reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

kamilka, jeszcze nic nie wiem :-( podejrzewam, że nic z tego, ale może, w każdym razie nastawiam się na kontrolowanie temp i innych objawów od przyszłego cyklu...

Ha-NN-aH, ja też zawsze chciałam mieć drugie majowe, ale teraz to mi wszystko jedno...tak bardzo chcę...
 
reklama
Witam
Dzień dobry,



właśnie słucham wiadomości- szok...kurcze a wczoraj rano moja Mama "wykrakała", że może matka zabiła tą małą Madzie...przerażające...nie chcę oceniać, ale jak można być aż w tak ogromnym szoku, żeby zamiast wybiec z domu z dzieckiem szukając pomocy, wołając o pomoc- zawinąć dziecko w koc, wsadzić do wózka i pójść spokojnie do parku, żeby pozbyć się dziecka...nie pojęte

Moja mama to samo powiedziała wczoraj a ja na nią naskoczyłam, żeby dała spokój biednej kobiecie. Mamcia zresztą tak mówiła od początku, ja nie dumałam kryminalistycznie. Hormony mi buzują i miałam w d**ie, kto i po co, byle się odnalazła cała i zdrowa. Zazwyczaj to ze mnie CSI Szopek ;-)
 
hej hej
dziewczynki poszły spać a ja zamiast skorzystać z tego i też się położyć to szaleję na forum, próbuję trochę nadrobić, ale wiem i tak że nie długo...
córcie obie chore to są tak marudne że teraz ta cisza jest niezwykła, aż mi głowa boli, albo mnie też coś bierze... oby nie...

a ta sprawa Madzi najbardziej mnie zastanawia postawa matki że nie zechciała godnie postąpić z ciałkiem dziecka, tylko jak jakiś śmieć porzucić nie wiadomo gdzie... :no:
 
Witam
Mnie Go 6 rano obudzil,tez przezywa.Nie pojete dla mniejest ze nie chciala pochowac,przeciez jak wypadek byl to nic by jej nie zerobili,,,czego sie tak bala?!?!?:baffled::-(teraztez dziwne ze niby powiedziala gdzie sa zwloki a nie moga jej znalezc:no:Pislaam juz,bylam blisko.myslalam raczej ze komus umarlo dizecko i je podmienili(nikt nawet z sasiadow by nie zaczail bo dziecko bylo).Matka tez mi przeszla przez glowe,raczej mojemu,on jest CSI:baffled:
 
Dzień Dobry,

Jutro moja Mamcia już wyjeżdża, ale już mamy siebie dość- co za długo to nie zdrowo hehehehe...miałyśmy dziś ostre ścięcie...ale już ok

Miłego dnia
 
reklama
Do góry