reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

No więc najpierw Anik- Mikołaj miał chodzik- zasuwał jak szalony, a teraz nie patrzy nawet na niego. Jak go wsadzę do środka to zaraz sam z niego wychodzi. Jedynie czasem się go złapie i idzie z nim. Starania na razie wstrzymane do października. Dostałam od gina tabletki anty na wyregulowanie cykli i przez sześć cykli za starań nici. Jestem teraz w trakcie czwartego cyklu.

Flaurka a ja Tobie zazdroszczę, że z Hubercikiem możesz iść na spacer za rączke:) A jeśli chodzi o mówienie to jak Hubert zacznie gadać to jeszcze będziesz miała dość:)

Dusia znajomego kuriera nie mam żadnego, ale mój mąż ich często zatrzymuje, więc wiem tyle, że duużo pracują, ale są zadowoleni i nie narzekają. Finansowo całkiem dobrze to wygląda, choć nie wiem ile zarabiają, bo jeszcze żaden się nie przyznał:)


A ja sobie dzisiaj kupiłam kijki i od jutra nordic walking:))))
 
reklama
Dusiu &&&& za meża, oby szybko znalazł fajną prace.
Anik współczuje, &&&& za szybką poprawe zdrowia.

A mój Szkrab ani nie chodzi jeszcze samodzielnie, ani nie je widelcem, ani nie mówi, a zebów ma całe 6:-)
Codziennie za to mnie zaskakuje czymś nowym.
Wczoraj dorwał np. pendrive ze stołu i próbował wsadzić do komputera. Skąd on wie, że to tam należy???:szok:

My już na ostatniej prostej przed urlopem. I w związku z tym mam pytanie: czy któraś ma może ochraniacz letni na fotelik samochodowy, taki ten z frotty? Czy to rzeczywiście sie sprawdza i dziecko mniej sie poci?
Bede wdzieczna za opinie:tak:
 
APisze tu bo na FB za sxzybko to co wazne "odpływa".Dziewczyny ze śląska górnego i okolic jakby jednak wyprawa do ZOO nam wypaliła to radzę ze soba zabrac wałówę picie ,jedzenie na miejscu ceny wysokie najtańsze lody 2,50 hamburger 7,50 .Mysmy mieli wszystko swoje jedynie lody kupiliśmy.Bilet w tygodniu 12 zło dla dorosłego i 6 ulgowy .W mini ZOO trzeba dopłacić 1 zł od 3 lat maluszki wchodza frico do całego ZOO do lat 5-ciu.Było fajnie jesteśmy zadowoleni :-):tak:.Katherine dziecko sie mniej nie będzie pocić po prostu warto coś podłożyć myśle ,że nawet zwykła tetrowa pielucha czy flanelowa by starczyła chodzi o wchłanianie potu no ale lepiej jak w aucie jest klima .
 
Dusia póki co kazałam się popytać ale u nich w okolicy też ciężko o pracę . Dużo osób się zatrudnia się w Filtronie zaraz obok Gostynia . No i trzymam nadal mocno kciuki żeby z inna pracą wypaliło np. z tym kurierem ;-)
 
Witajcie, jakos brak czasu i weny na bb, ale chetnie wracam.
Dusia &&& za meza, oby szybko cos znalazl.
Moja Ninka tez nie bardzo chce mowic, mowi mama, tata, baba, ma (czyt. Nie ma),chodź, bach. Chodzi bardzo ostrożnie, zaczyna biegać. Widzę ze chętnie bawi się klockami i manualnie jest dość sprawna. Łobuz z niej straszny ale kocham ją nad życie.
Zaczęliśmy starania o drugiego bobasa, ale niestety w czerwcu się nie udało, więc staramy się dalej.
Wakacje i Chorwacja tuż tuż wiec czas się ogarnąć.
To chyba tyle ! Buziaki !
 
Azulko, mam nadzieję, że się uda już w lipcu, trochę mi się poprzesuwała owulacja. A poza tym nawet liczę bardziej na lipiec, bo nie chcę jechać na urlop z okresem :-D
Ninka dwa dni miała tylko jedną drzemkę, a dziś nie wytrzymała i padła. Pewnie wstanie koło 19, ale nic nie szkodzi, bo idziemy na grilla.
 
Dziewczyny, nie wiem, czy będę się odzywała, nie mam modemu do neta, może od teściowej na chwilę wezmę to coś uda mi się napisać, a jak nie to do "usłyszenia" za 2 tygodnie :) Buziam wszystkie, mocne &&& :)))
 
Amnte @ czy np mdłości jeden Ch.j i to złe i to niedobre;-)ale niech będzie jak sobie życzysz.Ank pozdrowionka reszta && nie mam czasu na FB sa młodzi ja już staram sie trzymać nerwy na wodzy jeszcze kilka dni a potem zrobię porządek w chacie i jakoś znów zaczne wracać do normalności:-):tak::crazy:
 
reklama
Azulko z Niną nie mialam mdloscj, troche mnie mulilo jak bylam glodna, mam nadzieje ze bedzie podobnie. A @ trwajaca pol urlopu to nie fajna sprawa.
Czekam az moj chrabaszcz wstanie i jedziemy na caly dzien do babci.
Milego dnia dziewczynki !
 
Do góry