reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Czesc dziewczynki mam nareszcie internet w domku !!! bo z pisanie w pracy porazka

HaNNaH gratuluje.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANI

Co do tragedi brak słow, slucha sie ich bliskich to lzy same sie cisna. Wlasnie byl wywiad w jedynce :-( [*]
 
Dziękuję dziewczyny.
Jeszcze w to nie wierzę, powtórzę test za 2 dni bo wtedy jest dzień spodziewanej @, a ja się pośpieszyłam bo objawy mówiły wszytsko na TAK.
Jednak raczej test się nie myli w tą stronę skoro jest kreska bladzioszek :)
 
HaNNaH fajnie ze wam sie tak łatwo udało odwazna jestes wogole podziwiam dziewczyny z dwojka dzieci ja dzis zabaralam malego ze zlobka pozniej zakupy a pozniej wózek zakupy maly uciekajacy w drugim kierunku :szok:
Mały spi juz.. brak słow na niego i tak do rana a rano i tak z wielka laska wstaje do zlobka :eek:
Ale mam nadrabiania..
 
Hej kobietki:-)

Wszystkiego naj, naj, naj dla Ani!!! Jak ten czas leci. Pamiętam jak kartki wysyłąłysmy naszym dzieciakom na pierwsze urodziny. To wydaje się tak niedawno:tak:

Hannah - gratulacje!!! jak fajnie że mamy zaciążoną następną majóweczkę. :tak::-)

A u mnie w tamtym tygodniu przeżywałam chwile grozy. Najpierw wydawało mi się że czop mi trochę odszedł a ;potem że wody mi się zaczęłay sączyć. Na szczęście jestem po konsultacji z gin i jest wszystko ok. Moja dzidzia jest duża bo z USG wychodzi że jest większy o 2 tygodnie. Jak ja go urodzę:szok: Nie mam nadal pewności czy to na pewno chłopiec będzie:-( No cóż. Przy porodzie będzie najwyżej niespodzianka;-)

Tak poza tym to zaczęli ocieplać nam blok. Masakra. Cały dzień wiercą i stukają. Muszę z Zuzią kłaść się do łóżka i przykrywać jej uszy kołdrą żeby usnęła:szok: Dobrze że zaczęli to przed porodem. Może najgorsze hałasy do porodu ustaną.

Od następnego tygodnia zacznę już się ruszać. Tzn. tylko na spacery z zuzią będę chodziła obowiązki domowe nadal na mężu będą spoczywać:tak: Nie mam już z kim dziecka zostawić więc nie ma wyjścia. Rano muszę się zajmować dzieckiem. Mam nadszieję że nie urodzę przez to wcześniej.
 
reklama
Dziubek zdówka dla Ciebie i dla dzidziusia. Moze to nie pasuje ale jak bylismy w szpitalu musialam zmusic malego do siedzenia i zabawy na lozku ze mna bo gdzie na podlodze:no: najbardziej sprawdzaly sie ksiazki i kredki, darcie kartek itd. siedzial grzecznie wtedy. Życze powodzenia i jeszczw raz zdróweczka :tak:
 
Do góry