reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziękuję dziewczyny za tyle ciepłych słów:-)Od jutra zaczynamy próby podawania pokarmu z butelki.Ja niestety straciłam pokarm mimo odciągania.Może dzięki masażom jeszcze się uda coś zrobić, ale nie wiadomo.Dziś przyjdzie do mnie pielęgniarka-znajoma i coś z tym spróbujemy zrobić.Jeśli nic z tego, to trzeba będzie kupować mleko dla małej i tak to załatwić.Innego wyjścia nie będzie:-(
 
ja wlasnie wrocilam z basenu - godzinka plywania i czuje sie super.:-) Dzidzi tez sie chyba podoba plywanie, teraz grasuje u mnie w brzuchu.:-D

Natala - slodziutka Twoja corcia.:-) Juz cos lekarze mowia, kiedy bedzie mogla wrocic z Wami do domku?
 
Dziękuję dziewczyny za tyle ciepłych słów:-)Od jutra zaczynamy próby podawania pokarmu z butelki.Ja niestety straciłam pokarm mimo odciągania.Może dzięki masażom jeszcze się uda coś zrobić, ale nie wiadomo.Dziś przyjdzie do mnie pielęgniarka-znajoma i coś z tym spróbujemy zrobić.Jeśli nic z tego, to trzeba będzie kupować mleko dla małej i tak to załatwić.Innego wyjścia nie będzie:-(

Oby udało się wywołać pokarm, trzymam MOOOOOOOOOOOOCNO kciuki
 
Natala, powodzenia!

Łania, aaaaale super masz z tym basenem! szkoda że ja nie mogę przez te moje infekcje :-(

Lecę po Maksia, pojawię się pewnie jutro. Buziaki dla wszystkich!
 
Witam we wtorek!
Natalia Sonia jest sliczna! I jak urosła!A ile teraz waży?:happy:Ja dzisiaj się dowiem co z moja kruszynka i troszke sie boje bo brzucho mi tez w miejscu jak narazie stana od trzech tyg ponad mam ciągle w pasie 92cm i jem za dwoje ale widze ,że nie pomaga!:-:)no:tym się tez martwie chociaz hipotrofia nie ma z tym nic wspólnego bo tu chodzi o odrzywianie dziecka przez łożysko:blink:i to jest najgorsze bo bez usg się nie dowiem .No jescze tylko pare godzin.Na 16 jeszce z synkiem lece do pediatry bo sie biedny przeziebił i kaszle(ta pogoda!)a potem ja zaraz na 18 30 mam swoja wizyte u gina i wieczorkiem jak bedzie możliwość opisze co i jak z dzidzia .
A co do wanienek ja zdecydowałam się na taka ze stelażem:
331575808
 
Natala śliczna ta Twoja córcia:tak: Ja dzisiaj nie spałam od 3 do 6. Córcia nie dała mi pospać.Teraz odsypia. Dzisiaj byłam oglądać wózki i łóżeczka. Dalej nie jestem zdecydowana:baffled:Trochę się też denerwuję bo na usg lekarz powiedział,że Julka ma ciut dużą wagę. Zaproponował żeby jeszcze raz zrobić cukier.Czy któraś z Was też piła 2 razy glukozę?? Pozdrawiam
 
reklama
Ja też dzisiaj się do lekarza wybieram ale tylko z wynikami więc mojej Zosi nie zobaczę:-( a najbliższe USG mam dopiero 18 kwietnia bo moja gin powiedziała że jest wszystko w porządku z dzidzia i nie trzeba tak często robić. Ciekawe co powie na dzisiejsze wyniki teraz to już się chyba załamie jak robiłam posiew moczu i nic nie wyszło teraz z szyjki i też nic wiec zobaczymy...

A w ogóle to jestem jakaś zmęczona po tych świętach:-p
 
Do góry