reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Nutka dziękuję...i współczuje przejść...mogą też czasami krzysiu ...i.mam niezłego stresa...

Poli ja też uważam że najlepiej słychać swojego lekarza...

My dzisiaj sprobowaliśmy kalafiora i już lepiej smakował...może Lenka mi się rozkręci z tym jedzeniem...


Z moim poprzednim pytaniem olalyscie mnie:-p:sorry: może teraz mi odpiszecie...
Mamy karmiące mm kiedy zamierzacie przechodzić na mleczko nr 2...ja przejrzałam moje zapiski z z jula i 2 stopniowo mieszkam z 1 od połowy 6 miesiąca...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nutka aż mnie ciarki przeszły, moja też czasami nie przerabia produkowanej śliny i kaszle przez to.

Patik, Martuszka ło matko uważajcie na siebie :happy:

A z Felusia to też niezły zdolniacha :tak::rofl2:

A moja gwiazda coraz śmielej zaczyna zadzierać doopkę do góry i pełzać, glizdeczka kochana :-)
 
madzienka ja po 6 miesiącu.
co do pierwszego pytania - póki co brak stałych pór. testujemy warzywka i jak zacznie jadać normalne porcje to wtedy coś ustalimy. jeszcze ani owoców, ani kleiku nie dostawał.

korzystaliśmy z pięknego dnia więc dopiero usiadłam :)
 
Nuta, moja tez tak sie krztusi slina, tzn. Nie az tak ale kaszelkiem sie zanosi:(( biedna Ty:**

Madzienka my od 6 miesiaca bedziemy wprowadzac 2 przez kilka dni bedziemy mieszac z 1 a potem juz samo:))

U nas plan dnia jest ustawiony co do minuty:/ ok 6 budzi sie Natka, je o 7 owocki, potem 10 mleczko, 14 obiadek, 17 mleczko, 21 zageszczone kaszka mleczko i o 4 sie budzi na mlesio. Co do snu tez ustawiona jak w zegarku 20 min. Snu ok 8.30 potem 2h od 11 i znowu 20 min. Ok 16 no i o 19 juz do rana (z przerwami na jedzenie). Jak chcialam ja przestawic to marudzenie bylo, wiec sie dopasowalam:/
 
dobry wieczór

Mialam pisać wcześniej ale zabrałam sie za sprzątanie co to człowiek robi aby troszke kalorii spalić :)

Dziewczyny jak robicie zupki jarzynowe to ona bardziej papka czy bardziej zupka ?? kurcze powiem Wam że moja Madzia dostanie zupkę to musi jeszcze mlekiem dopić ! Je 5 razy dziennie no ale nocki przesypia całe ostatni posiłek spożywa o 20 a następny jak wstanie ok 6 rano. Podobnie jak u belli wszystko ma swój stały rytm.
Nam szczepienie przesuneli o 2 tygodnie bo Madzia brała antybiotyki ale jak o tym pomyśle to aż się trzęse ze strachu ostatnim razem chyba całe miasto ją słyszało.

Waga 6800 :) kluska mała

Nutka to mnie teraz uświadomiłaś, u mnie córa też czasem slinki przełknąć nie umie ale kaszle i przechodzi. Muszę być zatem bardziej uważna w takich momentach, bo ja jestem sama z moją Madzią cały tydzień - tylko w weekendy tatusia widzimy ;(
 
Wow 23.30 prawie a ja zrobiłam mel b nogi i 80% killera:szok:. ps. nie poznaję swej pupy:-p

Podpowiedzcie mi, jak robicie maluszkom te zupki jarzynowe?? Bo nie można póki co ani na mięsku ani tym bardziej na kostce..To jest taka papka z warzyw po prostu??? My dziś wykorzystaliśmy kupony z Hippa i całaaa jedna półka na drzwiach lodówki należy do Leonka:-pJak popróbuje te nowe smaki słoiczkowe to chcę mu już gotować tak od 5 miesiąca:tak:

Kwasia- ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!:tak::baffled:

Dziewczyny- akrobatki, uważajcie matki na siebie!:no:
 
Poli szacun, normalnie kilerka jesteś z tymi ćwiczeniami:) A Mel B to robisz tylko nogi czy coś jeszcze od niej ćwiczysz?

Piszecie o tym rozszerzaniu i mi też już się chce coś wprowadzić. Ale jeszcze troszkę poczekam 12 idziemy na szczepienie to dopytam co i kiedy dawać.
 
Poli Smojiczka ja robie papke taka zwykla gotuje na 2 dni i mam tak: 400 ml wody plus 300 g warzywek, glownie marchewki, mam zasade, ze nowego warzywka wprowadzam ok 10% (tak bylo na sloiczkach) wiec np. 270 g marchewki i 30 g kartofla, teraz to podaje juz wiecej np. Brokul 50 g i wiadomo mniej marchewki...Natak nie zjada wszystkiego, ale zawsze mam wiecej. Mi z tego wychodzi po ok 2 x 220 g obiadku. Zasada jest niby pol na pol czyli 50 g warzyw i 50 ml wody, jednak dla Natki to bylo za geste.

Poli gratulacje, ja wczoraj nie cwiczylam...dzis juz bede:) chcialabym jeszcze brzuch wyrobic,bo jakos ciagle mam tego flaczka, ale pupa rewelacja u mnie tez:))
 
reklama
Matko dziewczyny czy Wasze dzieci tez takie marudy? Moja od 3 dni okropnie sie irytuje jak ja klade:/ chcialaby juz chyba siedziec czy cos innego robic...a tu dooopa jeszcze:/

Dziewczyny ktore maja takie mozliwosci lokalowe: kiedy macie plan przenosic malenstwa do osobnego pokoju??
 
Do góry