reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Wiem :( pojutrze 11:30 angielskiego czasu mamy usg. Mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku…
Tak, dokładnie. Odpoczywaj ile się da, złe myśli odgon. Najważniejsze w tym wszystkim i pocieszające?, że nie jest to żywa krew, czerwień a brązowa. Spokojnie czekaj na wizytę, słuchaj muzyki, oglądaj ulubione seriale, a może książkę poczytaj? Skup na coś innego uwagę, a przeczekasz ten czas spokojniej :)
 
reklama
Hej … nie wiem czy nadrobię bo już sporo wpisów ale mam nadzieje ze poznam was w międzyczasie - do końca nie spodziewałam się ze jeszcze zajrzę na to forum a już na pewno nie tak prędko … wyszło jak wyszło i spodziewam się maluszka jakoś w okolicy 25 maja :) a obecnie w domu mam 4 letniego Maksia , 8 miesięcznego Milana i nie do końca wierze w to ze znów będę mamą :o

Po krótce - mam na imię Marika , mam 30 lat i dwójkę synów :) może to szansa na córkę … :)
 
Można... zadzwoń jutro do lekarza I zapytaj. Normalna rekomendacja dla kobiet w ciąży to 360mg wiec bierzesz dużo ponad normę
dzwoniłam, powiedział ze mam brać jedna dawkę a jakby nie przechodziło złe samopoczucie to się jutro zgłosić. 🙂 jednak na własna rękę zmniejszać sobie dawki to nie jest dobrze, jeszcze bym coś narobiła. A tak to lekarz powiedział i zaraz spokojniejsza głowa. 😏
 
Hej … nie wiem czy nadrobię bo już sporo wpisów ale mam nadzieje ze poznam was w międzyczasie - do końca nie spodziewałam się ze jeszcze zajrzę na to forum a już na pewno nie tak prędko … wyszło jak wyszło i spodziewam się maluszka jakoś w okolicy 25 maja :) a obecnie w domu mam 4 letniego Maksia , 8 miesięcznego Milana i nie do końca wierze w to ze znów będę mamą :o

Po krótce - mam na imię Marika , mam 30 lat i dwójkę synów :) może to szansa na córkę … :)
Hej! Ja kojarze cie z wątku ciąża po poronieniu ... dobrze pamiętam? Kojarze Maksia ale drugiego synka to już nie bo dawno tam nie zaglądałam i może ty też nie zaglądasz 😊
 
aaaa, ale to lekarz wysyła na takie badanie czy sam to i na wizycie ? Nie wiedziałam ze jest potrzebne na to jakieś skierowanie. Przy synku lekarz zapytał mnie czy chce prenatalne a ja powiedziałam ze nie, bo nawet nie wiedziałam co to, i pomyślałam ze jak dodatkowe to pewnie niepotrzebne. Teraz mam innego lekarza ale nic mi na razie nie mówił o prenatalnych. 🤷🏻‍♀️ na następnej wizycie to będę w 11/12 tc to może wtedy mi coś powie 🤷🏻‍♀️
Nie jest potrzebne

Tyle że w przypadku wskazań (wiek pow 35rz, wcześniejsze wady płodów, obciążenie rodzinne) masz je darmowe - usg przez specjalistę plus pappa

Inaczej płacisz i tyle. Zrobić możesz :)

Ja zrobię standardowo, usg u specjalisty z uprawnieniami do prenatalnych plus któryś z testów NIPT
 
reklama
Do góry