reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Nie moge czytac ,słuchac ale ciagle mam tv na tvn24:sorry: i co i rusz jakaś łza poleci:-(Chciała jechac tam do Pałacu Prezydenckiego ale jak widzicie kolejki ogromne:no::no::no:poczekam jeszcze może w piątek bedzie lużniej:sorry:
Migotka to będzie się działo u Was w Krakowie:-p,
Tyle zamieszania z powodu pogrzebu.Ja co prawda mam mieszane uczucia co do miejsca pochówku ale niech bedzie jak ma być.Chciałabym aby jednak ludzie sie opanowali i nie protestowali:no::no:
Troche to za krótki okres pomiedzy uroczystościami sobotnimi w Warszawie a pogrzebem w Krakowie,ludzie by chcieliby być tu i tu ,a pewnie beda problemy z dojazdem,pewnie już bilety wykupione na pociągi:sorry:

Mm moja tez w sumie dosc wczesnie chodzi spać bo okolo 19:30-20:30 i śpi do 7 czasem 8ej:tak:zawsze tak było,czasami sie zrywa o 6ej,ale to rzadko.

Hannah ja myśle że lepiej aby dziecko urodziło sie jednak w tym roku bo to rocznikowo i do przedszkola wczesniej i do szkoły......:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hannah ja myśle że lepiej aby dziecko urodziło sie jednak w tym roku bo to rocznikowo i do przedszkola wczesniej i do szkoły......:tak::tak::tak:

Ja jestem tego zdania że lepiej żeby była najstarsza w szkole, niż najmłodsza, rok do tyłu jakby od równieśników. Liczę jednak na styczeń.

Dziubek
kochana wytrzymaj jeszcze troszkę, kibicuję tobie i jestem z tobą myślami.
 
Ostatnia edycja:
Witam Koleżanki

Ja tez mam mieszane uczucia, co do pochówku na Wawelu. chociaż nie... uważam, że to przesada. Na Wawelu spoczywają ludzie, którzy zmieniali historię Polski, ale jak Iwonka, zgadzam się, że nie ma co się nad tym roztrząsać. Decyzja zapadła i koniec. Manifestacje są w tym przypadku nie na miejscu.

Dziubek wow, już 33 tydzień!!!! :szok::szok::szok: ale to zleciało

Ha-NN-ah po cichu tak strasznie Ci zazdroszczę. Mi ciągle brak odwagi na odstawienie tabletek. Nie wiem, czy sobie poradzimy z dwójka małych dzieci...


Zabieram się za jakąś pracę, a chęci brak :-:)-:)-( pogoda sprzyja spaniu a nie burzy intelektualnej ;-)
 
Witam
Iwonka a mialam pytac czy bylas.Gdybysmy byli w Polsce napewno bysmy pojechali.Moze pod koniec tyg sie uspokoi choc szczerze mowiac watpie:sorry:Co do Wawelu to tez mysle z tam nie powinni go chowac,w szoku bylam jak Dziwisz powidzial ze wlasnie tam.Jak piszecie klamka zapadla,Szczerze mowiac myslalam ze to bedzie Warszawa ewentualnie Gdansk:baffled:Nie wiem czy przygotuja Krakow na tyle ludzi.Napewno bedzie zamkniety juz w piatek.Tyle gosci zagranicznych,bezpieczenstwo.Wydaje mi sie ze Warszawa byla by lepsza.Krakow w wakacje nie moze poradzic sobie z ludzmi a co dopiero teraz:baffled:komunikacja,hotele.....nie wyobrazam sobie tego no ale decyzji juz nie cofna:no:Ludzie przesadzaja z tym protestem i tak nie zmienia zdania a te teksty to nie na miejscu.wiem ze nie byl az tak zasluzony i rozumie ale taki niesmak teraz jest,a to dopiero poczatek,zacznie sie po pogrzebie...Ja tez juz mam dosc a ogladam.Dzis juz Kondziowi wlaczylam mini:sorry:choc chwilamiu ogladam.

