reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jak zawsze jesteście niezastąpione, już przed lekarzem wiedzialyscie co i jak. Udało mi się na szybko skonsultować z lekarzem prowadzącym, najprawdopodobniej to kolka nerkowa, macica uciska nerkę przy cieplej kąpieli dało to o sobie znać. Leki rozkurczowe pomogły, jest już lepiej. Póki nie pojawia się groźne objawy typu gorączka albo kolejne omdlenia to jest okej. Jeśli chodzi o to, mam bardzo niski próg bólu i na taki ostry nagły ból często reaguje w ten sposób a sytuacja kąpielowa zadziałała na moja niekorzyść. Dzidziuś będzie kontrolowany w czwartek, póki co wszystko wyglada w porządku. Dobrej nocy, jutro nadrobię wszystkie wasze wypowiedzi, dzięki za wsparcie [emoji254]
 
reklama
Jak zawsze jesteście niezastąpione, już przed lekarzem wiedzialyscie co i jak. Udało mi się na szybko skonsultować z lekarzem prowadzącym, najprawdopodobniej to kolka nerkowa, macica uciska nerkę przy cieplej kąpieli dało to o sobie znać. Leki rozkurczowe pomogły, jest już lepiej. Póki nie pojawia się groźne objawy typu gorączka albo kolejne omdlenia to jest okej. Jeśli chodzi o to, mam bardzo niski próg bólu i na taki ostry nagły ból często reaguje w ten sposób a sytuacja kąpielowa zadziałała na moja niekorzyść. Dzidziuś będzie kontrolowany w czwartek, póki co wszystko wyglada w porządku. Dobrej nocy, jutro nadrobię wszystkie wasze wypowiedzi, dzięki za wsparcie [emoji254]

Współczuje, koleżanka miała kolkę nerkowa i podobno potworny ból.
Grunt, ze leki pomogły to możesz Odetchnąć [emoji1303]
 
Ja tez mam ten problem :/ jakies 2 tyg temu cale dziąsła byly sluchniete i bolały masakrycznie. Teraz nie bolą tylko przy szczotlowaniu krwawie przy dolnej jedynce. Mi na bol i opuchlizne pomoglo plukanie buzi korą dębu. Serio w aptece nic nie doradzą bo sie boją, mi doradzila tylko szalwia..a mi ona nie pomagała.
Elmex używam, też z zalecenia. W wakacje chodziłam do stomatologa na zabiegi algami. Ciekawe czy w ciąży też można :)
Poszukam jutro płynu.
Wiem że jak pójdę do apteki i powiem "dla kobiet w ciąży" odesla mnie do lekarza :/ kiedyś było łatwiej o poradę w aptekach!
 
Jasne, jak coś to dawaj znać. [emoji4]Nowe kolekcje dla mnie to niestety porażka. Szybko robi się meszek, nawet w dotyku rzeczy są jakieś inne. Raz wysłali mi leginsy, gdzie kolor jeden nogawki ewidentnie różnił się odcieniem od drugiej. Jak dla mnie cena nieadekwatna do jakości. [emoji2955]
Tylko te grubsze rzeczy, jak dresy są w porządku.
Ja zamawiam przez internet, więc nie wiem jak to jest w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami.

Faktycznie porażka. Ja wszystko mam ze szwedzkiego Newbie. Kupuję równie często przez internet co stacjonarnie (a nawet trochę częściej przez internet) i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości. Zresztą jak się ogarnę to powklejam zdjęcia na wyprawkowy to same zobaczycie (a wszystko wielokrotnie prane przy poprzednim dziecku oraz suszone w suszarce)
 
Ja przy trzecim nie robię listy
Ja właśnie jestem z trzecim.. Hihi
Dziś rozmawiałam z mamą.
Na wózki patrzylas?? - nie
Łóżeczko chcesz z naszej piwnicy czy nowe? - nie wiem
Gdzie będziesz rodzic?? - jak to już?? Niewiem nie myślę jeszcze..
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mówię, mamo Mam czas, dopiero 13tydzien :)
A mama, oszalałas, zaraz święta, nowy rok, ferie zimowe, wiosna, Wielkanoc (albo na odwrót) i rodzisz..a ty myślisz, ze masz czas..
Hahaha.. .
 
Kurna znowu ktoś nam się na klatkę zlał :/ przeprowadziliśmy się z mężem pół roku temu do Piaseczna i jest dramat. Psy sikaja, robią kupę na klatkę i właściciel nie poczuwa się żeby to sprzątać. Znowu ktoś nasikał, śmierdzi przepitym człowiekiem, alkoholem i sikami.. Jak tak można?! Co ludzie muszą mieć w domach skoro na klatce sikają.... Dodam że to nowe mieszkania, dopiero co oddane w centrum piaseczna[emoji2356] Idę spać, jutro będzie kolejny super dzień [emoji57] szklanka jest do połowy pełna, szklanka jest do połowy pełna, szklanka jest do połowy pełna...

Edit. Ze względu na dziewczyny które jutro będą czytać wątek usuwam swoje wypowiedzi, żeby nie robić niepotrzebnej kiepskiej atmosfery :) jest tu wiele na prawdę wartościowych dziewczyn, które nie zasługują na to żeby czytać takie rzeczy na tym wątku.
Edit2. Nie usunę bo nie wiem jak, wyświetla mi się tylko opcja edycji. Jak ktoś wie, to będę wdzięczna za jakiś priv z informacją :)
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie jestem z trzecim.. Hihi
Dziś rozmawiałam z mamą.
Na wózki patrzylas?? - nie
Łóżeczko chcesz z naszej piwnicy czy nowe? - nie wiem
Gdzie będziesz rodzic?? - jak to już?? Niewiem nie myślę jeszcze..
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mówię, mamo Mam czas, dopiero 13tydzien :)
A mama, oszalałas, zaraz święta, nowy rok, ferie zimowe, wiosna, Wielkanoc (albo na odwrót) i rodzisz..a ty myślisz, ze masz czas..
Hahaha.. .
Bardzo dobrze ujęte :D
 
reklama
Ja tez mam ten problem :/ jakies 2 tyg temu cale dziąsła byly sluchniete i bolały masakrycznie. Teraz nie bolą tylko przy szczotlowaniu krwawie przy dolnej jedynce. Mi na bol i opuchlizne pomoglo plukanie buzi korą dębu. Serio w aptece nic nie doradzą bo sie boją, mi doradzila tylko szalwia..a mi ona nie pomagała.

Ja, ostatnio poszłam do apteki z, pytaniem co mogę łyknać na kaszel, to mnie okrzyczaly że do lekarza mam iść na poradę,i wrócić z receptą!
A kiedyś zawsze mówili "skonsultować z farmaceuta bądź lekarzem"
Mi krwawi górne dziąsło wrry
 
Do góry