reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dzis cos pusto na watku pewnie majoweczki wykorzystuja super pogode :tak:

No racja, ja też byłam na chwilkę na spacerku, wyszłam do sklepu, a teraz zjadłam z męzulkiem obiadek, odpoczne i zaraz znów wyjdę, ale tym razem z mężulkiem :-), jak taka pogoda to tyle energii, chciaż podobno energii przybywa na niedługo przed porodem, więc mam nadzieję, że na początku maja się rozpakuję :-)

Już nie moge się doczekać!!!!!!!!!:tak:
 
reklama
dotkas tto bliziutko ja ma termin na 30maja a z usg 26 maja ale osttatnio tak mi sie wydaje ze sie wczesniej rozpakuje tylko niewiem skad ta pewnosc i przekonanie :zawstydzona/y:
niewiem czy wierzyc w takie przeczucie czy nie :dry:a z drugiej strony to jakbym miala polata jeszcze z 5 lub 6 tygodni to moglo by byc :dry: i to w sumie nie dlugo bo jakas watpie zeby wytrzymala do maja ostatniego :zawstydzona/y:
 
A moje dziecko tak sie dzis w nocy rozpychalo u mnie w brzuchu ze w pewnej chwili az sie obudzilam z bolu bo jakby mi chcialo zrobic dwie dziury po bokach brzucha.Jak na razie bylo ulozone poprzecznie i wydawalo mi sie,ze obraca sie juz na dol ale sadzac po moich wypyklosciach na brzuchu to chyba nadal mam glowke z prawej strony pod zebrami.
 
Wiktoria wszystko prałam w jelpie i płyn do płukania też kupiłam jelp i teraz wszyściutko takie świeżutkie czyściutkie a zapaszek taki super delikatny że myślę że napewno nie będzie przeszkadzał dzidzi:tak::tak: jutro zdecydowanie ciąg dalszy prania bo zapowiadają od środy jakiś bunt pogody może tak mnie to wszystko napadło bo w środę mam kontrolę u ginka i wole żeby jakby co wszystko było gotowe :tak::tak:
Dotkass ja mam nadzieję że ten mój napad energii to jeszcze nie zwiastun porodu bo lepiej by było gdyby moja dziecinka posiedziała w mamusinym brzusiu tak ze 4 tygodnie tak do długiego weekendu a potem jak chce niech zrywa sobie umowę najmu tego apartamenciku:-):-)
 
Hej laseczki brzuchate!
Wpadłam na momencik. Dużo się u mnie dziś dziąło, byłam u ginki, spotkałam się z koleżanką.

MM, podzielę się z Tobą uwagą na temat jednej pani doktor z przychodni na Mickiewicza (tylko hmmm może nazwiska nie będę na otwartym wątku ujawniać hehe). Bylismy na szczepieniu. Pani doktor chciała zbadać Maksia w ciągu 30 sekund i w zasadzie prawie jej się to udało. "Dzień dobry, ubranko do góry, przód, tył, gardło, można szczepić". Brak próby nawiązania kontaktu z dzieciaczkiem. Pokazałam jej morfologię z rozmazem bo miał tam pewne przekroczenia. Pani doktor powiedziała, że nie wie co to jest "PLT" (płytki krwi), które Maks ma przekroczone. Ojjjjjj!! No jak lekarz może nie wiedzieć co jest w wynikach morfologii? Ale i tak najbardziej mi się nie podobało jej podejście, jakby nie lubiła dzieci!
Myślę że następnym razem wypróbuję inną lekarkę. Zresztą jak dziecko jest chore, i nie chce się z nim jechać do przychodni bo ma temperaturę, nie chce się go narażac na kontakt z innymi chorymi, to mam fajną lekarkę, która jest pediatrą-neonatologiem ze szpitala w Wołominie, i mam o niej dobre zdanie, w razie czego mogę polecić. Wizyta domowa 50zł.
 
No to faktycznie ładne podejście ma:-p

Właśnie sobie zdałam sprawę że weszłam już w 8 miesiące:happy: ale ten czas leci a jeszcze pamiętam jak brzuszka nie było widać:-p możecie mi powiedzieć jak wyglądają a raczej jak sie odczuwa skurcze przepowiadające?
 
Madziu, u mnie skurcze przepowiadające przebiegają bezboleśnie (ale wiem, że nie u wszystkich tak jest). Brzuch wtedy robi mi się bardzo twardy, po chwili się rozluźnia.
Co śmieszne, dziś moja ginka stwiedziła u mnie skurcz gdy moim zdaniem brzuch był miękki. Ciekawe co by powiedziała na to co ja uważam za skurcz - mam nadzieję, że nie wysłałaby mnie ekspresowo do szpitala hihihi
 
Cześć kochane.U nas wszystko ku lepszemu.Sonia nie leży już w inkubatorku.Przeniesiono ją na salę dla noworodkow.Czekamy na te upragnione 2 kg.Niedługo dodam nowe zdjęcia.Pozdrawiamy Was
 
reklama
Do góry