkiem smaczna.Dziewczyny Gerbera zdecydowanie odradzały a więc nawet na niego nie zwracałam uwagi.

U nas strasznie głośno.Ekipa montuje nam barierki na klatce schodowej i tylko od rana wiercenie i wiercenie.Mały dłużej pospać nie może.M pojechał do pracy po czterodniowej przerwie.
Pogoda pod psem i chyba ze spacerku nici ech...
 
reklama
boshe...nakarmiłam Tito ( kot pomagal nam jeść) i ma wszędzie tę ..p...marchewkę...zaraz ide pod prysznic, tylko przetrę kota i okolice. Tito na szczęście padł..a dosypałam pół łyżeczki manny do posiłku i czekam na reakcje - ja akurat idę z nurtem im wcześniej tym lepiej.
 
mitra a jaką tą mannę masz? Ja zawsze myślałam że mannę to trzeba na mleku zagotować.A jak to się ma do dosypywania do marchewki np?? Kurcze głupia już jestem odnośnie tego glutenu...
 
Ja czekam na listonosza z moja chusta.
Wczoraj mala miala wieczor placzu. Byla strasznie zmeczona i nie mogla zasnac i w ogole obrazila sie na cycka. Wstala po 3 a zasnela dopiero przed 9. Wczesniej przed poludniem spala 2 godz, co jej sie nie zdarza (ma rytm mniej wiecej pol godz spania na 1,5-2 aktywnosci). No i to zaburzylo harmonogram. Widzialam, ze glodna ale cycek parzyl. Myslalam, ze moze cos jej w mojej diecie nie podeszlo. Nie mam odciagnietego mleka, ale na czarna godzine gdzies upchnete w kacie szafki mm ha. No i na szybko wyparzalam butelke (nowka nie smigana) i doidy. I d...., ze tak sie wyraze. Nic nie pasowalo. Smoczek z butli to sobie mogla troche pogryzc, ale jak zaczelo cos cieknac, to pisk i ryk, ze nie tak mialo byc. A kubeczek, moze by i zalapala, ale wkurzala sie i rekami machala, wiec wiekszosc pod broda wyladowalo. Ale jak pocwiczy, to cos mysle, ze latwiej kubeczek zalapie, niz butle. W koncu lulana na rekach, pol przytomna zaciagnela cycka i momentalnie odleciala. Moze to te zeby, co ich nie widac. Moze ja cos w buzi bolalo i dlatego sie obrazila na jedzenie, mimo, ze glodomor straszny z niej. Nie wiem.
 
Hej :)
Kurde co do warzyw to ja podałam Juniorowi najpierw dynię z ziemniakiem nie wiem czemu... Dopiero dzisiaj marchewkę. Ale nic mu nie było, palaszowal aż rękami machał, mlaskal tak fajnie hehe i odrazu łyżeczkę załapał.
Byliśmy na naukach przedchrzcielnych i musiałam Juniora zabrać bo nie miałam z kim zostawić. No i wchodzimy do salki, oczywiście się obudził. Żeby nie plakal to go wzielam na ręce... No i p pierwsze 10 min słuchał jak zaczarowany i nagle AUUUUU! ksiądz przerwał, patrzy... Zaczyna mówić, Junior GUUUU. Ksiądz głośniej, to Junior jeszcze bardziej go przekrzykuje, myślał chyba ze to taka zabawa :D musiałam go korkowac smoczkiem, wyrodna matka :)
 
Vanilia nie wiem jak zapatrujesz się na podawanie cukru dziecku, ale... herbatki Hipp mają glukozę... mam taką ułatwiającą trawienie (po pierwszym miesiącu do podawania). Składniki: na pierwszym miejscu ... glukoza (czyli jej jest tam najwięcej), wyciągi z ziół - zawartość... ! tylko 3,9%. Kupiłam to dla siebie, Kacprowi tego nie będę nigdy podawała, za dużo słodkiego.
 
ehh uwielbiam z tą moją młodą to spanie do 10:). Dzisiaj przespała całą noc, obudziła się tuż przed 6 i potem spałyśmy już w dużym łożku zmieniając tylko pierś do jedzenia i wstałyśmy koło 10:). Pobawiła się z mamą, pogadała i znowu śpi ale na macie.....obkręciła się o 360 stopni bawiąc się zabawkami i zasnęła;).

Zamówiłam własnie Doidy cup na allegro, może to nam z mlekiem pomoże jak nie butelka...
Nowe produkty zacznę wprowadzać najwczesniej za 2-3 tygodnie, teraz na tapecie chrzciny na szybko...
najpierw musimy zlikwidować wysypkę...chyba jednak te truskawki w dużej ilości spowodowały obsypanie....wcześniej jadłam ale mniej ilościowo...albo proszek do prania bo wyprałam niektóre rzeczy z Nadii w innym proszku....
 
geniusia - a no widzisz...ja też mam tą herbatkę z Hippa granulki na lepsze trawienie.I jakoś nie doczytałam o tej glukozie...człowiek cały czas się uczy...Ja małemu podałam dosłownie kilka razy jak były upały,kilka ziarenek tylko na jakieś 100ml.Nie tyle co podają na opakowaniu.
 
reklama
kilka ziarenek to nawet nie poczuł ;p

my chcemy od lipca podawać marchewkę, ale chyba już można wtedy kupić na targu marchewkę nie, jak myślicie? nie mam miejsca z daleka od szosy, ale mam targ więc wybiorę z targu jakieś marchewki i zrobię na parze a potem zblenedruję:)

a żebym sobie zrobiła sama słoiczek to jak to się robi, ma któraś przepis?
 
Do góry