reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej co tak cicho???????????? Ja wrocilam do domu.Ktg super wyszlo na okolicznosc imienin moich puscili mnie do domu.Pospisalam papierek ze na wlasne zadanie.Jutro rano mam sie stwaic na oddzial z tprba bez dwoch zdan.No ale jak powiedziala pani doktor ze jeszcze dzis moze wroce do nich.Zrobila mi jakies czary mary, i masaz.Mam krwawienie po badaniu ale to normalne..Teraz czekam na skurcze z utesknieniem.Mysle ze mi odkleila moze worek z plynem owodniowym co tez sprzyja wywolaniu poprodu. Trzymajcie za mnie kciuki oby sie zaczelo samo :)Karte szpitalna mam juz wypisana.W razie co jak zaczne rodzic mam krzyczec ze juz dokumenty mam wypisane a z domu odrazu ruszac bo moze byc szybka akcja.Heh w co ja nie wierze....Jade na KFC !
 
reklama
Kurde fix :/
My nadal nierozpakowani. Jestesmy styrani oboje na maksa (ja to jestem pikus). Do tej pory od wczoraj rano nie zmruzylismy oka. Ciagle skurcze - momentami nie do zniesienia ale niestety nie ma rozwarcia :/ Nie rozumie dlaczego tak dlugo to trwa. Nie dziala chodzenie (choc oslabia troszke skurcze), szczypanie sutkow... doslownie nic

Najgorsza jest ta bezsilnosc Ktora to juz godzina i nadal nic

Zdenerwowany jestem i tyle (i glodny)

Pozdrowaski
 
Hej gdzie wszystkie? Pewnie rodza......
Bo i madzia_19 urodzila :)
"Hej tu Madzia dzisiaj o 15:48 sn przyszla na swiat Zosia dostala 10pkt i wazy3640,pozdrawiam :-)"
 
4_mini_1.jpg


Iwonka, wszystkiego najlepszego z okazji imieninek...życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, no i przede wszystkim szybkiego porodu :tak::tak::tak:

OLa, gratulacje... nareszcie masz Mikołajka po tej stronie brzuszka

Madzia_19 moja gratulacje BRAWO

no to woreczek majóweczek się znowu rozwiązał...

Szawarou...współczuję...ja miałam podobną sytuację - z sali przedporodowej trafiłam na patologię, bo miałam skurcze, a rozwarcia nie było :-:)-:)-( trzymajcie się dzielnie, moze jeszcze dziś Zuzanka będzie z Wami...bądźcie dobrej myśli
 
Witajcie Majóweczki i jeden majówku :tak::tak:
Iwonko wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-):-) a co do Mc donaldsa to ja się z nim pożegnałam w sobotę a w poniedziałek urodziła się Maja :tak::tak:
Szwarou współczucia dla Beatki się biedna dziewczyna męczy
Pati Madzia gratulacje :-):-)
Ola pokrzyczałaś na Mikołajka i pomogło posłuchał się mamusi i ekspresowo przyszedł na świat:-) gratulacje :tak::tak:

Wybaczcie że tak mało sie odzywam czytam Was w miarę na bieżąco ale czasem już nie zdążę napisać bo mnie moja Pszczółka woła o jedzonko a ciągle walczymy żeby choć z połowa była z piersi :tak: trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozdwojone obyście szybko tuliły swoje skarby:tak::tak:
 
Szwarou, współczuję i trzymam kciuki, żeby wasza Zuzanka trochę się pospieszyła i wzięła przykład z naszej :-)

Jak ja rodziłam to na sali obok rodziła,a raczej tylko się męczyła dziewczyna bez rozwarcia ze skurczami, przyjechałam na porodówkę o 10.00, a ona już była,ja urodziłam,zjadłam obiad i kolacje, a ona dalej nic,to musiało być okropne...

Iwonka, możesz umieścić fotkę mojej Zuzy na liście majowych dzieciaczków?

Gratulacje dla OLI!!! jej też drugi poród szybko się udał. Super!
 
reklama
Nadzieji już praktycznie nie ma. Beatę przenieśli z porodówki na salę obserwacyjna. Jak wrócę do domu to napisze więcej. A dookoła nas same porody ciągle. Jak tu nie być zdenerwowanym...
 
Do góry