reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Hej ogólnie często coś tam odczuwam w brzuchu, jakieś małe bóle, zwłaszcza jak mam aktywny dzień. Wtedy biorę nospę, odpoczywam i przechodzi... Może też dużo robiłaś tego dnia?
Ja też czasem miewam jakieś bóle. I raczej w wyniku gwałtownych ruchów i fizycznej aktywności.
Tak,
czasami się zdarza, że coś porobie. Pochodzę, ponoszę, pozginam się. Nawet jak za szybko wstanę to też potrafi mnie zakłuć.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
 
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
Ja niestety też nie wiem i się zastanawiam jak to będzie (mam na maxa rozorany pępek jeśli chodzi o blizny) miałam też dwie laparoskopie jajników. Na początku ciąży czułam te blizny jakoś jakby ciągnęły, teraz mam 17+3 i nie czuję.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
Też jestem po laparoskopii i lekarka powiedziała, że nie ma reguły. U jednej się rozciągną, a u innej nie będzie różnicy. To tak jak z rozstępami. Jedne smarują olejkami, balsamami i mają, a drugie nic nie robią i nie mają 😅
Natomiast ja np.mocno odczuwam bolesność tych blizn, wręcz czuję ich rozciąganie... zabieg w lipcu tego roku.
 
reklama
Dziewczyny,
mam pytanie. Jestem w 15tyg ciąży, pobolewa mnie z lewej strony podbrzusze? Czy któraś z was ma/miała podobnie?

Podobno to normalne. Rozciągają się mięśnie i więzadła podtrzymujące szybko rosnąca macicę. Zwróć uwagę, czy nie masz takich objawów częściej np. po nagłej zmianie pozycji, kichaniu, kaszlu. Z reguły wszystko jest w porządku. Możesz też dopytać lekarza, co sądzi o takim objawie.

Dziewczyny, czy przygotowujecie się już do porodu? Ja wciąż nie mam do tego głowy. Fakt, że dużo spraw ja zaprząta. Obiecałam sobie, że w święta wybiorę szpital do porodu chociaż i skontaktuje się w styczniu z bankiem komórek, ale na resztę nie mam jakoś siły.
 
Do góry