reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wszytskiego Najlepszego dla Dominiczka :-D
Przeczytalam wszystkie posty i w smie nie mam weny
Super ze sie piesio znalazl :-)
A chorowitka zycze duzo duzo ale to bardzo duzo zdrowka
aeyne moze zeby ech ciezko trafic z tymi dzieciaczkami
 
reklama
W Imieniu Dominiczka dziękuje ale... awansem ( jeszcze 6 dni).
Suwaczek płatał psikusy ostatnio( przez 3 dni Miko miał 5 miesięcy 4 tyg i 1 dzień).
No własnie, wcześniej zobaczyłam że cosmolady, polka27 i dziubek82 urodziły tego samego dnia i już mi się pokręciło:-D Ale skoro Iwonka składa życzenia i suwaczek pokazuje......:-p
 
No bo rano pokazywal jak ogladalam watek Ciuszki cudenka.....i patrze jak wol napisane 6 miesiecy. No nic nie szkodzi jaka dwa razy bedzie mial skladane zyczonka ;-) Pozniej to juz tylko na urodzinki co rok ;-) A do tego zamiast Dominikowi to zlozylam Mikolajowi:szok::rofl2::rofl2::rofl2::-D
Sylwia Cosmolady zdrowka zycze :tak:
 
No bo rano pokazywal jak ogladalam watek Ciuszki cudenka.....i patrze jak wol napisane 6 miesiecy. No nic nie szkodzi jaka dwa razy bedzie mial skladane zyczonka ;-) Pozniej to juz tylko na urodzinki co rok ;-) A do tego zamiast Dominikowi to zlozylam Mikolajowi:szok::rofl2::rofl2::rofl2::-D
Sylwia Cosmolady zdrowka zycze :tak:
Bo skracam Dominika jako Miko,a weź spamiętaj imiona wszystkich forumowych dzieci. Właśnie ciągle musiałam grzebać w tym suwaczku, bo się wieszał, potem spieszył, ech tam... Wiesz jak ja się przestraszyłam, czytam Dominiczkowi najlepszego, patrzę na suwaczek 6 miesięcy, myślę co ze mnie za matka, ze nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Cześć Dziewczynki,

Aniusia
super, że małżon jest już z Wami, że cała rodzinka w komplecie, mam nadzieję, że już tak zostanie i nie będzie musiał wyjeżdżać, no chyba, że z Wami ;-):tak:

My z Ami dziś byłyśmy u mojej siostry w odwiedzinach, zobaczyć jak zrobili nowo kupiony dom, Amelka pobrykała z kuzynami i dobierała się do samochodzików starszego 3-letniego Mateuszka, więc już wiem co kupię jej na Mikołajki :tak: miękkie samochodziki z PLAYSCHOOL'a (chyba tak się to piszę) :-)

R wrócił dziś, a raczej musiałam po niego jechać o 12:00, więc Ami zajęła się moja Mama, a ja po mężulka myknęłam...jak wsiadł do auta, kazałam mu otworzyć okno, bo myślałam, że zaraz ja się upiję jego odorem- ostro wczoraj opijał obronę :-D:-D:-D
Ale zachował się, bo jak wróciłam od siostry to mężusia w domku nie było, ale wrócił z bukietem czerwonych róż na przeprosiny, więc cóż udałam, że się gniewałam, a kwiaty przyjęłam i przeprosiny też :tak:;-):-):-):-)

