reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

AS - nasz juz ponad miesiac nam tak cuduje, ze zasypia po 1 a bywalo i o 4 nad ranem... No nic, ide podtrzymac morale chustujacego malza :sorry2::-)

Coś podobnego! Myślałam, że mojego tak tylko naszło. Ostatnio już zasypiał nawet 3 godziny z rzędu (nie wiem czemu, bo wcześniej tylko po godzinie), a tu nagle ostatnie dni znów jedną godzinę, a potem wymusza kołysanie i trzymanie na rękach. Nijak nie da się odłożyć do łóżeczka (ewentualnie na nasze łóżko). Co mu jest? ehh a tak chciałam jeszcze jedno dziecko. Niestety zachowanie Szymona coraz bardziej oddala mój zapał :-(


Czy malutki Ali był wcześniakiem? Czy jego problemy wynikają z tego? Czy to po prostu jakaś zaraza teraz panuje? Biedne maleństwo. Trzymam kciuki za pomyślne leczenie. Serce pęka, że takie maleństwo jest tak chore :-(
 
reklama
ALI :**** ciagle mocne kciuki i modlitwa :*******

Hej dziewczyny :*

ale tu pustki faktycznie ....

Michu własnie pojechał do siostry na roczek a my zostalismy przez chorobę w domu i będziemy sie kisić jak ogórki :no: szkoda..... a tak chciałam pojechać ....

miłego dzionka:*
 
noc tragedia!!! Laura poszła spac o 19:00 i wstała po 21 wyspana !!! Nie szło jej uspać i szalała prawie do 1 w nocy!!. Ja padnięta na maxa bo dziś rano musiałam do szkoły jechac i na egzaminie litery mi sie zamazywały...:sorry2:
 
Ali &&&&&&&&&&&&

Widzę, że nie tylko nocki u mnie kiepskie. Nie wiem co z w naszą Olkę wstąpiło, zawsze spała raczej dobrze i nie było z tym większych problemów, a teraz już 3 noc z rzędu, co zaśnie to się wybudza. Dziś od 2 do 6 zero spania i do tego płacz. Najgorsze, że w dzień to samo - jak jej się nie trzyma na rękach to straszny płacz - o co chodzi??? Ząbki, skok, efekt tygodnia spędzonego z babcią??? Po raz pierwszy pokłóciłam się "przez nią " z W. Rano stwierdził, że to przeze mnie i babcie bo ją rozpieszczamy, kazał mi ją odłożyć do kojca i przestać latać do niej co 5 minut. Jestem mega wściekła na niego za to. On twierdzi, że ja pozwalam sobie wchodzić dzieciom na głowę i ktoś ich musi wychować więc skoro ja mam za miękkie serce to będzie to on:wściekła/y: Normalnie nie cierpie tego dziada, filozof jeden!!! Teraz moja mała, smutna Oleńka śpi ( z tatusiem) a mi się chce wyć...
 
