reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

patik80, rozmowy telefoniczne zakończył za to zaczął grać na zmianę na organkach i bębenku a w końcu poszedł do pokoju Madzi wszedł do jej łóżka i ją obudził:wściekła/y: zapowiada się cudowny dzień, rozbrykany syn, niewyspana córka i pochmurno za oknem, więc jak zacznie lać i nie pójdziemy na spacer to będzie SAJGON w domu.
 
reklama
Nadika trzymaj się...dasz radę.
A włosy odrosną.... zaoszczędzisz trochę szamponu, hihihi!
U nas dziś deszczowo....:)-(
Pan mąż ma dziś urodziny i jak zwykle ma 2 zmianę...
Lorena - 5 rano? - a-ła!
Pozdrawiam
:-)
 
GiaModern, no niestety 5 rano, mój syn lubi takie klimaty w przeciwieństwie do mnie. 100 lat dla męża.
smoniczka, może tak być, a to "tata i dziadzia" to chłopak obgadywał tatę i dziadka w rozmowie z Twoją Madziulką:-p
U nas pochmurno i deszczowo, więc czarny scenariusz na dziś się spełnił.
 
Nadika jesteś najdzielniejszą kobietą jaką znam. Będzie wszystko dobrze &&&&&&&
Jej ile Wasze dzieci mają zębolów :szok: u nas 8 ale widzę że dolne trójki się przebijają. U nas od początku wybijają się po dwa na raz:sorry2: i jazda jest nieziemska.
Oliwka teraz ma katar... Tzn od nocy.... Nie znoszę tego!
Mamusie a szczepicie na odrę, świnkę i różyczkę???
 
Hej :)
Nadika- jestes dzielna i silna kobieta, Twoje chlopaki maja szczescie, ze maja taka cudowna mame!!! A wlosami sie nie przejmuj, odrosna gestsze I mocniejsze:-)
Kwiatuszek- ja jeszcze nie szczepilam Szymona na MMR ale zamierzam, tak sobie od razu postanowilam, ze bede go szczepic kiedy juz na dobre zacznie chodzic, a ze rozbiegalo mi sie dzieciatko ostatnio, wiec pewnie wkrotce sie zameldujemy u naszej Pani doktor. Jesli Oliwka ma katar, to tak jak napisala Gia, lepiej troszke odczekaj :-) aco do zebow to kluska ma 8 o ktorych wiem, I nie daje sobie zajrzec w paszcze wiec jesli nawet cos sie tam dzieje to w tajemnicy:-p
Lorena, Smoniczka- chyba waszym maluszkom gadzina moja pozazdroscila tych rozmow nad ranem, bo dzisiaj od 5.40 nadawal jak nakrecony:angry:
Gia- spoznione 100 lat dla chlopiny Twego:-)

U nas przez ostatnie dni piekne lato.... Wczoraj w krotkim rekawku pomykalam, a moje dziecko tak sie darlo na miescie, ze zdjelam mu buciki I skarpetki hihihi:tak: (ciocia Gnidka wie jaki potrafi koncert urzadzic, bo byla swiadkiem ostatnio, a ja ciemna masa sie nie domyslilam, ze mu goraco, bo to przeciez maly Irolek jest I tylko temperatura powyzej 15 stopni a on sie czuje jakby w Egipcie w lipcu byl:-p) Dzisiaj juz troszke chlodniej, wiec moze spacer spokojniejszy bedzie:-D

A z mniej przyjemnych wiadomosci to pracuje w Wielkanoc:wściekła/y:, wiec jak bedziecie wcinac jajca z rodzinka to prosze tam o mnie pomyslec biedniutkiej, siedzacej w pracy... :tak:
milego dnia, spadam obiadek konczyc:-D

PS. Domik kochana moja dziekuje za przepis:blink:
 
kwiatuszekk23, my na razie nie szczepimy, bo Misiek miał 2 tygodnie temu gorączkę 40 stopni przez 3 dni. Stan uzębienia od wczoraj to 10 sztuk:-D.
martik 77, to pewnie z moim Gadem tak konferował, bo u nas też pobudka była przed 6, ale udało mi się go utrzymać, żeby Madzi nie obudził i pospała sobie jak nigdy do 8:40:szok:. Jak będziesz siedzieć w Wielkanoc w pracy, to pomyśl sobie, że biedna Lorena siedzi przy wielkanocnym stole i na jajka może tylko popatrzeć:wściekła/y::wściekła/y:
My po spacerze zimno jak diabli brr.
 
reklama
Do góry