reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Ja tez jeszcze wywaru nie daję, ale u nas to trochę inaczej.
Selera tez nie daję, ani pietruszki. No raz dałam pietruszkę ale się wycofałam.
Gdyby Felek nie miał problemów ze skórką to juz bym mu schaboszczaki dawała :rofl2:
 
reklama
Witam! Jeszcze raz chciałabym się przypomnieć i BARDZO WAS poprosić o wypełnienie mojej ankiety do pracy mgr. Proszę o wypełnienie ankiety kobiet które są już mamą lub są w ciąży, ale są osobami pracującymi lub przebywającymi na chorobowym, macierzyńskim, wychowawczym. Będę bardzo wdzięczna!! Ankieta - UPRAWNIENIA PRACOWNIKÓW ZWIĄZANE Z RODZICIELSTWEM
 
Witajcie,
My walczymy z nockami,doslownie co 2h wstaje na cyca,probowalam mu dac smoczka ale on go nie lubi,od malego smoczka wyrzucal i teraz tez,wiec wisi na cycu:szok:
Ostatnimi dniami nawet jesc zbyt nie chcial,tylko troszeczke zjadal,ale dzis juz ladniej wszamal i sniadanko i obiadek:-D
a ugotowalam mu dzis rosolek na piersi z indyka.A tak to wcina juz pietruszke,selera jeszcze nie dawalam choc mam juz w planach,zasmakowal juz melona i tez mu smakowalo biszkopciki wcina,te to juz wogole mu smakuja bo domaga sie wiecej.
Banana zajada juz od 2tygodni,tylko ze banan go zatwardza,wiec teraz robie mu mieszanke banana i jabluszko;
Bylismy sie zwazyc wczoraj no i moj szkrabek ma 8300;-)zywej wagi,
Pytalam o jogurty no i powiedziala ze nawet te naturalne mozna juz podawac,wiec za kilka dni sprobuje mu dac troszeczke;
A jak to jest z pomidorami i ogorkami?mozna je juz dawac,bo tu oczywiscie mowia ze tak ale ja sie troszke boje.
A z nowosci to moj kochany szkrabol juz sam sobie siedzi:-Dale jak mu sie pomoze z pozycij lezacej,choc tez juz mu niewiele brakuje zeby usiadl sam;
Skacze smiesznie na czterech i narazie do tylu tylko,choc dzis zrobil kroczek do przodu moj kombinator kochany:-)
 
Dziewczyny jakich termometrow uzywacie dla swoich dzieciaczkow? bo chce zeby mi siostra kupila i niewiem jaki.bo tu sa bardzo drogie:szok:
 
Dziewczyny mam problem... Oliwce brzydko pachnie z ust. Spr nie ma czerwonego gardła. Ostatnio miała ten katar i znalazłam inf że może przy tym brzydko pachnieć jak katar jest żółty. A ona cały czas miała przeźroczysty. Nie wiem co mam robić....
 
GRATULUJE NOWYCH UMIEJETNOSCI!!! BRAWO MALUSZKI :)

co do selera u nas uczulil i pietruszka też.
wywar daję. nic jej nie jest, ale moja jak na razie je tylko golebie swojej chodowli:cool2: i zjadła słoiczek lososia!!! ale smród!!!!!

MARTUSZKA a myslałaś o podaniu Felutkowi przepiórczych jajek?
 
hej,
jak tak czytam co i ile Wasze szkraby jedzą to zazdroszczę !!!Daniel nic nie chce jeść, ani owoców ani obiadków ani kaszek tylko non stop cyc. Za 2 tyg skończy 8 m-cy i jestem tym przerażona. Na widok łyżeczki zamyka i odwraca buzię. Już próbowałam wkładać mu jedzenie palcami ale i to nie pomaga. Teraz jest troszkę przeziębiony i ma zatkany nos i to pewnie też przyczynia się do niejedzenia ale nawet jak był zdrowy to nie bardzo jadł. Ręce opadają. W nocy często budzi się na cyca. Mam wrażenie jakbym miała w domu 2-miesięczne dziecko.

kwasia a jakich przypraw do młodego używasz??
 
Ostatnia edycja:
nadika troszkę soli, koperek, trochę pieprzu ale tak tyci tyci i białego lub ziołowego, troszkę oregano:)i w sumie to nie ma tego wiele ale zawsze chociaż trochę wzbogacają smak...
 
reklama
Do góry