Cześć kobietki pewnie nikt mnie juz nie pamieta:zawstydzona/y:
Problemy natury zdrowotnej w rodzinie wystapily i jakos weny brak juz nawet na fb:-(
U nas ok, młody mysle lada dzien ruszy do raczkowania bo coraz sprawniej mu wszelakie wykrety juz wychodza. Wychodzi nam po 3 mcach spokoju 3 zabek:tak:
I teraz uwaga - nasz spi kiepsko od kiedy skonczyl jakies 3 mce!!! Zapytalam pediatre na ktoryms szczepieniu o co moze chodzic itd a ta mnie pocieszyla ( mial wtedy ok 5 mcy ) ze jak dzieci maja 7 mcy dopiero zaczynaja sie kiepskie noce tak naprawde!!! Wiec macie wytlumaczenie Waszych problemow ze snem. Unas niestety jej slowa sie sprawdzily bo jak spal kiepsko tak od miesiaca spi ZLE!!! To kwestia rozwoju ukladu nerwowego i koniec. Niech pani nie narzeka skonczy 7 mcy to sie dopiero zacznie i nic na to nie mozna poradzic - te slowa dokladnie zapamietalam:cool2::baffled:
Wiec nie pozostaje nam nic innego tylko czekac na lepse czasy, ile to potrwa nie wiem ale ja nie przespalam ani jednej nocy calej od porodu, ba nawet nie mialam takiej z 2 pobudkami:-(im starszy tym wiecej...najedzony jest bo je 1-3 razy roznie (cyc).
Ali, Justynko wielkie kciuki &&&&& nameczycie sie a na fb brak miesnego 3 bita:-(
Wielkie buziaki dla chorujacych, swietujacych mini urodziny i w ogole:-)
PS Zanetaa jak czytam Twoje posty o budowie to goraco mi sie robi na samo wspomnienie:cool2::zawstydzona/y:to dopiero poczatek duuuuuuzo "wesołych" papierkow przed Wami, sily i cierpliwosci zycze !!!! jak cos pisz ja doskonale pamietam te wszystkie ich wymogi i przepisy spedzajace sen z powiek - jak bede mogla to pomoge.
 
Hej
Dusia głowa do góry tak to juz jest jak tak dziecko marudzi to zaraz są spięcia między rodzicami przynajmniej u nas tak jest szczególnie w nocy jak młody po milion razy się budzi jak dziś i płacze a ja już nie mam sił i cierpliwości i oboje jesteśmy zmęczeni ..Kciuki by zachowanie malutkiej się poprawiło , my mamy tak samo a zwalam to na zębiska ...

Karolki ja Cię pamiętam :-)I brakuje Ciebie i twojej Słomki na fb haha :-D Pocieszyłaś mnie z tymi nocami bo u nas od urodzenia są złe a dziś przez te zęby to myślałam że oszaleję !! W dzień zresztą też maruda jest stanie w łóżeczku i drze się bo go już nóżki bolą i nie siądzie sam tylko muszę go posadzić , a tak piszczy że normalnie szok ( Wymuszacz mały )

Suzi Kciuki zaciśnięte mocno wracajcie szybko do domu
Pieszczoszka a ty co uczysz się jeszcze ??
 
Ali &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kugela dziękuje,a tak wogóle to mam wrażenie że tylko ty jedyna mnie pamiętasz.
Karolki ja cię pamiętam i witam ponownie.
zanetaa życzę dużo cierpliwości bo załatwianie całej dokumentacji potrzebnej do budowy to masakra wiem bo pracowałam w starostwie w wydziale gdzie dają pozwolenia na budowę
My właśnie jesteśmy u moich rodziców bo moja mamuś ma dziś urodzinki i fajnie się składa bo Hanuś ma dziś 8 miesięcy.U nas nocka boska Hania padła o 20.20 i spała do 8 rano tylko o 5 zjadła mleczko.Ale wczoraj miałam stracha bo tak ok 19 wieczorem Hania zwymiotowała i śmierdziało to takimi normalnymi wymiocinami, dałam jej później mięte chętnie wypiła i już jej nic nie było ale nie wiem co to było bo pierwszy raz takie coś,fakt Hania dużo ulewała ale w październiku się to ulewanie skończyło ale zawsze to było takim mlekiem a teraz takie inne.

kugela,dusia,karolki,pieszczoszka,kasiula współczuję tych problemów z nockami moje słoneczko od małego dobrze sypia owszem wstaję do niej w nocy bo musi zjeść mleczko bo ona teraz dopiero je po 150 więc musi zjeść sobie w nocy bo jest głodna ale teraz im starsza to je tylko raz a wcześniej to z dwa razy ale zje i już śpi.Ostatnio też zaczęła chodzić później spać ale tak o 22 a nie o 1 w nocy, no i nigdy nie było tek że wstała o 5 rano i nie chciała już spać dalej tylko się bawić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry