reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dawalam Lakcid i smecte on sie zachowuje normalnie nie ma goraczki jest zywy wesoly ale zawsze rano ta kupa gdzies wyczytalam ze moze byc tak jeszcze przez trzy tygodnie nawet po infekcji takiej :szok:
 
reklama
Wtam,

dzięki pięknej pogodzie mniej pisałyście i mogłam was nadrobić:-)

Wiktoria - ja skonsultowałabym się z pediatrą. Ale ta biegunka może rzeczywiście z zabkami związana. My mamy przeciwny prolem bo wieczne zatwardzenia Zuzia ma:eek:

My wczoraj u teściów większość dnia na dworze siedziałyśmy. mała przesypia dalej całe nocki. Może to te spacery tak na nią działają. Jadę obejrzeć półkę do przedpokoju jak mała wstanie a potem śmigamy na dworek. Buziole:tak:
 
widzialam , juz oglądałam i chętnie skorzystam :tak:
Dzięki za linka.
Jest tam danie z tuńczykiem, co mnie bardzo cieszy, bo poza tym to jest chyba tylko jeden słoiczek z rybą (dorszem). Jeszcze rybka po grecku ale w małym słoju i do tego zupełna papka bo dla maleństw.

------------------
Tak wogóle, to witam się dzisiaj w ten piękny poranek :-)
Nikolka wstała przed 7.
Wczoraj kupiłam wreszcie nocnik i dzisiaj po przebudzeniu posadziłam na nim córcię. Zrobiła siiii!!!! :-):-):-):-):-)Do Balbinki ;-)
Teraz gania z gołym dupskiem;-) Znaczy - bez pieluchy, w majteczkach i rajstopkach.
Ciekawe kiedy się zesiura w ciuchy :eek: Wtedy cos czuję ze szybciutko założe pieluchę spowrotem:sorry:
Szukałam nockika z Kubusiem (w necie są ale do tego przesyłka i czekanie...), a ze w Entliczku nie bylo takich, to kupiłam z kaczuszka Balbinką, chociaz wcale mi sie nie podobają :confused2:
No i kupiłam zwykły, bez pozytywek i takich tam.

Poszłam przede wszystkim po butki. I trafiłam po drodze do Entliczka, do Krokusa (na galerii na Ip. jest sklep obuwniczy dla dzieci!) Malutki, ale butki są, a w srodku dzieci stado :eek:
W kazdym razie macałam wszystkie i jakos wszystkie mi sie wydawały twarde w podeszwie:-(
W każdym razie - kolory piękne, i ceny bardzo przystępne (19-33zł), oprócz oczywiście innych markowych pod 200zł. By6ły Bartki, ale w większosci wlasnie twarde...
Wtrace jeszcze ze będac wczesniej u pediatry spytałam nasza doktorkę - jakie buciki???? Powiedziała miedzy innymi ze byly kiedys takie kapitalne z cienkiej skórki i z białą koronką, które rewelacyjne były dla dzieci, ale ze pewnie ich nie ma już.
No i tak szukam w tym obuwniczym bucików i nagle patrze na białe skórzane buciki (przypominaja mi trochę komunijne butki) z białą koronką/falbanką... Normalnie nie zwróciłabym na nie wogóle uwagi!!! Ale tknęło mnie ze to chyba to o czym mówiła dr. No i gęba mi się uśmiechnęła, a zaraz potem zrzedła, bo był rozmiar 20 i 18. Jak się domyślacie - potrzebowałam 19 :confused2:
No ale zaraz bede szukac ich w necie!!
Kosztowały ok 80zł.

Niestety w końcu nie kupiłam nic i poszłyśmy do Entliczka. Tam to już wogóle nie było nic:baffled:
Tylko te tansze butki. I wzięłam niebieskie, bo MUSI miec jakiekolwiek butki na JUŻ. Ale bede szukać tych z "falbanką".

Ja kupilam takie wlasnie Konradkowi,na twardej podeszwie al miekka skorka:tak::tak:nie dlugo bede musiala kupic mu jakies sandaly,na lato:sorry:
Zrozmiarami to tak wlasnie jest,te co sie zazwyczaj chce to nie ma:no::wściekła/y::wściekła/y:mialam tak 100razy:baffled:

Maly spi ech kochane dziecko ...

