reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

jo-anna-on no juz lepiej ale dalej sie czuje przeziebiona jeszcze do 23 i do domku lulu :sorry: przeziebienie plus praca itd czyli brak czasu na chorowanie i wychodzi :wściekła/y:
 
reklama
Witam! My na weekend w domku chociaz mielismy jechać do Wrocławia. Jak zwykle na każde święta nie gadam z mężem. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kamilka wspólczuję choróbska. :eek:
Wiki pewnie przmęczona jesteś i stąd ta krew z nosa.

Miłego weekendu:-)
 
Witam Majóweczki w pierwszy dzień maja:-)

Chorowitki wracajcie do zdrowia. :tak:

Ja nadal w dwupaku. Po wizycie u lekarza okazało się że mam już szyjkę całkiem zgładzoną więc nie wiem ile jeszcze uda mi się przytrzymać bobasa w brzuszku. Dzisiaj mam dzień lerzany. Odpoczywam żeby jak najdłużej dotrzymać ciążę. Zuzia z moimi rodzicami będzie cały dzień.

Tak poza tym teraz prawie codziennie Zuzia wyrządza mi histerie. Wrzaski i płacze niesamowite. Wszytsko jest na nie:szok: Tak źle jeszcze nie było...
Mam podejrzenie że Zuzia może mieć lamblie. Słyszałyście coś o nich? Czytałam już w necie ale może któraś z was miała z nimi do czynienia....
 
witam

Dziubek zdrówka i oby jeszcze troche w dwupaku :tak: nie mam pojecia co to jest :eek: musze sie doczytac. A moze sie tak zachowuje bo juz troszeczke jest zazdrosna o brzusio
 
witajcie ....u nas leje ,jeszcze rano zaliczyliśmy spacerek w przerwie deszczyku a teraz porazka. a wybieraliśmy sie jutro do zoo:eek:

Dziubek trzymaj sie jeszcze troche już w sumie jeden planowany tydzień zaliczony .Dziś rano o tobie myślaląm .:tak: dlaczego podejrzewasz u zuzi lambie? My mieliśmy podejrzenie tych pasożytów wtedy co walczyliśmy z tymi jelitami .Ogólnie zuzka byłą badana na wszystkie .Lambie też i z tego co pamietam wlaśnie ta lambia nie byla refundowana i placiliśmy z a nia chyba 30 zł (ale pewna nie jestem czy to ona musialąbyś sobie sprawdzic ) Jakby tak bylo to możesz zbadać Zuzi kał i bedziesz wiedzieć Jak i tak trzeba płacić to nie trzeba lekarza. U mojej zuzki na szczęście jej nie wykryto wiec nie wiem co dalej w razie czego.

Zdrówka dla chorowitków:tak: nie chorować więcej
Migotka dla was jeszcze udanej imprezki urodzinowej .my robimy za tydzień jednak ,chyba że teściowa bedzie mialą ale bo imienin babci nie przeniosa czy coś to za dwa ale wolałabym za tydzień bo pózniej mam zjazdy

Czekaląm cały tydzień na kurierów bo mial przyjśc prezent dla P. na urodziny i dla Zuzi kuchnia od cioci a tu chyba sobie tydzień majowy zrobili :eek: a wczoraj jeszcze zamówilam sobie legginsy ciązowe bo spodnie po Zuzce mi lecą ,mam pożyczone ale to tylko tak na okazje ,zobaczymy co to za wynalazek
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Dziubek zaciskaj nogi i leż;-) U Ciebie pewno bunt 2-latka i dodatkowo pewno zazdrość ale nie zaszkodzi zbadać kału :tak:

Sylwia miałam takie ciążowe legginsy, kupiłam je w h&m, fajne były. Po ciąży sobie je zwęziłam i skróciłam tą brzuchową część (może nie ja a pogotowie krawieckie) i chodzę w nich dalej .

Mamita Ty to masz z tym mężem :no::no::no:

U nas od rana siąpiło ale teraz się ciut wypogadza. Chyba na dwór wyjdziemy.

Ja nie zamierzam nikogo prosić na urodziny Natalki. Kto będzie pamiętał to będzie. Nie wyprawiam nic. Będzie oczywiście tort i dmuchanie ŚWIECZEK :tak:
 
Witam mojówkowo:sorry: pogda do bani,ciagle pada ale chyba juz sŁabiej.Mam nadzieję ze przestanie padac:sorry: mielismy robic ogrodzenie nowe bo stare sie zepusło a mamy taka działeczke koło domu z grillem (zrobionym przeze mnie ?) ławkami itd ale zaraz jest ulica i dzieciaki na ulice wybiegaja wiec trzeba nowy płotek zrobic ale pogoda zawaliła plany:wściekła/y: Mięso na grilla zamarynowane i co?????:eek: a jutro znow drugi grill na drugiej działce bo sasiadki synek ma znow urodziny wiec nie wiem jak to bedzie ech.Teraz R zabrał Vanesske i tego chłopczyka sasiadow do kina na film o smoku:tak:
Dziubek jedyny plus tego że szyjka juz całkowicie zgładzona na krotki porod;-)nie trzeba bedzie długo czekac na rozwarcie:tak:

A moja jakoś odpukac nie ma buntu.Owszem potrafi sie rzucić na glebe ale to rzadko.A jakby z nia wyjsc na dwór DO piaskownicy to dziecka cały dzIen nie słychac:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejsze leniuchowanie chyba daje coś bo brzuszek tak nie twardnieje:tak:

Iwonka - no oby ten poród był krótki. :tak:

Sylwia - ja trochę czytałam w necie na ten temat ale myślałam że któraś z majóweczek się osobiście z tym styknęła. Podejżewam te pasożyty bo leczyłam Zuzi skazę i nic ni pomaga. Dieta bezmleczna nie zlikwidowała krostek. Ma często wzdęty brzuszek. Szybko się męczy. To są jedne z objawów lambliozy. Ponoć jedno badanie z kału nie daje 100% wykluczenia lamblii. Trzeba je powórzyć 3 razy w odstepie 2-3 dniowym.
jo-anna-on - może to i trochę rzeczywiście zazdrość. No nie wiem. Na razie jest na prawdę cieżko oby do porodu jej minęło
 
reklama
Witam
Dziubek zaciswkaj nogi,jeszcze troche:-)Co do lambi to kiedy juz podejzewalas?o ile pamietam to ten pasozyt nie wystepuje u dzieci ponizej 2 roku chyba ze sie pomylilam.Sprarwdzic zawsze warto wiec po weekendzi niech ktos zaniesie kal,nie ma co czekac.Co do brzuszka wdetego my tez mamy i robilam posiew kalu,byl czysciutki czyli pasozyty odpadly:baffled:
U nas wieje troche i jest chlodnawo,slonce wyjawia sie za chmur ale zimno.J ajuz kupilam Kondzikowi prezent,taczke ogrodowa z konewka i takie tam *******y a ciocia ma kupic kosiarke:-)my mamy ten problem ze musismy kupowac podobne rzeczy by wojny nie bylo wie cmam nadzieje ze tym sie beda dziecli:sorry:

Tak w ogole myslalam dzis o Kinni,mam moka,tak sie nazywala chyba.jej dzieciatko ma dzis 2 latka.Kinnia jak podczytujesz to wszystkiego najlepszego dla twojej Zosi:-)
 
Do góry