reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Detektor uspokaja ale również stresuje... chyba jestem zbyt nerwowa żeby go mieć.... ja tez jeszcze poczekam do wizyty bo mam 20go po południu...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej : ))

Myślałam ze mdłości skończą się po 3 miesiącu . A jest jeszcze gorzej : /

A jak pogoda w trojmiescie ? Nie chce mi się wstawać nawet żeby patrzeć : D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej : ))

Myślałam ze mdłości skończą się po 3 miesiącu . A jest jeszcze gorzej : /

A jak pogoda w trojmiescie ? Nie chce mi się wstawać nawet żeby patrzeć : D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ponuro i chłodno ja jeszcze w ciepłym łóżku

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ... Ja jeszcze nie wiem czy zimno czy nie ale za oknem słoneczko... Okaże się za pół godzinki bo do szkoły trzeba Alana zawieźć.
Ja dzisiaj zaliczam diabetologa a przy okazji odwiedzę koleżankę w szpitalu dzisiaj ma mieć założony cewnik foleya

 
reklama
Mi tez jeszcze zostały :) dzisiaj na 15.30. Zostałam poinformowana, że lekarz życzy sobie pełny pęcherz :eek: też tak miałyście?
Nie, gdybym miała pełny pęcherz to przy jego uciskaniu na bank bym się zsikala :)

3jgxskjosc311c31.png
 
Do góry