reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Natala, prześliczna dziewczynka!!!!!!!!!!!!!! macie wielkie szczęście że macie Taką Córę a Ona tak Wspaniałych Rodziców :-):-):-)
 
Normalnie się wzruszyłam, taka kruszynka dzielna:-), ślicznie wygląda oby do dwóch kilo, i będziecie razem:tak:. Serdecznie Was pozdrawiam i dalej się dzielnie trzymajcie, finał tuż tuż:-).
Ja mykam spać dobranoc;-)
 
Madzia dzieki za odpowiedz.Wlasnie myslalam tez o takiej koszuli tylko zastanawiaja mnie te rozciecia z boku czy jakbym ja zalozyla bez stanika to czy mi piersi na boki nie beda wylatywac przez te otwory ??? :)

Ale bym zjadla teraz takiego zmrozonego czerwonego soczystego arbuza.Ale o tej godzinie tu na wsi nic takiego nie kupie :((
 
Ale Wy duzo piszecie! Nadazyc nie mozna :-) Ja to sie tylko czasem pokazuje, w pracy jeszcze przez nastepny tydzien,juz wysiedziec nie moge...

Katja, bardzo Ci wspolczuje,ja swoje pierwsze malenstwo tez stracilam w zeszlym roku...

Jak piszecie o kosztach,ktore trzeba poniesc przy porodzie,to az sie za glowe lapie:szok: Tutaj opieka medyczna jest za darmo, porod za darmo, znieczulenie i sale poporodowe tez (wszystkie jednoosobowe). I jeszcze daja spory "baby bonus", bo chca tu miec jak najwiecej dzieciaczkow :-)







 
reklama
hej dziewczyny
musialam wstac o 5 rano zeby sobie jesc zrobic totalny szok
Wlasnie patrze na wschod slonca u mnie piekny. Jestem zaskoczona sama soba nie sadzilam ze mozna wstawac specjalnie zjesc

dzis cala noc kul mnie brzuszek a maly byl jakis twardy... i wogole strasznie swedzi mnie w pochwie i na brzegach normalnie chce sie wsciec....:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry