reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Zajrzałam jednak dziś na moment - pozdrawiam Was serdecznie! Przez weekend mnie nie będzie na BB.

Piszecie o PITach - no my zrobiliśmy straszny błąd z mężem, bo nie rozliczaliśmy się razem - ja miałam chyba dość niski dochód w ubiegłym roku (jeszcze nie mam pitu od mojej księgowej) - skutki są takie, że kwota dopłaty podatku z Pitu męża nas po prostu powaliła na glebę :szok::szok::angry: wiedzieliśmy że trzeba będzie dopłacić ale nie spodziewaliśmy się, że tak dużo - różne plany w związku z tym wzięły w łeb, a kto wie może i również wakacje :-:)-:)-( Ech szkoda gadać.

Iwonko, wszystkiego najlepszego!!!

Całuski dla małych jubliatów - Ani, Natanka i Krzysia!!!
 
reklama
Olu a nie mozna zrobic korekty zeznania podatkowego i wtedy rozliczyc sie razem???? Pewnie nie :confused:
Ja sie zupelnie nie znam na podatkach. Dzis szukalam informacji czy majac podpisana intercyze mozna sie razem rozliczac i okazalo sie ,ze nie. Ja zaplacilam za malo podatku w zeszlym roku i jak robilam wtepne wyliczenia to wyszlo ,ze nie dostane zwrotu calej ulgii na Anie :baffled:

Szopku przerazajace jest to ,ze o takich zdarzeniach jak katowanie dzieci slyszy sie niemal codziennie :szok::szok::szok::angry::angry::angry:
 
Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos. Klikniecie nic nie kosztuje a dla nas jest bardzo cenne__Startuje w starszakach wiec nie bede konkurencja
 
Witam:-)widze ze prawie pierwsza:-)
Ja wlasnie polowe posprzatalam,tak jak mowilam wczoraj;-)teraz zrobilam sobie przerwe na kawusie:tak:
Wiecie maly wstal dzis o 5.30 z placzem ale o cudo zjadl mi butle z mlekiem:tak:dzidek wzial go a ja sobie pospalam do 8ej:szok::szok:wstalam zrobic szybko kaszke,przychodze do pokoju a on spi u dziadka na kolanach:-D:-D:-D drugi raz w zyciu tak padl:tak:spal pol godz:baffled:teraz go polozylam do lozeczka moze usnie:sorry:slonce tak swieci zxe musialam zaslonic okno:szok::-)bedzie ladny dzien chyba:tak:tylko tu w sumie moze sie zmienic w ciagu 5min:bafffled:wypralam juz Kondzia ubranka,sa na dworze:tak:uwielbiam jak pranie tak pachnie swierzym powietrzem:-):-)mam dosc juz suszenia na grzejnikach:no:
a zapomnialam;wczoraj przed spaniem zglodnialam i poszlam sobie zrobic rogala z drzemikiem:-pkrojac go tak ucielam palucha fucka:-D:-D:sorry:ze cud tylko ominal paznokiec a tak caly z boku uciety:no::no:czyli 13ty zaliczony:sorry:
 
Witam

Ola.K - Spróbuj może złożyć korekt tego PIT-u. Moi rodzice tez składali tylko z innego powodu.

iwonka - Spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego dobrego, dużo radości, zdrówka, spełnienia marzeń.
 

Załączniki

  • val10_1__1_.gif
    val10_1__1_.gif
    5,3 KB · Wyświetleń: 44
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 10miesiecznych dzieciaczkow:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
dwoch Zuzan,Maji,oraz Szymonka i Julka

po 10 buziakow dla kazdego szkraba:tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-);-);-);-)
 
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 10miesiecznych dzieciaczkow:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
dwoch Zuzan,Maji,oraz Szymonka i Julka

po 10 buziakow dla kazdego szkraba:tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-);-);-);-)

To ja się podłączam:tak:

mały właśnie zasnął a ja korzystam,chwilkę na kompa a póżniej na spokojnie obiadek:-)
miłego dzionka:-)
 
Witaj Vivien :-)
Oczywiście, że Cię pamiętamy! Napisz, co u Ciebie i Krzysia. Już nieraz zastanawiałyśmy się, co słychać u naszego pierwszego majowego bobasa :-)
 
reklama
Witam!Rzadko tu zaglądam,bo nie mam za wiele czasu.Jak chce coś napisać Emilka się budzi,a potem jak mam chwilę nie piszę nic,bo moja wypowiedż byłaby nie na temat.Pozdrawiam wszystkie majowe mamy i do szybkiego(mam nadzieję):-):-):blink:
 
Do góry