reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam. Wczoraj znow łzy cisneły sie do oczu jak oglądałam powrót 30 ofiar :no::no::no:

Dobrze że słonko świeci w końcu i jakoś tak chumorek lepszy:tak:
Dziubek ja tez sie bałam bardziej porodu drugiego ,ale zapewniam że jak już dojdzie do to jakoś tak juz wtedy wiesz co i jak i jakoś tak bezpieczniej i lepiej sie czułam,wiedziałam co robić ,nie myślałam o bólu tylko odrazu wzielam sie za oddychanie:tak: baaaardzo mi to pomogło.No i drugi poród miałąm w sumie szybciutki:-)
 
reklama
Witam kochane!
Zrobiłam powtórnie test i są 2 wyraźne kreski :), na poprzedni test ciągle musiałam patrzeć bo nie wierzyłam że ten bladzioch tam jest, a teraz nie mam wątpliwości.
Zresztą zaczeły się smaki na ostre i kwaśne, od słodkiego mnie odrzca, co jest nie do pomyslenia dla mnie. Ja taki łasuch na słodycze.
Zaczynam ciążę z identyczną wagą jak z Hanią, zobaczymy ile tym razem mi przybędzie, oby troszkę mniej niż więcej.
Co do imienia dla chłopca, to mamy wybrane. Na 100 % będzie Bartek. Hania na swojego kuzyna mówi zamiast Kacper to Bartek, a chrzestnym też będzie Bartek więc nawet się nie zastanawiamy hehe. Z dziewczynką będzie problem, no ale później się go rozwiąże.
 
.....Będzie CHŁOPCZYK:-):tak:
sama zauwazylam zanim nawet lekarz potwierdził ,rozkraczyl sie wybitnie nawe worek mocznowy było widać . Tata przeszczęsliwy bo jak zuzia mialą być zuzia to teraz synek i synek . Ja też sie ciesze tyle że pojawila sie jakaś taka jakaś refleksja ,te sukienki itd.... nie no żartuje Ale na cześc męskiego potomka kupilam dziś takie typowo męskie spodenki :-D

Dziubek wy macie chyba taki sam gust z moim P. :-) dla niego najlepsza bylaby parka Zuzia i Franek ,ale już mial pole do popisu i raczej postawie na swoim i będzie prawdopodobnie Cyprian,może mi sie jeszcze zmienić ale zawsze mi sie podobało i nic do mnie innego nie trafia poza np. Jonatanem(tylko jak do niego mówić?) ,Itanem i chyba bedzie Cyprian

Ha-NN-aH no widzisz moja też jest bladziutka mogłam zrobić drugi bo ta boje sie że calkiem zniknie .Przy Zuzi też był tylko jeden test taka pewna byłam Bartek też mi sie podoba ale mamy już w rodzinie Ja startuje z waga o dziwo mniejsza i na razie mnie nic nie przybylo ,a na poczatku nawet spadląm .teraz waze tyle co na poczatku 55kg
Z zuza to już w tym czasie dużo było do przodu Musze kupić jedne spodnie ciązowe bo poprzednie wszystkie mi spaduja i mam nadzieje ze do tych ostatnich nie dojde Chodze jeszcze w normalnych ale musze miec pasek bo biodra mi spadły brzuch już mam ciażowy

Iwonka podtrzymuj nas na duchu kochana

aha jeszcze zaliczylam dermatolog bo miałąm na kontrole z ta wysypka na brzuchu co prawda schodzi i odnawia sie no ale tego sie nie spodziewalam .ona do mnie ze to nie wie co mi w sumie jest i już nie wiejak leczyć i żebym do szpitala na oddzial dermatologiczny poszla :szok::wściekła/y: dalą mi skierowanie :no: nigdy w zyciu jakby coś z dzieckiem było to jeszcze bym przebolalą ale na taki oddzial za zadne skarby jeszcze gorsze dziadostwo przyniose i psychike mi zjada .z zuzka też to mialam i nawet nikt sie nie interesował Jak mi nie przejdzie za miesiac to prozmawiam jeszcze raz z ginem może to od wątroby bo czytałam o tym troche albo poprostu taki świad czy opryszczka cięzarnych która mi i tak nie przejdzie
 
Hej,

Iwonka - dzięki za pocieszenie. NO mam nadzieję że ten drugi poród będzie szybki. Nie ma czasu na leżenie w szpitalu ;-)

Sylwia - gratuluję chłopca. Jak twój mąż przeforsuje imię Franek to może będziemy mieć parki o takich samych imionach:-D

Ha-NNaH - mam nadzieję że przejdziesz lekko te trzy pierwsze miesiące:tak:

U nas śliczna pogoda dZisiaj. Zuzia na placu zabaw z tatusiem. :-)
 
Witam.
Sylwia- w takim razie gratuluję synusia. Chłopak to naprawdę fajna sprawa, polecam ;-)
Iwonka- czytałam, ze kobiety z dziećmi poniżej 5 roku życia wchodzą do pałacu bez kolejki. Pisałaś ,ze się może wyrobisz się w sobotę, to jest nadzieja, ze wcześniej.
 
Fajne imię Bartosz. Mój Być może- Przyszły- Kiedyś tam - Synek miałby tak na imię. Mamy w rodzinie już Bartka niestety , co prawda Bartłomieja ale jednak.
Taki sam problem mam z imieniem Mateusz którego skrót Mati szalenie mi się podoba. Mamy juz w rodzinie Mateusza. To samo z Kubą, które to imię uwielbia Dominik. Też już jest w rodzinie.
Wychodzi, ze jeśli kiedyś się zdecyduje na drugie, muszę mieć córeczkę bo imion dla nich mam mnóstwo.

Byłam dziś w turne po przedszkolach. Myślą przewodnią było, ze moze gdzieś przyjmą we wrześniu 2,5 latka. Lipa!!! Być może i to wielkie Być Może przyjmą jak w styczniu złoze podanie, to przyjmą 3 latka. Najlepiej jakbym była rozwiedziona, niepełnosprawna i pracowała w oświacie , aha i jeszcze żeby miał Misiak mój 5 lat, bo 5-6 latki przyjmują w pierwszej kolejności.
Poszłam dziś bo dostałam cynk, ze przyjmują podania do 15 czyli dziś , niestety....
 
reklama
Witam dziewczyny


Ja juz na nogach od 6 ale i tak sie wyspalam... a syszeliscie o tej chmurze pylu idzie na polske a wlasciwie juz jest od 10 lotniska zamkniete...:confused2::confused2: i teraz moze to przeszkodzic w uroczystosciach..

maly dzis ze mna idzie do pracy:tak::tak: bo mam 2h a mielismy problemy z wyruszeniem do zlobka:sorry::sorry:
 
Do góry