Pola ja odstawilam ale teraz mam wszystko nie tak:sorry::baffled:no ale gorzej bylo wczesniej.poczekamy jak sie mi wszystko ulozy:sorry:
 
Hej ja dziś byłam na badaniu krwi i omalo nie zemdlalam w długiej kolejce. Już dawno tak nie mialam zimne poty i wszystko pulsowalo .dobrze że byl za mna taki fajny starszy gość i mi pomógł i trzymal mi kolejke.w sumie powinnam sie spodziewać bo rano krew mi sie lała .W ogóle mialąm iśc do prywatnej przychodni ale nie miał mi kto z zuza zostać wiec dziś na ostatnia chwile wyladowałam w szpitalu bo maja być na jutro a w prywatnych u nas dluzej sie czeka. a tam nawet nie ma gdzie usiaść :no:
No nic ale ciesze sie że jutro zobacze maleństwo.
przed chwila zuza po raz kolejny rozwalilaby mi okulary :crazy: ale choć tyle że wiedziala że zle zrobila i mama sie gniewa poszla do lózeczka i zasneła:szok::-)

Pola nie mów ze masz ochote sie rozmyślić bo my sie już nastawilyśmy że bedziesz kolejna cięzaróweczka ,chyba ze ktoś inny zrobi nam niespodzianke moze Kwiateczek?
A i dzieki Kwiateczek mam nadzieje że moje sny nie do końca sie sprawdza zwłaszcza z tym lezeniem w szpitalu bo co do porodu to niestety i tak sie nie obejdzie bez takich przeżyć
 
Witam.
Hannah- zgadzam się z Tobą , ze lepiej już mieć maleństwo styczniowe.
Potem różnice się zacierają, ale jak jest dziecko małe, w przedszkolu, początek szkoły, to różnica miedzy tymi ze stycznia a z grudnia jest bardzo widoczna. Nie mam na myśli czytania, pisania, ale stanu emocjonalnego, zwykłej dojrzałości.

Też mi się nie podoba miejsce pochówku. Pomijając nawet zasługi, to Kaczyński był Warszawiakiem z krwi i kości. Jego ojciec walczył w Powstaniu Warszawskim, On był Prezydentem tego miasta. Powinien być wśród swoich.
Z punktu widzenia rodziny- na Wawel nie możesz przyjść tak sobie, posiedzieć, "porozmawiać" z bliskimi którzy odeszli. To jednak mauzoleum, trudniej o dostęp.
Na protest bym nie wyszła, nie dotyka mnie aż tak bardzo ta decyzja.


Ja wczoraj oddawałam mocz Mikutka do analizy. Ciągle ma te problemy z siusiakiem. Przez odciągnie zrobiło się tak, ze nie da się porządnie umyć. Miałam wrażenie, ze go boli. Mocz ma w normie na szczęście.
Mysłam, ze będą większe mecyje ze złapaniem moczu, ale miał frajdę z sikania( i trafiania) w pojemnik :-p.
 
Witam kobietki z kawusia po pracy juz :tak:

Iwonka no tłumy nie samowite a i cos mi sie o uszu obiło ze juz pod samym palacem jest zakaz stawiania zniczy sa stawiane gdzies z boku bo przejazdu nie bylo

szopek zgadzam sie z Toba cmentarz to cmentarz biore swieczke i ide. Tam oczywiscie jest otwarte mozna isc itd ale nie ma tego samego.
Ja uwazam ze powinni ich pochowac tam, moze nie powinni ale jesli rodzina chce to jak najbardziej jestem za chocby nawet z takiego wzgledu ze kroli miec nie bedziemy juz, a jesli za kilka milionow lat to pewnie juz wawelu nie bedzie :eek: druga rzecz taka ze jakby nie bylo zginal tragicznie w czasie bycia prezydentem i to nie na "wczasach" tylko na "słuzbie" wiec mysle ze jesli rodzina chce to nie powinno byc zadnego ale.. i to powinno byc uszanowane a jesli ktos ma ale to manifestacja jest lekkim "przegieciem". Spotkalam sie tez z komentarzem ze jesli sa chowani na wawelu to dlaczego nie pochowac wszystkich co zgineli tragicznie, ale to juz takie pretensje do garbatego ze ma dzieci proste

