reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Joanna ,Madamagda gratuluje.

Natala Sonia bardzo ladnie rosnie.

Ania ma nadal wysypke na twarzy i wybieramy sie dzis do pediatry alergologa.Mam nadzieje,ze cos pomoze.
 
Ming - trzymam kciuki by samo ruszylo i by pokazaly sie skurcze na ktg.

My po ktg i jestem wsciekla. Musze jechac drugi raz na 19ta, a wszystko przez to, ze sprzed im nawala (w przychodni przyszpitalnej maja chyba jakis przedpotopowy!)! I znow bede tracic 2h na dojazd w te i spowrotem, bo po warszawie w piatek po poludniu jezdzi sie poprostu super. Mam dosc, nie chce mi sie juz nic. Juz nawet nie wiem czy chce mi sie rodzic, wszystko mnie dobija. Jeszcze z Mezem sie poklocilam i w ogole wszystko jest do d...
 
ŁaniaW - postaraj się wyciszyć, ja też jestem poklócona z moim (dobudowuje sobie teraz kuchnie, chyba pisalam) - slów brak.
ja już też jestem tak nerwowa, że o 4 nad ranem wstalam i meliskę sobie zrobilam i gazetkę czytalam. a podobno stres nie wplywa dobrze na rozpoczęcie porodu, bo hamuje wydzielanie oksytocyny. ale nie wiem czy to prawda.
 
dotkass- u mnie mama jest do 13 lipca, malutki jeszcze nie wyszedl, ale mam nadzieję, że nie będziemy się razem męczyly:-) a co do seksiku, to nie wiem ile można po cesarce, pewnie to indywidualna sprawa, ale wiem, że samochodu nie powinno się prowadzić przez 5 tyg. tylko uważaj na zabezpieczenia:-);-)

Dziękuję za odpowiedź, no właśnie muszę się wybrać do ginka i popytać o zabezpieczenia, myślałam o zastrzyku, ale czy przy karmieniu można??? ja to już pierdolca dostaję, normalnie boję się, że rzucę się na mojego R i za 9 miesięcy okaże się, że Ami będzie miała rodzeństwo :-D:-D:-D, żart oczywiście...ach te zabezpieczenia :baffled:

cchyba ze juz nie bedziecie mnie chcialy ;-)

Oj jakie Ty głupoty gadasz, pewnie, że Cię chcemy :-):tak:

Zaraz dopisze :-)
A ja mam wysprztany dom na glanc,normalnie lepiej niz przed narodzinami Klaudi :-) Obiad tez mam wiec dzis leze juz do gory dupa.....:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Iwonka jakbyś mogła wrzucić fotkę Naszego Skarba do dzieciaczków będę wdzięczna...
I Kobieto ja naprawdę Cie podziwiam :szok:

My po ktg i jestem wsciekla. Musze jechac drugi raz na 19ta, a wszystko przez to, ze sprzed im nawala (w przychodni przyszpitalnej maja chyba jakis przedpotopowy!)! I znow bede tracic 2h na dojazd w te i spowrotem, bo po warszawie w piatek po poludniu jezdzi sie poprostu super. Mam dosc, nie chce mi sie juz nic. Juz nawet nie wiem czy chce mi sie rodzic, wszystko mnie dobija. Jeszcze z Mezem sie poklocilam i w ogole wszystko jest do d...

Łania, kochanie bardzo Cię męczą z tym KTG...trzymam mocno kciukasy za Ciebie, żeby wreszcie się zaczęło...i szybko skończyło Nowym Życiem :tak::-)
 
Dotkass, fajna ta Twoja krupcia. Widzę, że też się podobnie drapie po dziubku jak moja :tak::-D Iga dodatkowo okłada się pięściami po twarzy, a dziś podrapała się do krwi, bo mamusia zapomniała o jedym pazurku :baffled:
 
ZUZANNA urodzona 24 maja o godzinie 8.15, waga 3200, wzrost 54cm POZDRAWIAMY WSZYSTKIE DZIECIACZKI I MAMUSIE!!!
Gratuluje :-):-):-):-):-):-)


A jak tu pusto :-:)-:)-:)-( co nie zajrze to pustki...... dziewczyny gdzie jestescie:sorry2:
Moj mały cycol wykapany i ciagle na cycu by wisial,ale dobrze bo malo mi nie pekna tak mi szybko mleko sie zbiera a i tak odciagam .Na szczescie laktaor jest super i dobrze pracuje :tak:
 
reklama
Jestem w domu :-(. Na ktg ŻADNYCH skurczy :crazy:. Wszyscy pytali o tydzień ciąży gdy mówiłam że 41 mówili "o to rodzimy?" a po ktg "oj jednak nie rodzimy":wściekła/y:. Nawet lekarz nie zbadał mnie wewnętrznie, czy jakieś rozwarcie czy coś się dzieje. Bo skoro na ktg nie było skurczy to po co? Zrobili mi usg i test (TM) nie pamiętam jak się nazywa (robi się go na usg). Wyszedł b. dobrze 8/8 (cokolwiek to znaczy). Mały rośnie jak szalony.
Jak nic się nie wydarzy mam wrócić tam we wtorek rano i możliwe że w środę zaczną mi wywoływać na oksy :no:. Czyli powtórka z rozrywki :-:)wściekła/y:.
Nie wiem więc co to za bóle ja mam. Czasem mnie boli jak ma @. Po usg nie mogłam wstać tak mnie zabolało. No cóż czekamy dalej. Ale na maj to ja się raczej nie załapię :no::crazy:.

Lucynka gratuluję.
 
Do góry