reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dzieki za odpowiedz:)
Dziewczyny ale on o 18 je normalna kolacje i o 19 dostaje mleko 150 -180ml. W ciagu dnia je normalne(dorosle) sniadanko, obiadek no i pomiedzy posilkami duzo owocow je teraz a w nocy i tak sie budzi co 2-3h i wypija 120ml mleka. Gdyby sie budzil raz nie widzialabym problemu ale to jest chyba juz za duzo w koncu zaraz bedzie mial 13mc.
 
reklama
Aga u nas to norma ,że noc jest od jedzenia bo Amelia w dzień je ale w nocy solidnie .Wieczorem flacha lanej kluseczki tzn taki budyń z mleka prosto od krowy trochę cukru mąka i żółtko dosć gęste to to jest.W nocy też bardzo gęsta flacha kaszki dziura w sna p-ół smoka i rano tez flacha .Rano około 8 120 ml serka homo potem jogurcik 130 ml potem obiadek tak pół talerza zupy + jakiś deserek albo koktail truskawkowy albo jakiś gotowy deserek .potem banan (małybo duży to za dużo) lub pół kromki chlebka.I potem już wieczór i znów ta tzw lana kluseczka.A drobina waży 7500:eek:.Katasza w głębokim cieniu wsród bardzostarych drzew jest naprawdę miluśko jeszcze jakby jakaś fontanna była żeby powietrze było takie z bryzą:-):tak:,a najlepiej się woda ochlapaćPS życze udanego wekendowego szaleństwa:-DCo do kupek to dziś prawie w baseniku była zrobiona ,:eek: w ogródku lata albo w kąpielowych majtach albo i bez w majtach to tak by wiedziała ,że jak gdzieś wyjdziemy to żeby jej to dziwne nie było ,że w tym się można kąpać
 
Aga nie jesteś sama mój też się budzi w nocy i to 2 razy koło 11 i 3 w nocy dostaje 100 ml i dalej śpi sobie oszukiwałam go soczkiem kiedyś ale i tak się budził więc wolę dać mm bo w dzień za dużo go nie pije
 
aga7151 moja tez sie budzi na mleko i herbate i tez nie daje sie oszukać wodą.. rozmawiałam o tym z pediatrą i puki co mówiła,żeby nie zabierać jej tych posiłków mlecznych w nocy . pociesze Cie ,że ja w nocy nawet po 7 razy wstaje ( 2 razy mleko pije a reszta to herbatka) ;/ Teraz jeszcze w nocy tak duszno jest ,że ja nie potrafie nawet spać


zageszczanie kaszką niestety nic nie daje... dziecko sie na chwile bardziej zapcha ale nie zmieni to jego wstawania..
 
Czasem dodanie kaszki czy kleiku do mm na wieczór działa ale każde dziecko jest inne wiadomo ;-) mój całe szczęscie jak miał chyba 7 m sam się oduczył pić mleka w nocy , po prostu raz wstał i nie płakal więc ja wykorzystałam sytuację i mu nie dałam tego mleka i tak się skończyło nocne jedzenie ;-)
Aga moja koleżanka robiła tak że odejmowała co wieczór ilość podawanego mm czyli jak np . dawala pierwszej nocy 150 mm , drugiej nocy juz 120 mm potem kolejnej nocy 90 mm itd itd akurat jej dziecko o dziwo po zjedzeniu szlo spac normalnie i spało tak długo jak po 150 mm wiec jak widać niektóre dzieci z przyzwyczajenia sie budzą ;-) no i w koncu miało mało w butli i się skonczylo wstawanie w nocy ;-)ale jak na swoim nie wypróbujesz to się nie dowiesz czy to przyzwyczajenie czy masz małego głodomora ;-)
 
Aga tak sobie jeszcze myślałam o tym nocnym jedzeniu i może to nie jest kwestia tego, że on sie nie najada tylko, że je za czesto? Tak tylko teoretyzuje, ale może jeśli on podjada też miedzy posiłkami, to jego organizm nie łapie rytmu i domaga sie stałego dostarczania pożywienia, także w nocy.

U nas nocnych wyczynów ciąg dalszy.
Dziś również oczy na zapałki a za oknem 37 stopni.
W związku z powyższym okupuje basenik.
Miłego popołudnia wszystkim:)
 
Ale jestem zła i roztrzęsiona :-:)wściekła/y:
Laura lezała na lozku i piła herbate ... mówie do S popilnuj ją a ja ide pomyc garki, ledwo wyszłam z pokoju slysze jak coś walnęło o ziemie i przerazający płacz lece a Laura na ziemi i S ją podnosi ... serce mnie az zabolało .. zaczełam uspokajać Laure.. jak mi sie to udało ojjj nie powiem jaka wiązanka posypała sie na S !!! jego wytłumaczenie,ze na chwile sie obrócił a ona spadła.. no ludzie trzymajcie mnie.....
Laura ma troche główke z jednej strony czerwoną i jeden paznokieć jej troche zaszedł krwią od dołu:-:)-:)-:)-( mam nadzieje,że nic jej nie będzie bo długo nie płakała i szybko się uspokoiła i poszla teraz spać . Jestem tak zła na siebie i na S ,że sie w głowie nie mieści .. jestem cała pobeczana.. moje biedne dziecko:-( wiecej sie chyba przestraszyła niz było bólu.. ale jednak :-:)-:)-(
 
reklama
Katasza maly toleruje lekko zageszczone mleko ale to i tak nic nie dalo bo jak sie budzil w nocy tak sie budzi nadal.
wiec to nie chodzi o jedzenie.
Natalka wlasnie tej nocy tak zrobilam jak Twoja kolezanka, zamiast 120 dostal 90 i dalej spal nie plakal wiec to chyba przyzwyczajenie.
Sylwia nie potrzebnie sie zloscisz na Sebe przy Tobie tez Lala mogla spac wystarczy sekunda nie uwagi a dziecko juz cos wywinie, najwazniejsze ze jej sie nic nie stalo a tylko sie przestraszyla.
Kumpeli synek(20mc) przysunal krzeslo do kuchenki i na goracy palnik polozylo raczke efekt poparzenie dloni i wyladowali w szpitalu. Tylko na sekunde spuscila go z oczu.
 
Do góry