reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzieki dziewczyny
jak wygladaja plesniawki ? maly ma biale na wargach wewnatrz ale na jezyku nie. Nie sa to plamki zastanawiam sie czy od smoczka sie takie cos nie zrobilo.Kup nie robi i nie wymiotuje ale ja az sie poryczalam bo moja mama nie odbiera nie mam jak jechac do przychodni musze czekac na M do 15 apteka het het jakos mi sie skumulowalo i ryczalam a jak przytulilam Darka i zaczelam cignac nosem kolo szyji jego to sie rozesmial ze szok.
Teraz spi
 
reklama
Wiktoria - nie płacz kochana. Skumulowało się troszkę nerwów i puściły Ci. Pojedziesz najwyżej popołudniu do lekarza. Co do plesniawek to nie pomogę bo mała nigdy nie miała.

Mała wstała. 2 godz. spała. U nas śąpi ale na trochę z nią wyjdę na spacer. Potem do rodziców czmycham.
 
dziubek no puscilo troche mi odeszlo. Maly spi zjadlam sniadanie. Spisałam na kartce co radzilyscie mi ... od rana nie bylo Kupy. A wymiotowal po mleku o 4 rano puzniej jadl i pil zeby tylko bylo dobrze wstanie dam mu ryz z marchewka. Mam nadzieje ze odpusci juz. M sie tak dwa dni meczyl i tez zaczelo sie od wymiotow ..
 
Wiki plesniawki zwykle sa na jezyku(nie wiem czy tylko)jezyk jest poprostu bialy czy lekko zoltawy.tak jakby mleko roztarl:sorry:sprobuj wytrzec wacikiem wyjalowionym lub namocz go Aphatin i wtedy wytrzyj.To krople na plwsniawki:tak:uspokuj sie bo nerwy to zly doradzca:no:wiem cos o tym:baffled:
 
Witam was
ja juz po pracy siedze w domku

Wiktoria jesli o plesniawki chodzi to jesli jest taki bialy nalot na wargach i na dziaslach i policzkach od srodka to sa plesniawki jak sie je rozciera to pojawiaja sie wszedzie moga byc na podniebieniu jezyku wargach poprostu bedzie mial bialo w buzi... jesli sie to dopiero zaczyna to odrazu idz do apteki i kup Aftin a jesli ma tego duzo to idz do lekarza przepisze Nystatyne to jest antybiotyk ale musisz isc bo to bolesne dla dziecka moj maly mial jak mial 2 miesiace nie mogl jesc wymiotowal plakal cuda byly...

a ja nie mam pomyslu na dzien u nas pada dopiero od jutra cieplej.. wiec dzis nie ma co robic..
 
witam wszystkie majóweczki!!!
daaaaaawno mnie tu nie było:sorry: ale przy małym w dzień nie mam szans włączyć kompa:dry: a ajk zasypia to trzeba coś w domu porobić:baffled: jakoś wszystko mi się ostatnio poprzestawiało:eek: no i A zaczął wcześniej wracać z pracy i przejmuje władzę nad kompem :-D
dzisiaj z obaidek zjedliśmy wcześniej,teraz mały śpi więc mam chwilkę:tak:
wiktoria mój mały też miał tylko na wargach w środku i nawet nie były takie białe ale Aphatin szybko załatwił sprawę:tak:
SPÓŻNIONE BUZIAKI DLA MAŁYCH URWISKÓW!!!!!!!!!:-)
 
Wytarlam gazą i nie ma tego :sorry2:
Robie sobie kawe jestem wykonczona jest baaardzo marudny zjadl ladnie i pije tez ufff ulga Ja nawet obiadu dzis nie mam
 
No ja sobie zrobilam rozpuszczalna mocna w malej filizance z regoly pije sypana ... jeju dziewczyny oczy mi sie zamykaja a jestem glodna jak niewiem maly znowu spi to dobrze jak dziecko spi ? zaraz M bedzie jakis obiad przyniesie (chwala tym co wymyslili sklep garmazeryjny)
 
reklama
Do góry