reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

macierzyństwo, a studia

Witajcie, mam pewien problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Mam 22 lata. Studiowałam w Krakowie, ale niedawno urodziłam dziecko, dlatego musiałam przerwać studia na II roku, nad czym bardzo ubolewam. Marcel ma już 5 miesięcy. Łobuziak straszny, dlatego potrzebuje bardzo dużo uwagi. Niestety wychowuję go sama. Musiałam przez to przerwać moją edukację. Bardzo chciałabym iść na studia, ale boję się, że nie pogodzę wszystkich obowiązków, a szkoda mi tych lat studiów. Dlatego chciałam zapytać, czy jakaś możliwość studiów on-line, i czy warto na takie studia się zapisać. Myślicie, że będzie możliwość przepisania ocen z poprzednich lat.?Poradźcie proszę
 
reklama
Jeżeli nawzajem się zaakceptujemy to pomogę w opiece nad dzieckiem abyś mogła kontynułowić dalszą naukę. Obowiązki będę wykonywać jako wolontariusz.
 
Witajcie, mam pewien problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Mam 22 lata. Studiowałam w Krakowie, ale niedawno urodziłam dziecko, dlatego musiałam przerwać studia na II roku, nad czym bardzo ubolewam. Marcel ma już 5 miesięcy. Łobuziak straszny, dlatego potrzebuje bardzo dużo uwagi. Niestety wychowuję go sama. Musiałam przez to przerwać moją edukację. Bardzo chciałabym iść na studia, ale boję się, że nie pogodzę wszystkich obowiązków, a szkoda mi tych lat studiów. Dlatego chciałam zapytać, czy jakaś możliwość studiów on-line, i czy warto na takie studia się zapisać. Myślicie, że będzie możliwość przepisania ocen z poprzednich lat.?Poradźcie proszę
 
Jeśli zaakceptujemy się nawzajem to jako wolontariusz pomogę Ci w opiece nad dzieckiem, abyś mogła kontynułowić dalszą naukę. Dobry duszek.
 
Polecam zorientować się z tymi on-line :). A przede wszystkim zastanowić się czy realnie wydołam. Ktoś kto ma pomoc rodziców, partnera, rodzeństwa czy kogokolwiek ma na pewno łatwiej, nawet dlatego ,że ktoś zostanie z dzieckiem na czas egzaminów, zjazdów , itp. Ja również miałam plan zrobić dodatkowy stopień , ale w ciązy zrezygnowałam ponieważ wiedziałam, że nie ma takiej możliwości by ktokolwiek zajął się dzieckiem. Istnieje jeszcze możliwość żłobka- ale tu często dzieci chorują, więc będziesz opiekować opiekunki. Musisz sama się zastanowić czy podołasz i czy na pewno tego chcesz.
 
Do góry