reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja też się witam. Jest tak brzydko, że chyba do ikei pojedziemy.
Iwonka, co byś poleciła do jedzenia w tej ikeowskiej restauracji? Bo ja jeszcze nigdy ne byłam.
 
reklama
Migotka ja np lubie te typowe szwedzkie klopsiki.Teraz chyba takie danie z 10 klopsikow z ziemniakiam lub frytkami i żurawina kosztuje z 8 zl lub mniej. pyszna jest szarlotka z kawa;-) a przy wyjśćiu po obejrzeniu całej ikea sa pyszne hot dogi :-)
Zresztą pojedziezz to zobaczysz,bedzie tłum napewno bo od 12 sa obiady ale jest co zjeść.sa zupy też,sałatki .A przy stolikach kącik zabaw dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Iwonka. Do restauracji nigdy nie szłam, bo odstraszał mnie właśnie dziki tłum. Ale hot dogi zawsze jemy, mój chłop kupuje co najmniej 5 sztuk dla siebie, a ja najwyżej 2 dam radę. :-p
 
Iwonka widzisz a tak sie martwiłaś dobrze że doszła i oby działała jak należy:tak:
Z tymi chomikami to ja pewnie wolałabym żywe bo mam bzika na punkcie zwierzątek ale to ja nie dzieci ale nigdy nie miałąm ,tyle że masz rację ze mniej problemu z takimi sztucznymi .Swoja drogą to niezla Klaudia już wybiera sobie prezenty ,Zuzka jeszcze sie nie domaga tak z reklamy jedynie co to ma hopla na punkcie wózków jak gdzieś widzi

Ja na szczęście mam takiego gina który jest dostepny 5 dni w tygodniu i jak masz problem czy coś to zawsze możesz przyjść oprócz tego ma jeszcze dyzury w szpitalu tylko mało ,ogólnie jestem zadowolona dużo bardziej niż przy Zuzi u innej
W ogóle to dzięki za troske już nie bede wam marudzić urodze kiedy bedzie gotowy jakoś coraz bardziej w to wierze
Ha-NN-aH uważaj już ja ostatnio znów wróciłam do wspomagania sie no-spą bo fenetrol sam nie zawsze działa ale jeszcze tylko tydzień i już nic nie łykam

Przemeblowaliśmy pokój ustawiliśmy łóżeczka Zuzka spałą już w swoim :tak:, byla zachwycona jak rano wstała, wczoraj poprzyklejaliśmy naklejki ,zrobie zdjęcia to pokaże ,tak ladnie sie zrobilo
A dziś mam wolne bo Zuzkę wziela wczoraj moja mama ,wszyscy przestraszyli sie że urodze ,teściowie ja wczoraj troche bawili .Nie wiem czy to efekt wizyty czy torby w przedpokoju kolo wyjscia która tymczasowo tam wylądowala po tych meblowaniach :-D:rofl2: wszyscy jak widzieli to dziwne miny mieli a to tak przypadkowo wyszło Jutro po nia jedziemy już nie moge sie doczekać .P. mówi ze hormony porodowe wyzwalają u mnie uczucia macierzyńskie;-)
 
keyko nie ma nic gorszego niz ciezka atmosfera w pracy:baffled:robic sie odechciewa:no:wspolczuje ci ale nie duzo ci zostalo:-p:-ptu od poczatku ciazy nie maja prawa zwolnic no chyba ze praca jest sezonowa:tak:
u nas też tak jest ale pod warunkiem że przedstawiasz zaświadczenie od lekarza o ciąży :) w innym przypadku moga zwolnic...
keyko fajnie ze masz takie klimaty w pracy :)
iwonka ja dzis widzialam dziewczynke z tym chomikiem robil kupe :)
 
CZeść :-)

Dawno mnie tu nie było. Widzę, że nowe zaciążone Majóweczki są. Gratuluję !!!!:tak:

Ja cierpię na brak czasu dlatego się nie odzywam. Wieczory staram się spędzać z mężem. Dnie wypełniają dzieciaki. Młody jest bardziej zajmujący od Zuzi gdy była w jego wieku. Jak śpi (a z tym jest różnie) zajmuję się na maxa Zuzią. I tak całe dnie. Wszyscy jesteśmy zdrowi i to najwazniejsze. Tęsknię za Wami i mam nadzieję, że w końcu znajdę czas na bb. Pozdrawiam i całuję Was cieplutko:-)
 
Ojej, jak tu pusto dzisiaj...

Dziubek, fajnie, że sobie radzisz ;-) Mówi się, że zazwyczaj dzieci są całkiem różne od siebie, może rzeczywiście się to sprawdza.

U nas zimno dziś było, więc spacer krótki, skoczyliśmy do rynku, gdzie kupiłam sobie książkę. Ostatnio wciągnął mnie King i już chyba czwartą będę czytać :happy2: Dziubasy :happy2:
 
Witam.Zapowiada sie ładna pogoda :-) bo od środy podobno zimno deszczowo ,o 10 stopni mniej brrr..
Chomiki Zhu-Zhu kupił dziewczynkom tatuś, one oczywiście szczęśliwe i nawet spią z tymi chomikami.:-) teraz trzeba dokupic im te tenele i inne bajery,ale to już na jakies okazje ;-)

Dziubek czekamy na jakieś foteczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Potomstwo śpi domek ogarnięty więc mam chwilkę co by sobie po necie pobrykać:-p w odpowiednim miejscu wrzuciłam troszkę nowych fotek bo rosną te moje dzieci na potęgę :tak: Michał dzisiaj przeżył pierwsze szczepienie oczywiście mało nie płakałam z nim :sorry:waży już 4900g więc jest co nosić
dziubek oj znam brak czasu znam i brak rączek też :-D
Sylwia u Ciebie już prawie końcóweczka :tak: ja pamiętam jak z Majką tak liczyłam dni a Michał siedział grzecznie i urodził się w pierwszym dniu 40 tygodnia :tak:
Iwonka pewnie z takimi chomiczkami mniej problemu i fajny mają ten cały osprzęt ale jakoś wolę żywe :sorry::sorry:
dbajcie o siebie kobietki podczytuje Was kiedy mogę ale z pisaniem trudno bo bywa że jedną ręką trzymam małego przy piersi a drugą głaszczę Majkę :sorry: ale pamiętam zawsze o Was:tak::tak:
 
reklama
witam
Puchatka biedny Michalek ale coz,kazde dziecko musi przejsc szczeponki:sorry:
Dziubek daj znac co u was jak tylko bedziesz miala czas i sile;-)

U nas dzis ciut lepsza nocka.dobrze ze choc dzis pospal rano do 8.30 to nadrobilam troiche.w koncu mam sile zeby ogarnoc mieszkanie:sorry:uciekam poki mam chec:sorry:
 
Do góry