reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hanah wszystko fajnie ale zyganie mi sie jeszcze wlaczylo,z Kondziem bardziej tylko mulilo.normalnie jest katastrofa,zwlaszcza ze musze isc do pracy:no:zyc sie odechciewa w tym momencie.chcialabym isc spac na 3 tyg,obudzic sie potem i zeby bylo dobrze:sorry:

Sylwia no nie mam co zzucac hehe,ale skoro mnie tak wywalilo juz to wydaje mi sie ze taki bedzie efekt koncowy,poporodzie:sorry:czyli tona skory nie potrzebnej:sorry:Poki co to poczatek i mam juz dosc.wczoraj chcialam G zrobic kanapki do pracy i po zapachu chleba POSZLAM ZYGAC::no:takim kwasem walilo:no:boshhh.pamietam ze z Kondziem herbata z cytryna smierdziala jak benzyna:sorry:
 
reklama
Hannah heehe ja to samo mysllam,o porodzie staram sie nie myslec bo juz widze stare szwy pekajace grrrrrrrrrrrrr.ja chcialam miec dwojke dzieci ale teraz jestem troche przerazona jak sobie dam rade tu sam,calkiem sama w sumie.Kondzio do przedszkola itd:sorry:juz myslalam o odstawieniu wozka a tu ie ma co,nastepne 3 lata mnie czekaja:sorry:czyli 6 lat w sumie z rak nie bedzie schodzil hahahah

Wlasnie doczytalam to co mi pisze na suwaczku i wynnika ze mam wszystkie dolegliwosci:baffled::sorry:jak zawsze wszystkie plagi egipskie spadaja na mnie:sorry::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Hannah- 1:40 uśmiałam się z Hani.
Jestem zresztą pod wrażeniem Hani, jak spokojnie przyjmuje zainteresowanie Basią.
Miku i bez młodszego rodzeństwa zrobił by w takiej sytuacji ( ktoś kuca, ludzie gadają nie zwracając przesadnej uwagi na niego) wrzutkę na ciało, wszedł by na głowę, startował.
Migotka- dobre z tym rannym zwierzem:-D:-D:-D.
Kwiteczek trzymaj się. Rozumiem co czujesz. Raz, ze miałam "plagi egipskie" w pierwszej ciąży. Dwa, ze Kondzio i Miku jednej miary szajby.
Trzymaj się myśli, ze Kondzio będzie już starszy, może bardziej wyciszony. Jakoś się poukłada.

Sylwia- dla mnie najgorszy okres w życiu Miku to był mniej więcej około 8-9 miesiąca. Wtedy ciągle stawał przy czymś, upadał, denerwował się, ze nie jest po jego myśli.
Ja ciągle w takim napięciu z rękami przygotowanymi do łapania, jak tylko je opuszczałam bo mi więdły, to on zaliczał glebę. Na okrągło miał guzy na głowie, myślałam, ze zanim skończy rok to będzie z niego roślinka. Raczkowanie, wspinanie, upadanie. I wszystko do buzi ( oprócz jedzenia).
 
Witam
Hannah Basienka juz nie zle pomyka:tak:trawka pewnie dla niej nowosc i dlatego taka ostrozna:tak:a Hanutek bardzo grzeczna:tak:
Szopek Kondzio znowu powrocil do poprzedniego stanu czyli nadpobudliwosc wrocila,budzenie w nocy,zucanie sie na lozku\:itp......katastrofa.
 
oj cichutko tu... to może ja zapodam temat? sama obecnie przeżywam etap przygotowań dziecka do przedszkola... kompletnie zgłupiałam, chciałam kupić pościel do leżakowania, ale zastanawiam się jakich rozmiarów to powinno być :confused2: 100x135 czy 80x200 czy 140x220? macie coś może sprawdzonego?
no i zdecydowanie muszę przeglądnąć oferty na spodnie w gumkę i dresy a mam tyyyyle sukieneczek, hmmm okazuje się to mało praktycznie kiedy Anula ma sobie radzić sama w przedszkolu
a jeszcze ręcznik, piżamka, kapcie, zmiana ubranek... wszystko podpisane :eek:
 
Witam,

wrublik dobrze, że mi przypomniałaś, bo miałam kupić naprasowanki z imieniem i zapomniałam:zawstydzona/y:. Dzwoniłam do przedszkola i pościeli nie muszę kupować, bo maja własną, bo to całkowicie nowe przedszkole. Jestem ciekawa jak będzie w środku. Maja parter i piętro w bloku, plac zabaw na terenie szkoły w podwórku pomiędzy tym blokiem i szkołą. Miśka nie może się doczekać:-D.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Widze ze tu cicho wiec zapraszam do opowiadania jak tam Wasze dzieciaki w przedszkolu??

Moj Adas wstal o 6 i co 5 min sie pytal czy juz idziemy no mamo juz??:-D

Tearaz siadam do sniadanka a potem kawa Zapraszam!!Kto dolaczy???
 
Do góry