Kangurka moja mama ma isc dzis pogadac z pediatra a ja tak mysle ze moze byc zbieg okolicznosci bo dwa dni temu dostal po 15 mleko a puzniej o 3 w nocy kupa byla rano zadka (jedna w ciagu dnia mozna nazwac to biegunka?) a gdyby mleko to zrobilby wczesniej po mleku o 15 chyba...
Uprszczajac mozna napisac tak dziecko robi kupe jedna dziennie zadka zawsze rano :baffled:
co do butkow super ze znalazlas jakie chcesz ja mam z ccc sa miekkie a ostatnio na rynku byly za 20zl i w pol nie mozna bylo zgiac :szok:

kwiateczek cichutko bo sie pogoda robi ja wczoraj kupilam malemu takie szelki smigal po trawniku dotykal drzekwa itd ( i to ma byc chore dziecko bez goraczki w dzien tryskajacy energia) cieszyl sie ogromnie z tych szelek :tak:
Mozesz sprobowac z tym mlekiem i sprawdzisz no ale wczesniej przeciez jadl i bylo ok???!!!Kupki sa tez takie na zeby:tak:Konrad tez czasem zrobi bobki a nastepna jest zolta woda:baffled::eek:potem znow czarna:no:
Szeleczki sa fajne i praktyczne prawda?;-)ja czesto widze mamy z dziecmi 2-3letnimi na tych szelkach:tak:chyba bardzo uciekaja no i wtedy to juz jak smycz sa te szelki:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:ale bardzo przydatne:-)

Dawalam Lakcid i smecte on sie zachowuje normalnie nie ma goraczki jest zywy wesoly ale zawsze rano ta kupa gdzies wyczytalam ze moze byc tak jeszcze przez trzy tygodnie nawet po infekcji takiej :szok:
Hmmm,nie wiem szczerze juz:no::sorry:lekarz bedzie najlepszym rozwiazaniem:sorry:

A u nas normalka,noc jak zawsze:no:juz nawet nie ma co pisac:baffled:jak w koncu przyjdzie ta pielegniarka to musze wyblagac usg brzucha:no:mam nadzieje ze mi pomorze zalatwic bo ja ...:wściekła/y:jestem juz wykonczona,znow bol w piersiach wrocil,z przemeczenia na bank:no::baffled:

Migotka zdrowka zycze,mezusiowi tez:wściekła/y:moze zaloz mu taka maske na nos,z papieru:sorry::-D:-D:-Dwtedy niech kicha do bolu;-)

Ide wkleic zdjecie nowej pizamki Konradka:-)normalnie maly chlopaczek teraz jest:tak::-D:-D:-D
 
dziubek no tak ale czy biegunka mozna nazwac kupe raz an 24h ? mam metlik w glowie a Ci lekarze sami wiecie jak bylam przed wczoraj powiedziala ze "chyba" rotawirus ale jaki to rota jak dziecko nie wymiotuje nie sra non stop tylko robi duza zadka kupa raz na dobe :wściekła/y:
 
witam:-)
u nas jak zwykl, dzień jak codzień,już po obiadku,mały śpi i nie wiem czy gdzieś dzisiaj wyjdziemy go pogoda nieciekawa:tak:
za to jutro wybieramy się na zakupki m in po butki dla Natka,wcześniej jak szukałam to też z tych co mi się podobały nie było rozmiaru:baffled: ale to było tak na szybkiego,może teraz coś znajdę:eek:
wiktoria z tego co piszesz to raczej nie jest to biegunka a już napewno nie rotawirus:no: pewnie tak jak dziewczyny piszą to ząbki,przecież różne są przy tym objawy:tak:
mimo wszystko życzę zdrówka:-)
 
Witam.
Wiki Klaudia tez jeszcze z raz dziennie zrobi brzydka kupe,no ale nie bylo wymiotow u niej ale za to goraczka.Lekarka powiedziala ze pewnie jakis wirus i tyle.:sorry:


Cfcgirl wszystkiego najlepszego dla Marysi :-)
 
reklama
Kwiateczek - śpieszę tylko donieść, że pogoda była... cudna :tak: :-)
zgadzam sie :tak::tak:
Witam.
Wiki Klaudia tez jeszcze z raz dziennie zrobi brzydka kupe,no ale nie bylo wymiotow u niej ale za to goraczka.Lekarka powiedziala ze pewnie jakis wirus i tyle.:sorry:


Cfcgirl wszystkiego najlepszego dla Marysi :-)
Dolaczam sie do zyczen

No a u nas zadnej goraczki nie bylo a wymioty tylko wieczorem smecta pomogla ale najgorzej z kupa do ladu dojsc nie mozna i niewiem jak go karmic dalej dieta czy co :eek:
 
Do góry