reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cały dzień dziś byłam jak zombie. Chyba nawet przysnelam jak bawiłam się z młodym bo potrzebowałam się położyć na chwile na dywanie. Od 22:30 leżę w łóżku i nie mogę sobie znaleźć miejsca ! Jak zawsze miałam wieczorem dreszcze tak teraz naraz gorąco! Zwariuje zaraz
Ja mam tak od jakiegoś tygodnia... Nie mogę zasnąć a jak już zasnę to budzę się w środku nocy i nie mogę znowu spać... :(
 
reklama
To mamy identyczne podejście moja droga, haha...

Ja właśnie jestem z trzecim.. Hihi
Dziś rozmawiałam z mamą.
Na wózki patrzylas?? - nie
Łóżeczko chcesz z naszej piwnicy czy nowe? - nie wiem
Gdzie będziesz rodzic?? - jak to już?? Niewiem nie myślę jeszcze..
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mówię, mamo Mam czas, dopiero 13tydzien :)
A mama, oszalałas, zaraz święta, nowy rok, ferie zimowe, wiosna, Wielkanoc (albo na odwrót) i rodzisz..a ty myślisz, ze masz czas..
Hahaha.. .
 
Właśnie dlatego bardzo bym chciała wynieść się z Polski gdzieś indziej bo zupełnie inna jakość życia. Mam rodzinę w Anglii i jak widzę co jest tu a co tam to trochę przykro :)
No ale mamy tu większość rodziny więc może zdecydujemy się na edukację domową... Jeszcze sporo czasu mamy
 
Po 01:00 w nocy a mi się strasznie zachciało placków ziemniaczanych .... i co? Idę obierać ziemniaczki!!!!! :)))))))
Tego JesCze nie było w moim życiu. Jak nie zjem to będę miała netrctwa jakieś :))
Placki... Uwielbiam!

Powiem Wam, że to już 3 noc na szpitalnym łóżku i obudziłam się dziś taka "połamana", że szok.
 
reklama
Do góry