reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam i ja...
wczoraj zajrzałam do was na chwilę i...
Kwiateczek, ja też myślałam, ze inne forum mi weszło,
tym bardziej, że w weekend padł nam komp i wszystko poszło w pi.....trzeba była sformatować cały dysk, i od nowa instalować wszystko... podoba mi się, a jeszcze bardziej podobałoby i chyba było bardziej czytelne, gdyby nazwy wątków były wybodlowane
Mamita, nie sądziłam, że tak młodzi ludzie też mogą umrzeć z powodu płuc...:-(

 
reklama
Witam się przy porannej kawusi (już drugiej dzisiaj, bo nie mogę się dobudzić)

Nie podoba mi się nowa wersja forum :-:)-:)-:)-(
Chcę stare!!!
Na początku myślałam, że weszłam nie tu gdzie trzeba.
U nas spokojnie, choć weekend trwa stanowczo za krótko.
Kwiateczek gratuluję pracy
Dziewczyny miałyście rację z buntem Szymona na mleko. wystarczył tydzień bezmlecznych kolacji i od soboty znów mamy wielki powrót kaszki :-):-):-)
Zabieram się za pracę. Miłego dnia
 
Witam sie słonecznie! Vanesska nadal w domy bo jutro mamy kontrol ale kaszel nadal ją męczy,wiec do konca tyg pewnie dalej po siedzi a ja zwariuje przy okazji ;-)
Pola a może masz zwęzone pole widzenia i dlatego tak odbierasz te forum,masz po prawej stronie te informacje rozne? Tam jest taka strzałka na gorze i można to zamknąć wtedy bedzie wygląd jak poprzednio w sumie ;-)
 
Dziękuję Iwonka, już sobie rozszerzyłam. Po prostu byłam przyzwyczajona do tamtej wersji BB. Ta na pewno też niedługo się nam opatrzy i się przyzwyczaimy
 
Witam
Iwonka zdrowka dla Vaneski.co do tego forum to draznia mnie te info po bokach,za kadym razem trzeba je zwijac.ogolnie byloo by fajnie ale zeby nie bylo tak duzo informacji i chce buzki miec spowotem na boku:baffled:widze masz nowe postacie przy suwaczkach:-)
Ide zaraz na miasto;-)
 
Kwiateczek tak nowe postacie bo teraz to właśnie DORA jest teraz ulubiona postacia a Klaudii bardzo podoba sie Dobranocny Ogrod i Igipigiel:-D:-D:-D

No a bużki przeciez masz obok w zaawansowanej edycji ;-)
A żeby mieć odrazu je to trzeba kliknąć dwa razy w ten pasek rozowy pod postami "Odpowiedz na ten temat"

Bedziesz kiedy gdzie w sklepie to zerknij ile kosztują buty z Dorą i taka gra Vtech z dora... jakies moze promocje dlugosc wkladki 18cm to chyba 10 rozmiar ale nie jestem pewna.Najlepiej żeby jeszcze świeciły:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja w nowych realiach .ale cięzko sie przestawić .No ale nie ważne jaki wygląd wazne ze osoby takie same.:tak: jakoś zleciał mi ten tydzień , najgorsze że jestem potwornie zmęczona i jakby mi tylko zuzka pozwoliła to bym tylko spałą .Niestety można zapomnieć .więc chodzę jak cień . No ale mam nadzieje że jeszcze tylko ten trzeci miesiac i bedzie lepiej I pozbęde sie mdlościi odrazy do jedzenia .tyle że nie tyje jak wsciekla jak z zuzką a wręcz odwrotnie .Byłam u gina ,widzialam jak dzidziusiowi bije serce jak oszalale i ma 1cm. z ta wysypka kazał mi iśc do dermatologa dostaląm maści i badania a jak nie pomoże to bedziemy robić próby watrobowe ,oby przeszło.Sory że was maltretuje moja ciązą ale musicie wytrzymać bo musze sobie popisać a na tym pazdziernikowym watku sie nie łapie i nie nadąze. Podczytywałam i widze że niedługo będzie kolejny wysyp na majóweczkach wiec sie wczuwajcie;-)
U nasa tak wieje że az strach wychodzić .spacer nas omonął ale cudem Zuzka usneła na łóżku ze mną ,co prawda po jakiś 40 minutach ale pierwszy taki sukces Mi też sie już zasypiało ale ocknełam sie ze obiad trzeba no i jak teraz do was nie napisze to póżniej Zuza mi komputer zmasakruje.
Kurcze P. przyszedł ,bedzie robil na kompie ,wieczorem poodpisuje co miałam
 
Witam! Zuza dopiero zasnęła. U nas wichura nie z tej ziemi. W piecu tak mi rozdmuchało, że myślałam że kaloryfery pekną:szok:
Byliśmy u lekarza. Zuza ma antybiotyk. ma zapalenie gardła i dlatego nie je bo a boli. Do tego zęby. W ogóle pediatra mówiła, że teraz dużo dzieci ma zapalenie dziąseł przy wyżynaniu sie zabków. Dałam jej panadol i psiknęłam tantum verde. Zjadła troszke rosołku.
Iwonka u nas jak leci dobranocny ogród to cisza w domu Zuza siedzi wpatrzona w tv;-)
Sylwia dzidzia rośnie;-)Oby przeszły wszystkie dolegliwości ciążowe. Ja niewyobrażam sobie tego przy mojej Zuzi:no:
 
reklama
Cosmo ja go mam na dekoderze POLSATU na kanale CBeeBies, teletubisie tez tam sa ;-) albo tu YouTube - dobranocny ogrod
Sylwia nie molestujesz nas,pisz pisz.Mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej :-)
Mamita zdrowka dla Zuzi !

U nas odpukać żadna jeszcze nie miała nigdy zapalenia gardła.
 
Do góry