reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Moja kochana dzidzia znów była grzeczna przy kąpieli:-D Tylko minę miała nietęgą- umieściłam fotkę w odpowiednim wątku:tak:;-) Annaroksana, a co to za pas konkretnie?????? Ja sobie zaraz zamówię stepper, tylko ciężko sie zdecydować na tym allegro:sorry:
Troszkę mam stresa przed jutrzejszym wyjazdem do rodziców..Sama nie wiem czemu..:-p Do auta będziemy mieć z 2 minutki, potem jazda max 10 minut, ale mam obawy jak mój rozrabiaka to zniesie:tak:;-)
 
Aha! Dziewczyny a u mnie okazało się,że zwolnienie lekarskie mam do 26 lutego. Czyli do wtorku...i teraz tez nie wiem co mam z tym fantem zrobić ? :szok:
 
Hej dziewczynki,przepraszam,że się nie odzywałam, ale wymieniłyśmy się z dreamuś telefonami,ale dreamuś nie zdarzyła odczytać mojej wiadomości z nr tel przed porodem,a ja się zamieniłam z tatą telefonami i straciłam listę kontaktów. Ale pragnę Was powiadomić, że w czw 21.02 o 12.45 urodziłam Stasia :) Dzisiaj wyszliśmy do domku, z dwójką już widzę, że będzie ciężko, zaraz nadrobię resztę tematów :)
 
Angy gratulację :-)

Poli nie martw się na pewno wycieczka się uda :tak:

Gnidka
ja już gdzieś widziałam ten filmik, ale ilekroć go oglądam to nie mogę się nadziwić jakie to maleństwo jest spokojne:-)

Na_cik może akurat się rozdwoisz do 26 :-) jak coś to dzwoń do gina i zapytaj się co i jak.

U nas cisza i spokój, jedyne co to mnie mięśnie brzucha bolą jakbym nie wiadomo ile brzuszków zrobiła:-( podniesienie nogi do góry (chociażby po to żeby założyć spodnie) to nie lada wyczyn, a jak za długo siedzę to jak wstanę to się wyprostować nie mogę :-(
 
Moja kochana dzidzia znów była grzeczna przy kąpieli:-D Tylko minę miała nietęgą- umieściłam fotkę w odpowiednim wątku:tak:;-) Annaroksana, a co to za pas konkretnie?????? Ja sobie zaraz zamówię stepper, tylko ciężko sie zdecydować na tym allegro:sorry:
Troszkę mam stresa przed jutrzejszym wyjazdem do rodziców..Sama nie wiem czemu..:-p Do auta będziemy mieć z 2 minutki, potem jazda max 10 minut, ale mam obawy jak mój rozrabiaka to zniesie:tak:;-)


Poli, ja Ci odradzam steper... ale zrobisz jak chcesz. Poczytaj sobie jak masz ochotę:

[art] Dlaczego szkoda czasu i zdrowia na STEPPER? - Forum SFD.pl

Informacja pochodzi od kompetentnej osoby.

A pas to pewnie neoprenowy - dobrze piszę Annaroksana? Też go mam, i w przypadku "po ciąży" czytałam gdzieś, że warto nosić jakikolwiek pas, żeby wnętrzności wróciły na dawne miejsce, ale odchudzić to on na pewno nie odchudza. Inni odradzają pas, ze względu na nienaturalne "odciążenie" mięśni brzucha, które same powinny pracować jak pas. Ja nie mam zdania na ten temat.


A minka Leosia - Boska :-D taki troche zaniepokojony :-D
 
Ostatnia edycja:
gnidka Nam na SR fizjoterapeutka która zajmuje się ciężarnymi i mamami(sama zresztą ma 2 dzieci a figura do pozazdroszczenia) mówiła Nam właśnie tą druga opinie,że pas odciążanie potrzebnie mięśnie brzucha które nie chcą pracować jak trzeba. Po porodzie pokazywała Nam dobry masaż: kładziesz się na podłodze ze zgiętymi nogami i robisz tak jakby brzuszek ale tylko do momentu uniesienia głowy i napięcia mięśni a druga osoba oklepuje brzuch. Podobno to pobudza mięśnie do pracy, tylko muszą być napięte,żeby nie obić narządów.

Moja kota zawsze chce się bawić o takiej porze jak teraz. A Ona nie bawi się jak kot. Tupie strasznie głośno! Jak słonica a nie kot :eek: a potem sąsiadka z dołu mówi,że u Nas ktoś strasznie z pięty chodzi. M. jej tłumaczył,że mamy koty a Ona,że koty to na pewno nie. Zdziwiła by się chyba jak by zobaczyła tego naszego słoniokota jak biegnie przez pokój :laugh2:

Zaksztusiłam się dzisiaj własną śliną :szok: myślałam,że zejdę...

Nie wiem jakim cudem ale prawie mi przechodzi kaszel...i czuję się dużo lepiej. Nie wiem czego to zasługa :confused:

Jak ta Nasza lista NIE rozpakowanych lutówek w tej chwili wygląda? Mamy 5 dni ;-)
 
reklama
no wlasnie- odnosnie tych pasów poporodowych (nie neoprenowych) tez się zastanawiałam. Jesli chodzi o względy estetyczne- to rozumiem i zgodzę się ze na wyjscie mozna założyc zeby ładniej wyglądac. Ale zastanawiałam się czy ma to jakies logiczne uzasadnienie jesli chodzi o względy zdrowotne? Macie jakies zdanie na ten temat?
 
Do góry