reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Hej Dziewczynki! Witam wszystkiego nowe mamusie :)
Przepraszam, że tak długo mnie z Wami nie było- aż 30 stron wątku :D Ale miałam ciężki okres.. otóż nagle dostałam mdłości i trwały one bite 24h, nie jadłam, ledwo co piłam totalna masakra! Tydzień z głowy, pojechałam do moich rodziców, bo D miał drugą zmianę a ktoś Milenką musiał się zająć, bo gdy ja się tylko ruszyłam, to od razu mnie naciągało. W środę doszła gorączka, pojechałam na pogotowie, lekarka mnie nie przyjęła, więc pojechałam na inne pogotowie. Tam okazało się, że mój czyrak pod pachą wywołuje takie dolegliwości a nie ciąża! :szok:
Maść ichtiolowa była dla mnie zbawieniem, czyrak jak pół pięści pękł.. i na następny dzień moja Milenka nagle dostała ropne zapalenie skóry, widok okropny ;( Więc też na pogotowie no i leżała w szpitalu, moja mama była z Nią, bo mnie z czyrakami nawet na oddział nie wpuszczali.. Tragiczny czas ;( Ale na szczęście Mila już w domku, ja się czuję cudownie i zaraz śmigamy na spacerek :)

U lekarza byłam 7.07 więc piszę z lekkim opóźnieniem :p Maleństwo miało 11mm, serducho jak dzwon, dużo wód płodowych no i dostałam skierowanie na prenatalne do Żor :) Będę robić tylko USG, na badania inwazyjne się nie zgodzę, boję się okropnie.. Czuję się wspaniale, żadnych dolegliwości oprócz odrzucenia niektórych potraw i jem o wiele mniej, ale częściej :)

Całuję wszystkie mamuśki! :*
 
reklama
Witajcie LUTÓWKI 2015 :)
Wszystko wskazuje na to, że jestem w 9tc, z terminem na 21-22 lutego 2015r. Zobaczymy, czy piątkowa wizyta u lekarza to potwierdzi. Jestem majówką 2011, ale nasze forum bb umarło śmiercią naturalną, przeniosłyśmy się na prwatną grupę na fejsie. Mam 3-letnią córcię Zosię. Na imię mi Kinga i chyba się do Was zapiszę ;)
 
Hej Dziewczynki! Witam wszystkiego nowe mamusie :)
Przepraszam, że tak długo mnie z Wami nie było- aż 30 stron wątku :D Ale miałam ciężki okres.. otóż nagle dostałam mdłości i trwały one bite 24h, nie jadłam, ledwo co piłam totalna masakra! Tydzień z głowy, pojechałam do moich rodziców, bo D miał drugą zmianę a ktoś Milenką musiał się zająć, bo gdy ja się tylko ruszyłam, to od razu mnie naciągało. W środę doszła gorączka, pojechałam na pogotowie, lekarka mnie nie przyjęła, więc pojechałam na inne pogotowie. Tam okazało się, że mój czyrak pod pachą wywołuje takie dolegliwości a nie ciąża! :szok:
Maść ichtiolowa była dla mnie zbawieniem, czyrak jak pół pięści pękł.. i na następny dzień moja Milenka nagle dostała ropne zapalenie skóry, widok okropny ;( Więc też na pogotowie no i leżała w szpitalu, moja mama była z Nią, bo mnie z czyrakami nawet na oddział nie wpuszczali.. Tragiczny czas ;( Ale na szczęście Mila już w domku, ja się czuję cudownie i zaraz śmigamy na spacerek :)

U lekarza byłam 7.07 więc piszę z lekkim opóźnieniem :p Maleństwo miało 11mm, serducho jak dzwon, dużo wód płodowych no i dostałam skierowanie na prenatalne do Żor :) Będę robić tylko USG, na badania inwazyjne się nie zgodzę, boję się okropnie.. Czuję się wspaniale, żadnych dolegliwości oprócz odrzucenia niektórych potraw i jem o wiele mniej, ale częściej :)

Całuję wszystkie mamuśki! :*


masakra co przeszliście.. całe szczęście ze juz dobrze.


ja dzisiaj jestem taka bleee... ide łazienke wyszmatować, może mnie to ruszy :-)

pozdrowienia
 
jestem już :tak: szczęśliwa i znów ze łzami radości w oczach:blink:

WP_20140716_002.jpg Kocham Go!! ♥ Ma całe 20mm :tak: sreduszko bije, wszystko w jak najlepszym porządku! ;-) różnica 1 dnia między USG a OM, więc wszystko tak jak być powinno :-)

moje maleńkie FikuMiku :*
 

Załączniki

  • WP_20140716_002.jpg
    WP_20140716_002.jpg
    90,8 KB · Wyświetleń: 131
Czesc mamy :-) my w trakcie remontu i srednio mam czas na neta. Podczytuje ile sie da i ciesze sie ze dzidzie rosna :) moj baczek jest tydzien mlodszy niz z @ by wychodzilo wiec leci nam teraz 7 t 3 dzien :) na koniec lipca mam kolejne usg i liste badan do zrobienia. Goraaaacooo uff :-)
 
Hej dziewczyny,

jeśli pozwolicie, to i ja dołączę do Was. Termin wg mojej aplikacji bellybestfriend mam na 24.02.2015r. Do ginekologa idę pierwszy raz 29.07., ponieważ cóż... ta ciąża jest zaskoczeniem (mimo że planowana). Przedtem robiłam 3 testy łącznie z testem z krwi i wszystkie były negatywne, teraz nagle 2 dni temu testy okazały się być pozytywne xD Tak samo miałam przy poprzedniej ciąży - mam córeczkę, 9-miesięczną Cecylię, którą urodziłam przez CC 17.10.2013 roku. Także moje maluchy będą miały między samą małą różnicę wieku. Cieszę się bardzo, ale jednocześnie oczywiście też martwię, jak dam radę z dwójką.
Póki co poza wieczornymi mdłościami i pobolewaniem podbrzusza wszystko u mnie ok.

Próbowałam przeczytać wszystkie strony w tym wątku, dojechałam jednak do 27 strony tylko. Mam nadzieję, że z czasem nadrobię co i jak, i będe na bieżąco się udzielać :)

No to, witajcie :)
 
reklama
jestem już :tak: szczęśliwa i znów ze łzami radości w oczach:blink:

Zobacz załącznik 634441 Kocham Go!! ♥ Ma całe 20mm :tak: sreduszko bije, wszystko w jak najlepszym porządku! ;-) różnica 1 dnia między USG a OM, więc wszystko tak jak być powinno :-)

moje maleńkie FikuMiku :*


Super wieści!

ja jadę jutro na usg genetyczne i też już się stresuję ;/ w pierwszej ciąży byłam zdecydowanie bardziej spokojna o dziecko.
 
Do góry