Mykam na zamknięty i chyba położę się wcześniej do łóżeczka
Buziaki
 
Wszystkiego najlepszego dla Dominiczka rowniez od nas.
Dzis tylko na chwilke.tak rodzinnie przez ten weekend.:-)
Dziewczyny szybkiego powrotu to zdrowia:tak::tak:mam nadzieje ze nas nic nie dopadnie:no:
cosmolady-nie wiem czy chodak ma takie skutki ale u mnie w rodzinie wszytkie moje kuzynki uzywaly dla swoich dzieci.Wiem ze im nic nie bylo,moze jesli jest w nim dziecko caly dzien:-(slyszalam juz rozne wersje;ze nogi beda krzywe itp Dziekuje za ostrzezenie:-)jesli zauwaze ze cos jest nie tak przestane go uzywac:tak::tak:
Dotkass fajnie dostac kwiaty.ja nie dostalam juz dawno:baffled:
ok dobranoc dziewczyny.jutro nowy dzionek.maly dalej jada w nocy czyli zmiany nie pomogly,wrecz jest gorzej.:no:
 
Witajcie ja z rana moje dzieciaczki spia ja spijam kawcie i sie szykuje do szkoly wstalalam godzine za wczesnie ale juz bylam ubrana itd wiec zjadlam sniadanie i zjrzalam tu....

Chyba lepiej zapobiegac przyczyna niz leczyc skutki ale to tak na marginesie...:baffled:

Aniusia gratuluje rodzinmi w razem.. wiem jak jest ciezko my przez ktotki czas tez sie rozstawalismy i wcale nie na dlugo ale bylo bardzo ciezko ... silna dziewczyna z Ciebie u mnie zalamka byla bby morowana maz wyjezdzal na tydzien maks a ja chodzilam zakrecona ... jestem psychicznie i emocjonalnie z nim tak zwiazana ze szok czasami nawet sobie ztego sprawy nie zdawalam

Dotkass w sumie na co sie gniewac hehe okazja byla calkiem calkiem moj maz w czwartek pojechal na noc do rodzicow musial dac auto do naprawy na dobe ... wiem ze byl u kolegi o 23 napisal smsa czy spie nic nie odpisalam wolalam nie wiedziec ile wypili i w jakim jest stanie :tak:

Ja chyba szopka Dominika zapamietam na cale zycie bo mi tak jakos baaardzo pasuje te imie do szopka i ogolnie do dominiczka jak patrze na zdjecia niewiem czemu tak :sorry2:

chyba wszystko pozdrawiam i zycze milego Dnia
 
Witamy się i my po bardzo długiej nieobecności....:-):-)
Po pierwsze pozdrawiamy wszystkie ciocie i przepraszamy z atak długą nieobecność. Ale u nas się tyle dzieje że nie mam czasu na internet. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Otworzyliśmy sklep z artykułami świątecznymi i szkłem, do tego cały czas zajmuje się ta sprzedażą damskich torebek i cały czas rozkręcamy na maxa firmę.

A co do moich Malych Słoneczek to rosną jak na drożdżach, łobuzują.
Nastusia zaczyna pokazywać swoje różki i powoli zaczynają sie bić z Wiktorkiem np. o smoczki.:-D:-D:-D Nadal się rehabilitujemy dwa,trzy razy w tyg w szpitalu na Kasprzaka. Bardzo polecam, super fachowa opieka.
Niestety nie dam rady nadrobić zaległości ale pozdrawiam wszystkie majowe dzieciaczki i składam im spóźnione życzonka.

Buziaczki
 
Witam niedzielnie :-) Moj Klaudus nadal przesypia cale nocki :-)
Zwolinko super ze interes sie kreci,oby tak dalej! Ucaluj od nas swoje dzieciaczki i zagladaj czesciej :-)
Dotkass no to mezus sie spisal na piatke tymi kwiatami :-)
 
reklama
I ja się witam,

No Dotkass - super z tymi kwiatami, ja dostaję dosyć często, nawet bez okazji jak jestem smutna tak na pocieszenie. no ale bywalo i tak, że jak bylam naprawdę zla albo kwiaty byly na przeprosiny za coś co się pierwszy raz nie zdażylo to lądowaly w koszu.

Iwonka - super że mala śpi ladnie, adaś znów zacząl przesypiać noce jak mu kaszkę zaczęlam dawać

Milej niedzieli
 
Do góry