reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa dobrze ze sie odezwalas. Jestes przemeczona nie masz kiedy odpoczac. Masz tyle na glowie. Ja przed chwila talerz z nerwow rozwalilam i pokucilam sie z kurierem
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja zaszczepilam na.meningokoki bo chce żeby mała miała kontakt z dziecmi i chce ja do żłobka wysłać. W przychodni nie poinformowali mnie kiedy zaszczepić na rotawirusy i ja żyłam sobie w błogiej nieświadomości że mamy czas i nas ta Szczepionka minęła i jestem zła na siebie. Ale później pomyślałam sobie że z tymi szczepieniami na wirusy to takie trochę wrażenie z fusow więc trochę mi przeszło [emoji4]. Moja mleka modyfikowanego samego nietoleruje, jedynie taka kaszkę manna albo inna mleczna to wtedy zje. Daje jej dwa razy dziennie i jogurt.
 
Hej dziewczyny! Ja zaszczepilam na.meningokoki bo chce żeby mała miała kontakt z dziecmi i chce ja do żłobka wysłać. W przychodni nie poinformowali mnie kiedy zaszczepić na rotawirusy i ja żyłam sobie w błogiej nieświadomości że mamy czas i nas ta Szczepionka minęła i jestem zła na siebie. Ale później pomyślałam sobie że z tymi szczepieniami na wirusy to takie trochę wrażenie z fusow więc trochę mi przeszło [emoji4]. Moja mleka modyfikowanego samego nietoleruje, jedynie taka kaszkę manna albo inna mleczna to wtedy zje. Daje jej dwa razy dziennie i jogurt.

Masakra, ze Cię nie poinformowali przecież to obowiązkowe szczepienia teraz.
Co masz na myśli ze szczepienia na wirusy to wróżenie z fusów? Przecież bardzo dużo szczepionek jest na wirusy, nawet w sumie większość ‍♀️
 
Masakra, ze Cię nie poinformowali przecież to obowiązkowe szczepienia teraz.
Co masz na myśli ze szczepienia na wirusy to wróżenie z fusów? Przecież bardzo dużo szczepionek jest na wirusy, nawet w sumie większość ‍[emoji3601]
Na studiach nam mówili że szczepienia np na grypę to są przewidywania jaki wirus będzie w tym roku, i na podstawie zeszlych wirusów przygotowują szczepionkę, wirusy z roku na rok mutuja i nigdy nie wiedzą co bedzie więc tak do końca te szczepienia nie chronią. Przychodnie zmieniłam, otrzymałam informacje że mam sama sobie szczepień pilnować, oni dzwonić nie będą.
 
Hej, u nas jak w cyrku...młody zaczął raczkowac i przy wszystkim stawac i dawaj puszczac sie i gleba i ryk, oczy dookola głowy a to i tak mało bo starsza wczoraj 20 gr połknęła....obdzwonilam SOR pediatre-wszyscy czekac na kupe a ja cała w nerwach. Dodatkowo bylam z nią u logopedy dla swojego spokoju i dobrze, mamy zalecone cwiczenia bo oczywiscie nigdzie na terapie miejsca nie ma. I to wdzystko wczoraj sie działo. W nocy tylko spać nie mogłam ale to i dobrze bo mlody i tak miliard pobudek nie wiadomo, po co na co. A Zuzą sie martwię, niedlugo do żłobka, nie mowi, dzieci nie beda chcialy sie z nią bawić....musiałam sobie pogadać komuś..
 
aNusia w zlobku większość dzieci jeszcze nie mówi ... I dzieci w tym wieku jeszcze nie potrzebują rówieśników do zabawy ... Są bardzo egocentryczne. Chyba że o przedszkolu mowa ... mój 3 latek też bardzo niewiele i niewyraźnie mówi, ale dzieci są bardzo kreatywne i bardzo szybko się uczą, więc nie ma co się bać [emoji106]
 
reklama
Na studiach nam mówili że szczepienia np na grypę to są przewidywania jaki wirus będzie w tym roku, i na podstawie zeszlych wirusów przygotowują szczepionkę, wirusy z roku na rok mutuja i nigdy nie wiedzą co bedzie więc tak do końca te szczepienia nie chronią. Przychodnie zmieniłam, otrzymałam informacje że mam sama sobie szczepień pilnować, oni dzwonić nie będą.

Na grypę ok, ale przecież szczepionki np na ospę, wzw czy rotawirusy nie są zmieniane co roku bo tez te wirusy tak szybko się nie zmieniają
 
Do góry