reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dzisiaj niejednokrotnie mnie na mieście aż zgielo, ludzie się dziwnie patrzeli, ale co zrobię.. Póki co biorę nospe i zobaczę rano, żadnych plamien ani nic nie mam i nie wiem..
Od 2 dni tak mam, dosłownie gdzieś nad kością łonową czy czymś. nie wiem czy to pęcherz czy macica. Obserwuję. Jak się czegoś dowiesz to koniecznie pisz bo mój lekarz rodzinny jest słabiutki we wszystkim poza antybiotykami(to mój tata...)
 
Droga Rozo....

,,Wyluzuj kochana bo o tym wątku zamkniętym wypowiadasz się jakby od tego zależało czyjeś życie [emoji4] ,,

1. bo co chwile jest nowa osoba, której wszystko fajnie jest wytłumaczyć?
Tobie tez odpisałam jako jedyna, gdzie możesz znaleść listę z grzeczności wiec dziwie się, twojej ,,milej,, odpowiedzi ze mam ton, jakby od tego zależało czyjesc życie.
Są pytania , jest odpowiedz. Dla mnie to Ok, uważasz inaczej?


,,nieprzyjemnie się czyta, sprawisz wrażenie złej. ,,
To masz zle wrażenie. Będe ta ,,zła,, która napisze coś, co się komuś nie spodoba , życie..

,,Ale wiadomo, to tylko internet więc nie mówię że tak jest [emoji255]nie chce mi się o tym gadać, wybacz [emoji4],,

Nie odsnioslam takiego wrażenia, wręcz odwrotnie ale mogę się mylić [emoji6]
 
Od 2 dni tak mam, dosłownie gdzieś nad kością łonową czy czymś. nie wiem czy to pęcherz czy macica. Obserwuję. Jak się czegoś dowiesz to koniecznie pisz bo mój lekarz rodzinny jest słabiutki we wszystkim poza antybiotykami(to mój tata...)

Ja wczoraj mialam takie kłucia jak kichałam. Zaczelo mnie ciagnac tak jakby na bliznie po wycieciu wyrostka...
 
Boże kobitki jaki ja mam dzisiaj masakryczny nastrój! Nie wiem czy to przez tą pogodę czy hormony :-D ale strasznie słaba jestem, przelezalam całe popołudnie i chyba niedługo kąpiel i spanie :-D mam pytanie do was tylko nie wiem za bardzo jak to co czuje określić. Czuje ciąlge taką...pustke w brzuchu :-D niby taki głód ale głodna nie jestem, taka pustka. Możecie się ze mnie śmiać ale serio musiałam wam o tym napisać, a nóż któraś będzie czuła to samo :-D
Tez cos takiego odczuwam, tak jakby mi czegos brakowało. Ciężko to uczucie opisac. W poprzedniej ciazy mialam to samo.:)
 
Dzisiaj niejednokrotnie mnie na mieście aż zgielo, ludzie się dziwnie patrzeli, ale co zrobię.. Póki co biorę nospe i zobaczę rano, żadnych plamien ani nic nie mam i nie wiem..
Kiedy masz wizytę?? Koniecznie o tym powiedz lekarzowi, ból, bólem, ale takie mocne nie są normalne.
 
Droga Rozo....

,,Wyluzuj kochana bo o tym wątku zamkniętym wypowiadasz się jakby od tego zależało czyjeś życie [emoji4] ,,

1. bo co chwile jest nowa osoba, której wszystko fajnie jest wytłumaczyć?
Tobie tez odpisałam jako jedyna, gdzie możesz znaleść listę z grzeczności wiec dziwie się, twojej ,,milej,, odpowiedzi ze mam ton, jakby od tego zależało czyjesc życie.
Są pytania , jest odpowiedz. Dla mnie to Ok, uważasz inaczej?


,,nieprzyjemnie się czyta, sprawisz wrażenie złej. ,,
To masz zle wrażenie. Będe ta ,,zła,, która napisze coś, co się komuś nie spodoba , życie..

,,Ale wiadomo, to tylko internet więc nie mówię że tak jest [emoji255]nie chce mi się o tym gadać, wybacz [emoji4],,

Nie odsnioslam takiego wrażenia, wręcz odwrotnie ale mogę się mylić [emoji6]

Moja odpowiedź miała być mimo wszystko w miłym tonie. Dziękuję że mi odpisałaś :) mam tylko wrażenie że czasem lepiej nie odpisać niż odpisać byle jak i nie zastanowić się jak ktoś się poczuje. Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym.
 
reklama
Moja odpowiedź miała być mimo wszystko w miłym tonie. Dziękuję że mi odpisałaś [emoji4] mam tylko wrażenie że czasem lepiej nie odpisać niż odpisać byle jak i nie zastanowić się jak ktoś się poczuje. Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym.

Zgadzam się , ze jest cienka granica między szczerością, a byciem nieprzyjemnym ale to bardziej w życiu realnym, w internecie każde słowo pisane zabrzmi tak, jak ktoś sobie założy i tu świetnie to widać.

Nie wiem co masz na myśli pisząc , ze lepiej nic nie pisać, niż odpisać byle jak i z całym szacunkiem dla Ciebie ale naprawdę nie chce mi się już tego drążyć... mam w życiu poważniejsze zmartwienia i problemy, uwierz mi.

Były ustalenia, gdzie cała masa dziewczyn się wypowiedziała, ale ,,uderzasz,, we mnie bo to ja odpisałam na pytanie nowej osoby na forum.

Jak masz chęć pogadać na ten temat to napisz priv bo trochę lipa pisać swoje prywaty na forum.[emoji1303]
 
Do góry