reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Haha i Twój Maluszek załapie :) sama na razie nie je, bo sie kilka razy zadławiła i się boję jej dawać jeszcze żeby sama gryzła, tym bardziej że nie ma jeszcze zębów :) a Ty co dajesz papki? Czy wprowadziłas a nie chce jeść?
Ja daje jej gerbera sloiczki przetarte na gładko, jak chce jej dać takie już z grudkami to się krzywi, Ale wczoraj zjadła parę łyżeczek, może to to kwestia przyzwyczajenia? Może ja też robię źle bo jak widzę że nie je tych grudkowych to daje jej gladkie, chyba muszę być konsekwentna...
 
reklama
Agunia93 moja też już razem z nami je hihi. Fakt że nie przyprawiam tak jak wcześniej tylko tak trochę pod nią Ale wszystkim smakuje :biggrin2::biggrin2: ostatnio to sobie sama jadła rączkami.
Jetkaa trzymam kciuki:)
 
Agunia93 moja też już razem z nami je hihi. Fakt że nie przyprawiam tak jak wcześniej tylko tak trochę pod nią Ale wszystkim smakuje :biggrin2::biggrin2: ostatnio to sobie sama jadła rączkami.
Jetkaa trzymam kciuki:)
No ja też przyprawiam pod nią, ale wcina wszystko. Ja też dawałam jej te papki ale powoli wprowadzałam normalnie jedzenie i nie miałam z nią jakiś problemow, że nie chciała. @kjsko może spróbuj być właśnie konsekwentna. Albo dawaj mniejsze kawałki.
 
Kjsko moja córcia nie ma jakichś nadwyraz dużych gazów ... Je papki, obiadki z grudkami wielkości ziarnka ryzu, miękkie stałe pokarmy typu chrupek kukurydziany, jajecznica na pomidorku (żółtko) czy placek z mąki kukurydzianej albo racuszek na mleku modyfikowanym. Ze wszystkim sobie radzi.
 
@Jetkaa, kciuki mocno zacisniete!
@caltha, za Em tez oczywiscie.
Wiecie, ze jak tu przeczytalam, to uswiadomilam sobie, ze Igor ostatnio tez mniej sika? Kiedys pamp wypchany, ze hej, a teraz duzo mniej.Ale on plyn to tylko w mleku, nie chce niz innego wypic.
Hmm, martwic sie?
 
Moja jakiś czas temu też się obudziła z suchą pielucha. I wiecie co w ten sam dzień zaczęło się u nas zapalenie gardła . Nie wiem czy to był przypadek ?ale juz jest ok wszystko:):)
 
Kurcze ale u dzieci te objawy są niespecyficznie.... Ale faktycznie jak mała była przeziębiona to nie siusiala jak normalnie. Jutro przychodzi do mnie pediatra, wypytam go o to jedzenie jak to zrobić wszystko i o brzuszek.... Zaraz wyjdzie że to wszystko przez zęby [emoji16]
 
Kjsko moja córcia nie ma jakichś nadwyraz dużych gazów ... Je papki, obiadki z grudkami wielkości ziarnka ryzu, miękkie stałe pokarmy typu chrupek kukurydziany, jajecznica na pomidorku (żółtko) czy placek z mąki kukurydzianej albo racuszek na mleku modyfikowanym. Ze wszystkim sobie radzi.
A jak robisz racuszki na mm? Podczas smazenia mleko mm nie traci właściwości?
 
ANusia nie znam się na tym totalnie ... Przepis mam z książki "u maluszka na talerzu" dużo rzeczy biorę z tej książki - ma fajny podział na miesiące dziecka i nie ma wydziwionych składników
 
reklama
Mój synu też je nasze obiady. Wiele rzeczy sam. Czasem się krztusi ale nauczył się sobie z tym radzić.

@caltha wytrwałości i rezultatów!

@Jetkaa czekamy zatem na zdjęcia z domu To jego niespanie może być też częścią ząbkowania i skoków rozwojowych, może się uspokoi będąc częścią rodziny :)

I już chodzi... Plecy mi pękną od asekurowania.

Z wiekiem dzieci mniej sikają, to normalne. U nas już od dawna pielucha lżejsza.
 
Do góry