reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe brzuszki :)

Sprawdzilam przez komputer:) juz cos widac:) faktycznie bliziutko jestesmy w teorii:) ciekawe jak to sie rozwiaze w rzeczywistosci;) ja tez brzuch mam nisko i zdecydowanie nie jest spiczasty a 100% chlop:)
 
reklama
13t..jpg16t..jpg18t..jpg20t..jpg22t..jpg26.jpg :) od lewej 13,16,18,20,22,26 tydz...rosnę :)
 

Załączniki

  • 13t..jpg
    13t..jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 206
  • 16t..jpg
    16t..jpg
    16 KB · Wyświetleń: 204
  • 18t..jpg
    18t..jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 204
  • 20t..jpg
    20t..jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 206
  • 22t..jpg
    22t..jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 217
  • 26.jpg
    26.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 226
eM-eS-Zet pp zdjęciach mogę stwierdzić ze to na pewno twoja pierwszą ciąża i na pewno cwicxysz lub lubisz ogólnie sport bo widać ze mięśnie brzucha nie chcą puścić :p Maleńki masz ten brzusio i widzę ze dalej w te same spodnie wchodzisz!!
 
eM-eS-Zet pp zdjęciach mogę stwierdzić ze to na pewno twoja pierwszą ciąża i na pewno cwicxysz lub lubisz ogólnie sport bo widać ze mięśnie brzucha nie chcą puścić :p Maleńki masz ten brzusio i widzę ze dalej w te same spodnie wchodzisz!!

TAK to moja pierwsza /dość późna ciąża... 35l./-nie ćwiczę w ogóle, za to przed ciążą byłam zapaloną, długodystansową rowerzystką, czego teraz mi bardzo brakuje. Haha, a spodni już nie daje rady dopiąć, jednak do celów foto zakładam, żeby mieć kiedyś dobre porównanie. Zaznaczę, że jestem bardzo niziutka /całe 156 cm/ :)
 
ojj, czy chudne, to wątpię. jestem już 17kg na plusie (wcale się nie obiadam, nawet jem mniej niż zwykle ), chociaż wydaje mi się, że wszystko mi poszło w brzuszek i pupe :p
To moja druga ciąża, w pierwszej brzuszka w ogóle nie było, teraz jest już baaaardzo duży, obecnie jestem juz w 31 tyg ciąży ;)
 
reklama
Do góry