reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pewnie to jakieś ominięcie. Wiesz to nie takie proste stworzyć listę gdzie jest tyle dziewczyn.
I oczywiście musisz być z nami na zamkniętym bo jesteś przecież od początku. A pisałaś do dziewczyn prywatną wiadomość?
Bo właśnie tak się dopisujemy do listy. Postów jest tak dużo, że nasze moderatorki nie wylapia naszych postów o dołączenie
My już mamy dawno ogarnięte ;)
 
reklama
Zgadzam się , ze jest cienka granica między szczerością, a byciem nieprzyjemnym ale to bardziej w życiu realnym, w internecie każde słowo pisane zabrzmi tak, jak ktoś sobie założy i tu świetnie to widać.

Nie wiem co masz na myśli pisząc , ze lepiej nic nie pisać, niż odpisać byle jak i z całym szacunkiem dla Ciebie ale naprawdę nie chce mi się już tego drążyć... mam w życiu poważniejsze zmartwienia i problemy, uwierz mi.

Były ustalenia, gdzie cała masa dziewczyn się wypowiedziała, ale ,,uderzasz,, we mnie bo to ja odpisałam na pytanie nowej osoby na forum.
No i super bo mi też się już nie chce o tym gadac :) mamy inne zdanie i to jest ok. W nikogo nie chciałam uderzać, wręcz odniosła wrażenie że Ty naskoczylas na tą dziewczynę. Zresztą chyba nie tylko ja bo ona też. Przykro mi że masz.powazniejzze problemy, życzę każdej z nas żeby miała tylko takie. Z mojej strony jest wszystko ok między nami. Miłego wieczoru [emoji255]

Ja idę spać dziewczyny :) jutro czeka mnie moja mała pobudka o 6.30, pewnie klasycznie z kupą na dzień dobry [emoji1787]
 
Moja odpowiedź miała być mimo wszystko w miłym tonie. Dziękuję że mi odpisałaś :) mam tylko wrażenie że czasem lepiej nie odpisać niż odpisać byle jak i nie zastanowić się jak ktoś się poczuje. Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym.

Ładnie to napisałaś.. "Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym"
Szkoda, że wiadomość wcześniej (jak dla mnie) dowalilas Dmalw. Piszac, że nie przyjemnie się ją czyta.. I że wypowiada się tak jakby zależało życie od forum..
A ona tylko wytłumaczyła coś co jest logiczne, i proste do zrozumienia.. :) zwłaszcza jeśli temat jest wałkowane od dobrego tygodnia, z wytłumaczeniem co, jak, dlaczego, po co.
Ehh dziewczyny dziewczyny :D
 
Ładnie to napisałaś.. "Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym"
Szkoda, że wiadomość wcześniej (jak dla mnie) dowalilas Dmalw. Piszac, że nie przyjemnie się ją czyta.. I że wypowiada się tak jakby zależało życie od forum..
A ona tylko wytłumaczyła coś co jest logiczne, i proste do zrozumienia.. :) zwłaszcza jeśli temat jest wałkowane od dobrego tygodnia, z wytłumaczeniem co, jak, dlaczego, po co.
Ehh dziewczyny dziewczyny :D
To już Twoje poczucie, w moim odczuciu nie jest to nieprzyjemne za to to co napisała koleżanka było. Świat nie jest zero jedynkowy i każdy ma inne wyobrażenie rzeczywistości :) dlatego piszę o sobie, swoim poczuciu i podkreślam że to moje zdanie. A nie fakt. I napisałam wyraźnie że to tylko internet więc mogłam źle zinterpretować wypowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Ładnie to napisałaś.. "Moim zdaniem nie zawsze trzeba być szczerym do bólu bo cienka jest granica między szczerością a byciem nieprzyjemnym"
Szkoda, że wiadomość wcześniej (jak dla mnie) dowalilas Dmalw. Piszac, że nie przyjemnie się ją czyta.. I że wypowiada się tak jakby zależało życie od forum..
A ona tylko wytłumaczyła coś co jest logiczne, i proste do zrozumienia.. :) zwłaszcza jeśli temat jest wałkowane od dobrego tygodnia, z wytłumaczeniem co, jak, dlaczego, po co.
Ehh dziewczyny dziewczyny :D

Dokładnie tak, ale już nie chce mi się ,,walczyć,, bo to nie ma żadnego sensu.

Jak będą kolejne pytania o to samo, również odpisze wg tego co gdzieś tam ustalaliśmy i co może się jeszcze zmienić [emoji1303]
 
Poratujcie mnie rada..
Jak łagodzić opuchniete i krwawiace dziąsła??
Niech to szlak :/ w zeszlej ciąży też miałam ten problem.. Tylko nie pamiętam co mi pomagało.
Ja byłam z tym u dentysty. Poradziła mi płukanke do jamy ustnej na krwawiące dziąsła. Tyle, że bez alkoholu w składzie. Mam zdjęcie, ale niemieckiego płynu. Jestem pewna, że są tego polskie odpowiedniki. Mi pomogło.
20191104_220412.jpg
 
reklama
Nie miałam nigdy przewijaka. Przy trzecim dziecku tez nie kupuje

Ja miałam przy pierwszym. Nie korzystałam i oddałam po kilku tygodniach. Przy drugim już nie kupowałam, przy trzecim też nie planuję. tzn. jak oddałam przewijak to miałam taką miękką matę do torebki, którą rozkładałam na łóżko lub w miejscach publicznych. Teraz też będę z niej korzystać.
 
Do góry