reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.
Zaraz YCD, więc się streszczam ;-)
My po wizycie,mam wyeliminowac produkty ktore zawieraja E 102,E 104.E110.E122 E124 E129
Są to syntetyczne barwniki, powinny być wyszczególnione na opakowaniu (w każdym bądź razie jest taki obowiązek a co producent zrobi to inna sprawa).

I tyle się napisałam...:zawstydzona/y:

Idę małą usypiać przy okazji...

Aha, czytałam, że barwniki azowe, czyli te, których zabroniła Wam dietetyk, mogą wywoływać nadpobudliwość u dzieci. Jednak nie zostało to jednoznacznie potwierdzone.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też się witam z kawą.
U nas też zimno. Jakiś czas temu przestali grzać, to musiałam włączać młodej konwektorek, ale na szczęście znów włączyli grzanie, bo strasznie zimno było w nocy i rano.

Dzisiaj mam wizytę u ortodonty. Już normalnie nie mogę się doczekać, aż zdejmą mi ten aparat, bo zęby trudno umyć porządnie i mam już żółte jak u konia :sorry2:
 
Dzień dobry Laseczki.:-)

U nas zimno, że szok. Wczoraj przez chwilkę padał śnieg :szok::szok::szok:, potem grad:wściekła/y:

Szymon w (czasie zimowym) o 19tej szedł się kapać i zawsze o 20tej już spał. Teraz jest dłużej jasno, więc przed 20ta kąpanie i 20.30-20.45 już śpi.
Rodzice też muszą mieć dla siebie trochę czasu ;-);-);-)

Co do jedzenia w nocy, to jeszcze niedawno budził sie około 4 rano i od razu była "kaszkę!!", nie było mowy, żeby go oszukać wodą czy herbatką.
Od jakiegoś czasu budzi się około 6-7 rano i wtedy je kaszę.

Wczoraj byłam na jakimś mega nudnym szkoleniu, więc zabieram się za pracę i za mojego PITa, bo wiadomo "szefc w dziurawych butach chodzi"

Miłego dnia, potem do Was zajrzę. Dzisiaj paskudnie na dworze, więc może na BB będzie tłoczniej.
 
Witam
Wczoraj mialam brata w domu iec byl zamet.
Wiki moj Kondzio tez dlugo jadl w nocy,poptem przestal znow zaczal i sm przestal znow.teraz nie je bo butelki nie tknie:sorry:oduczyl sie:sorry:
Migotka powodzenia z zabalami:sorry;
Joanna ja wiem ze moga powododwac ale my nic z takich rzeczy nie mamy:no;musze isc do skeepu poszukac czegos by zamienic produkty mleczne:baffel:
uciekamy zaraz do play group:-)u nas slonko ale ziab byl w nocy ze szok
 
Hej melduję się że ja nadal w dwupaku. Już nie leżę całymi dniami bo nie mam z kim dziecka zostawić więc trzymajcie kciuki żebym wytrzymała 2w1 jeszcze ze 4 tyg ;)

Kwiateczek - a kiśli lub galaretek nie dajesz? One mają chyba te barwniki
 
A ja byłam w koncu na zakupach,kupilam sliczne tenisowki dla Vanesski jak od barbie;-) sobie bluzki 3 sztuki za 47zl łacznie:tak: dwie piłki dla dzioeci po 1,90 za kazda:tak: i inne duperelki.W sumie zakupy udane a po drodze złapał złapał nas deszcze,grad, i słonce tez było:tak:
Dziubek gdzie masz suwaczki:sorry2:
 
reklama
Do góry