Co do dzieciaczka to tez mi sie wydaje ze jesli jest straszy. Chyba wtedy latwiej jest :eek:

Sylwia moje okulary nadaja sie kompletnie do wymiany, i to tak nie spodziewanie zlapie. A maly sie dzis na mnie obrazil bo mu kostki mydla nie pozwolilam wziasc do zlobka boszz


mm81 tak spal do rana wstal piec minut po moim budziku czyli 6:05, a jak go kladlam byla 18: chyba 08 wiec12h no niewiem... jak go bym spac polozyla pozniej to rano nie chce wstac jest wsciekly a popoludniu padniety ze wszystko jest be
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem tego zdania że lepiej żeby była najstarsza w szkole, niż najmłodsza, rok do tyłu jakby od równieśników. Liczę jednak na styczeń.

Hannah- zgadzam się z Tobą , ze lepiej już mieć maleństwo styczniowe.
Potem różnice się zacierają, ale jak jest dziecko małe, w przedszkolu, początek szkoły, to różnica miedzy tymi ze stycznia a z grudnia jest bardzo widoczna. Nie mam na myśli czytania, pisania, ale stanu emocjonalnego, zwykłej dojrzałości.

Co do dzieciaczka to tez mi sie wydaje ze jesli jest straszy. Chyba wtedy latwiej jest :eek:

No widzicie,ja mam taki punkt widzenia bo mam juz tą dwójke dzieci i np załuje troche ze o Klaudie nie postraliśmy sie z męzem kilka miesiecy wczesniej bo tak to już właśnie Klaudia by poszła do przedszkola teraz we wrzesniu a tak jest rocznikowo za mała. Vanesska jest z pażdziernika wiec też prawie koniec roku.A Klaudia aż sie wyrywa do sali do dzieci, nauczycielki ja wszystkie znaja ,no cóż szkoda.
Inaczej sie myśli gdy sie siedzi z dziećmi ciągle w domu........Ja już 5 lat ....


Wiki znicze to już na drugi dzien po katastrofie tej lotniczej sa na bierząco układane przez harcerzy ,strazakow i na bierząco te które zgasły wyrzucane na smietnik, bo tak to by juz Krakowskie Przedmieście było całe zastawione od ilości tych zniczy:szok::tak:

Kwiateczek ale ja nie mam co zrobić z dziecmi.Nie będę z nimi stała 8 godzin w kolejce:no: i nie zostawiłabym ich komuś na tyle czasu by samej sie tam udac,ale może pojedziemy zapalicz znicz tylko.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,

Kwioateczek - no moja też w tym rumorze usypia ale muszę się koło niej położyć i kołdrą zatykam jej uszko. Inaczej nie dałoby rady bo ja sama nie mogłam dzisiaj usnąć w południe:baffled:

Sylwia - nad imieniem się zastanawialiśmy ale jeszcze nie stanęło na żadnym na 100%. MOże Franek, Szymon lub Bartek. Niewiem. Może się jeszcze zmienić do porodu. Ja takich koszmarów nie mam ale coraz bardziej boję się porodu:szok:

mm81 - a no szybko zleciało. Mam nadzieję że jeszcze te 4 tyg będę miałaluzu zanim siew małe urodzi:tak:

Co do pogrzebu na Wawelu to uważam że nie powinno tak być ale tak samo jak i wy nie będę stawać i manifestować z tego powodu. Powinniśmy to przemilczeć ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto musi publicznie wyrazić swoją dezaprobatę pomimo że nie jest teraz odpowiednia chwila na takie demonstracje.
 
Do góry