reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Nooooo ładnie się odzywać dalej, dziewczyny.
Lorena Adaś oglądał książeczkę.... dlatego było możliwe zrobienie zdjęcia :-) A propo kota to ostatnio pogonił kota mojej mamy:
20140421_132513.jpg
Domikcw Adaś moje książki przynajmniej raz dziennie przewietrza..... hihihi.... tylko one stoją na tyle nisko :-D
Niżej dowód:
20140503_171230.jpg

pozdrawiam
:cool: oby jutro nie padało....
 

Załączniki

  • 20140503_171230.jpg
    20140503_171230.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 183
  • 20140421_132513.jpg
    20140421_132513.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 182
reklama
Halo! Dziewczyny gdzie się podziewacie?!
Odzywać się....co tam u was...

My dziś w końcu wyszliśmy na spacerek po dwóch dniach ciągłego deszczu/mżawki...
Teraz mały drzemie...już godzinkę, ale za to w nocy ( dla mnie to noc) przed czwartą wstaje i próbuje się bawić ( ;) - wielkie dzięki mały )O co chodzi? Chyba on sam nie wie. Poza tym marudny od dwóch dni jest strasznie... mały meteopata...hihihi!
Pozdrawiam
;)
 
GiaModern, czwarta rano to u nas dość często spotykana godzina pobudki. Za to dziś Młody odstawia szopki od północy i nadal nie śpi:shocked2: Właśnie odessał się od piersi i zaczął gadać coś po swojemu:szok:
 
A tak w ogóle to gdzie jesteście wszystkie??
:'(

Jutro mam kolejną rozmowę kwalifikacyjną w banku. Również jutro mam mieć odpowiedź z poprzedniej rozmowy. Troszeczkę sie denerwuję.:-[
Mały ma kolejnego zębola do kolekcji -prawa górna piątka, a czwórka się czai...wczoraj w nocy miał jazdę...pół godziny go uspokajałam, choć żel już działał....biedulek mój.
Pozdrawiam
P.s. jaki spray na komary stosujecie?
 
Lorena mają dać znać do końca tygodnia.
Z poprzedniej rozmowy nic nie wynikło :)((

Kupiliśmy w końcu spray z Ziaji Antybzzz. Zobaczymy czy będzie działać.
 
Cortina no właśnie; nie mam jakoś wewnętrznego przekonania do powrotu do pracy...:( Ale finansowo by trzeba było się zmusić... puki co nikt nie dzwonił, więc podejrzewam, że i tym razem nic z tego... będę szukać dalej...
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny !
Nie ma Was od miesiąca...:-( co jest?
Odezwijcie się.
IMG_20140712_163318.jpg
Pozdrawiam:-)
 

Załączniki

  • IMG_20140712_163318.jpg
    IMG_20140712_163318.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 160
Do góry