reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

kurcze nie mogę się połapać na tamtym forum.Nie wiem jak odczytać wasze posty,tematy ech...

hehe już doszłam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cyska wchodzisz na strone glowna, naciskach lutoweczki i tam ci wyskakuja tematy (na razie sa dwa) i w nie wchoidzisz zeby moc czytac i pisac

ok juz doczytalam ;)
 
Vanilia - na rossnet.pl w zakładce Okazja dnia ale to był z 11 czerwca okazja i dzisiaj juz nie ma mozliwości pobrania, generalnie to tam sie wczesniej te oferty pokazują więc można to pilnować. Kupon pobrany 11 moge do 14 czerwca wykorzystac, dzisiaj go zrealizuję.
zarejestrowałam się na nowym forum:)
 
Ani moja tez nie chce od 2 dni spac... tez wzielam ja w chuste i poszlam na poczte, bo ostatnio zakupy na allegro robilam. po drodze z powrotem zasnela i spi. az boje sie jej wyciagac... niech odespi...
 
Hej dziewczynki. Znów mnie nie było. Mąż miał wolne, a ja wtedy mam zakaz korzystania z kompa :-p w sumie troszkę go rozumiem, bo rzadko się widujemy.
Wróciłam do starego rytmu kąpania 20:30 - 21 i znów pięknie przesypia noce. Rozgadała mi się kruszyna, że szok :-D jestem z niej dumna i uwielbiam jej słuchać :zawstydzona/y:

Prywatne forum? Ja chcę, ja chcę:-)

Spadam sprzątać, bo znajomi wpadają na mecz. Skorzystam póki dziecię śpi, bo coś dziś ciężko jej to idzie.
 
reklama
Do góry