reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Tradycyjnie i ja sie witam z rana, z pracy, tak mi sie dzisiaj nie chcialo, oj nie chcialo :-) Wszystkie taki leniwy dzien chyba mamy :-)

Witam nowa mamusie annie i serdecznie gratuluje!

Mi sie teskni za rodzicami strasznie, chcialam zawitac do nich w sierpiniu ale cenny biletow lotniczych niebotyczne wiec bede musiala zaczekac do Wszystkich Swietych. Co roku na Boze Narodzenie do domu mnie ciagnie, bo jednak Swieta to tylko w domu :-) ale w tym roku to jednak za bardzo ryzykownie wydaje mi sie bybylo :-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
 
reklama
Nuta wkurzylas moj zoladek !!!! :crazy: grillllllllllllllll !!! ale bym wsunela karkoweczke z jakas salatka :rofl2: mniamiiiiii :-D o ktorej robicie tego grilla moze zdarze dojechac :-p

w glowie mi sie kreci, cisnienie 127/72 puls 53 to chyba ok nie ? najechtniej polozylabym sie i nic nie robila :no:
ale dziecka nie odwizolam do p-kola wiec mam zajcie :blink:

Maja na obiad wymyslila pizze bo ona nie pierogowa, musze skoczyc do sklepu bo tez mi sie tej pizzy zachcialo :rofl2:
 
dzień dobry mamusie :)
ja wczoraj miałam strasznie pracowity dzień dlatego nawet niemiałam jak do Was zajrzeć!!
Dzisiaj też od rana w pracy a walczę z nudnościami - najgorzej jest rano i wieczorem...

i też jestem jakas taka rozlazła ale tak to chyba juz jest a w pracy nie ma zmiłuj się :)

trochę się martwię weekndem, bo moj m jest bez pracy a że ma uprawnienia to załatwił sobie fuchę na weeknd we francji jako skiper na jachcie i mamy lecieć oboje a ja nie wiem czy to bezpieczne... hymmmm z drugiej strony jest to sznasa na ostatni wspólny wekend przed wrzesniem, bo on potem zaczyna szkolenia - każdy weekd :( no i bilety juz kupione...
 
Witam się i ja i dołączam do leniwych ciężarówek.

Mam nowy patent na mdłości, albo same przeszły:-D od wczoraj wcinam paluszki po pare co jakiś czas i jest ok mdłości nie mam.

Pranie zrobiłam, ogarnęłam chatkę, do pracy papierzyska podrzuciłam i brak pomysłu na resztę dnia...

Na obiad naleśniki z serkiem homo i sosem z truskawek posypane cukrem pudrem hehe dziś na słodko a mojemu jakieś mięsko ziemniaczki i suróweczka niech się chłop naje a co...

Ciągnie mnie od lewego jajnika, ale tak delikatnie co jakiś czas więc chyba norma :)

Pozdrawiam
 
Cortina
Kochana - grill będzie koło 17 :-D:-D:-D także jak coś to przyjeżdżaj :-D Sałatka też będzie pyszna- pomidorek,ogórek,zielona sałatka z pysznym sosem :-p:-):-) o szaszłykach nie wspomnę :-p;-)
Kto jeszcze chętny? :-D;-):-D:-D
 
LadyDo jak tylko dobrze sie czujesz o nie powinno mieć latanie jakiegoś złego wpływu na maleństwo. więc spokojnie.

Naprawdę współczuję wam z tymi mdłościami... u mnie nic takiego nie ma:( jedyne objawy to jak pisałam już gdzieś wyżej- straciłam apetyt i prawie nic nie mogę jeść...
 
Nutka ja ja ja ja ja! :-D Zamawiam najwieksza porcje karczku i salatki :-D Jakos od poczatku do slodyczy mnie nie ciagnie za to konkrety zawsze i wszedzie. A jeszcze grill... u mnie widokow brak na takie pysznosci, pogoda nie dopisuje, na balkonie nie moge a z piekarnika to nie to. Ostatnio jak jechalam na rowerku i wszyscy dookola grillowali to myslalm ze mnie skreci :-D


Cortina
ja wczoraj mialam u lekarza 105/55 :baffled: Kolorek mialam mniej wiecej taki jak ta emotikonka, w poprzedniej ciazy nie schodzilam ponizej 120/70 a tez mi sie chcialo spac.


LadyDo my wlasnie robimy urlop od 1 sierpnia i wtedy dopiero zamierzam sie ujawnic- chyba nawet slow nie bede musiala uzywac jak tak dalej pojdzie :-D Moj malzonek juz sie nasmiewa ze wygladam jak po urlopie w Polsce ;-) Na swieta tez zostaniemy, bo jezdzimy autkiem i tyle godzin z brzuszkiem, niecieprliwym dzieckiem i nie wiadomo jakimi warunkami pogodowymi to nie dla mnie. Takze zrobimy swiateczna atmosfere na BabyBoomie :-)

Mnie wzielo na generalne porzadki- czyzby syndrom wicia gwiazdka juz sie zaczal? :-) Ide dalej walczyc milego dzionka wam zycze
 
Witam dziewczyny ! ;) Z moich obliczeń, bo drugą wizytę mam dopiero w poniedziałek termin mojego porodu to 6 luty :) :D Widzę, że piszecie o mdłościach...ojjj ja też je mam ;( Najgorzej jest wieczorem...no i jak czuje zapach pieczonego mięsa, o masakra :p Na początku ciągnęło mnie w jajnikach... wtedy lekarz przepisał mi duphaston i pomogło :) Tylko nie wiem czy to normalne... bo wida mi już brzuch...mimo, że jest wcześnie i jestem szczupła tzn byłam :p Pozdrawiam Was ;-)
 
reklama
zazdroszczę Wam tego apetytu...ja nie mam na nic ochoty choc chodzę cały czas głodna - taka ciążowa sprzeczność - niby głodna jestem jak wilk a co z lodówki wyciągnę to mnie odrzuca...o mięsie już nie wspomnę blech..zam zapach mnie mdli!!! jedyne co mnie wczoraj skusiło to drożdzówka z serem i zupa warzywna...chyba ogólnie się na zupy przerzucę :)
 
Do góry