reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wrublik, wiem wiem, że to już nie te czasy, ale jednak taka myśl gdzieś tam głęboko siedzi :zawstydzona/y::-(

ja po Amelci mam dwa ogromne pudła na strychu i zaraz kolejne wyląduje
 
reklama
no słoneczko tak fajnie grzeje...w takim razie jeszcze dla rozleniwienia wklejam miękkie zdjątko piórka dla przyjemniejszego lenistwa ;-)
20111127 (6)1-1.jpg
 
Dotkass ja też mam właśnie po Darku i po innych dzieciach dużo.

Ale jestem szczęśliwa i dumna że się doprały :tak: frajda jak nie wiem. Miałam jechać na miasto i wróciłam otworzyłam drzwi pięknie wszystko, ale zamknąć nie mogłam i nie że zamek tylko drzwi i co teraz ani tak a ni tak M mówi to siedź w aucie jak przyjadę. HaHa będzie o 16 dobrze że ma się sasiadów
 
Dotkass śliczne zdjęcia naprawdę :tak: a Ty kiedyś myślałaś żeby zająć się tym zawodowo ? nie mówię o zakładzie ale robienie zdjęć na imprezach weselach czy coś podobnego. Nie wiem czy dobrze napiszę ale wydaje mi się że masz "oko"
 
Wiki, mamy piec na ekogroszek, więc w sumie sam się pali ;) co trzy dni trzeba tylko dorzucić worek i wysypać z szufladki miał, ale tym się zajmuje R- ja się rzadko dotykam ;-):-p a dlaczego pytasz???
 
reklama
Witam
boshhh jaka produkacja:sorry:
Dotkas piekne zdjecia:tak:pospiesz troche te dazenia bo sie marnujesz;-)

co do ubran to zaczynam wydawac tym kto ppotrzebuje.Poodkaladam troche po urodzeniu juz,co bede mogla uzyc i pozbywam sie bo juz mi nie potrzebne beda:tak:trzeba sie tylko pilnowac bedzie:-p

Rozzmawialam z pania w przedszkolu i powiedziala ze Kondzio sobie swietnie radzi.Widzialam jego folder,opisy itd....Powiedzialaz eswietnie liczy i bardzo to lubi:tak:Mowi coraz wiecej,ze rozumie,czasem sie udziela...lubi spiwac,pokzaywac to co spiewaja...Kolory mu sie myla(co wiem)ma z nim popracowac...Opwiedziala co lubi,czym sie bawi najczesciej.Ze rozrozniaksztalty,mowi....:tak:Calkiem nie zle jak na niego biorac pod uwage ze wszystko po angilsku:tak:Czyli nie ejst zle..Liczeniem byla pod wrazenie tak to mowila ze wygladalo zze dizeic nie umieja:eek:
 
Do góry