reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witajcie my już po spacerku....podanie o 4 tygodnie macierzyńskiego złożone...w następnym tygodniu składam kolejne podania i do lutego spokój...
 
reklama
Madzienka ja dzis zlozylam o dodatkowe dwa tygodnie i o rodzicielski i do 10 stycznia mam luzik:)) a potem tylko podanie o wychowawczy:) ale najpierw zalegly urlop:D
 
hejo !

nadika a maz probowal dac mu z flaszki twoje mleko ? cortin flaszke zje ale od osob trzecich ;-)

ja tez bylam w pracy zlozyc podanie o urlop i wracam wrzesien 2014 :-):-D:tak:
 
ja też byłam złożyć wniosek o dodatkowy macierzyński, potem rodzicielski. A do pracy nie wracam bo jakiś czas temu wygrałam w sądzie sprawę z moim pracodawcą więc pewnie nie będę tam mile widziana :)
 
Ja na razie o te 4 napisalam....bo moje kadry nie wiedziały co dalej:zawstydzona/y:jestem pierwsza u mnie z tym urlopem i sie pogubily:-p

Lorena tak samo jak o 4 tygodnie piszesz o te dwa i o rodzicielski...na fb na matki I kwartału masz przykład...
 
Madzienka, z fb nie korzystam:-p, ja też będę w firmie pierwsza z tym urlopem, zastanawiałam się czy trzeba powoływać się na jakiś konkretny przepis, a że moja kadrowa jest niezbyt pomocna to wolę się zapytać Was:-D
 
[FONT=&quot] Lorena ja napisałam tak

WNIOSEK O UDZIELENIE DODATKOWEGO URLOPU MACIERZYŃSKIEGO[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Na podstawie art. 182¹ª K.p. zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi dodatkowego urlopu macierzyńskiego na syna ......... urodzonego .......... r. w wymiarze 6 tygodni bezpośrednio po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego. [/FONT]

[FONT=&quot]Jednocześnie oświadczam, że z dodatkowego urlopu macierzyńskiego nie będzie korzystał ojciec dziecka.


[/FONT]
[FONT=&quot]WNIOSEK O UDZIELENIE URLOPU RODZICIELSKIEGO[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]Na podstawie art. 182¹ª K.p. zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi urlopu rodzicielskiego na syna ............. urodzonego ................... r. w wymiarze 20 tygodni bezpośrednio po wykorzystaniu dodatkowego urlopu macierzyńskiego. [/FONT]

[FONT=&quot]Jednocześnie oświadczam, że z urlopu rodzicielskiego nie będzie korzystał ojciec dziecka.[/FONT]
 
Mnie najbardziej interesuje jak napisać o dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego, w momencie gdy o 4 tygodnie, które nam przysługiwały pisałam już podanie, a teraz chcę zwiększyć 4 tygodnie do 6 tygodni, ale namieszałam:rofl2:
 
reklama
Ooo ja nie napisalam tak ladnie, a jedynie: w zwiazku z urodzeniem dnia ...corki Natalii prosze o przyznanie mi dodatkowego urlopu macierzynskiego w wymiarze 2 tyg. Od dnia.... I info, ze maz nie bedzie go bral. Urlop rodzicielski tak samo tylko bez tygodnii i bez daty od kiedy... Jak bedzie klopot maja dzwonic do mnie:)
 
Do góry