reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witajcie po świętach.Ja dziś kiepsko się czuję i byłam rano tylko u małej.Teraz jest u niej mąż.Rośnie nam ta księżniczka:

 
I ja witam po świętach, końcem tygodnia zamierzam kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla mojej córeczki. Nie mam pojęcia jakie kosmetyki mam kupić. Może coś polecicie, jakie używałyście bądź jakie kupowałyście. Chodzi mi przede wszystkim o firmę. I czy lepsza będzie oliwka czy balsam do ciała. Na pewno już o tym pisałyście, ale nie daję rady długo siedzieć przy komputerze.
Dziękuję za porady!!!
 
Natala, ależ słodka ta Wasza kruszynka!! Niech jak najszybciej wraca z Wami do domku!!

Mnie zgaga też koszmarnie dokucza. Biorę Rennie, ale ostatnio znajomy dał mi Malox i bardziej mi pomógł. Potrafię mieć zgagę po wypiciu wody. Albo w nocy mnie budzi. Próbuję spać na dwóch poduchach, ale jakoś ciężko znaleźć pozycję, w której ani nie dokucza zgaga, ani nie boli kręgosłup.... a Maksio przychodzi w nocy i mi się na te poduszki pakuje.... ojjjj ciężko!
 
reklama
Do góry