reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzisiaj po raz pierwszy w tej ciąży odpaliłam ćwiczenia dla kobiet w ciąży na YouTube. Przyjemne 24 minuty rozciągania.
Brakowało mi już trochę ćwiczenia, ale czulam się strasznie źle jeszcze do niedawna. Zamówiłam dvd Tracy Anderson z ćwiczeniami na poszczególne miesiące bo przynajmniej raz w tygodniu dam radę coś zrobić. w pierwszej ciąży tez trochę ćwiczyłam i najprawdopodobniej dlatego szybko doszłam do siebie po cesarce i miałam sile na zajmowanie córeczka.
Od kilku dni potrafię znowu jeść warzywa i owoce. Jak mi smakuje :)
Cały drugi i trzeci miesiąc jechałam na musli i chlebie... bo nie dawałam rady wepchnąć cokolwiek innego.
Od razu mam więcej energii :D

U nas 16 tydzień, i do tego 4kg na plusie
 
reklama
U nas już po ekspresowej wizycie. Zwolnienie następne dał, umówił prenatalne że wszystko jak najbardziej ok :) następna wizyta 12.12, będziemy sprawdzać kto mieszka w brzuszku. Dziś bez badania bo stwierdził że nie będzie mnie po zapaleniu pęcherza męczył [emoji4] miałam nadzieję, że dziś mi powie kto tam siedzi..
 
U nas już po ekspresowej wizycie. Zwolnienie następne dał, umówił prenatalne że wszystko jak najbardziej ok :) następna wizyta 12.12, będziemy sprawdzać kto mieszka w brzuszku. Dziś bez badania bo stwierdził że nie będzie mnie po zapaleniu pęcherza męczył [emoji4] miałam nadzieję, że dziś mi powie kto tam siedzi..
Super [emoji3590] Akurat do świąt zdążysz coś fajnego kupić po wizycie [emoji12]
 
Ja też w szpitalu o 3 stopniu.
I odrazu człowiek jakiś spokojniejszy jest dzięki temu, nie? ;)
U nas już po ekspresowej wizycie. Zwolnienie następne dał, umówił prenatalne że wszystko jak najbardziej ok :) następna wizyta 12.12, będziemy sprawdzać kto mieszka w brzuszku. Dziś bez badania bo stwierdził że nie będzie mnie po zapaleniu pęcherza męczył [emoji4] miałam nadzieję, że dziś mi powie kto tam siedzi..
Cieszę się bardzo z udanej wizyty. Kochana z płcią lepiej poczekać, często na początku dziewczynka okazuje się chłopakiem i na odwrót. U mnie tak było 2 razy, teraz i w poprzedniej ciąży. [emoji86]
Choć wiem jak to korci kupić coś dla maluszka.
 
I odrazu człowiek jakiś spokojniejszy jest dzięki temu, nie? ;)

Cieszę się bardzo z udanej wizyty. Kochana z płcią lepiej poczekać, często na początku dziewczynka okazuje się chłopakiem i na odwrót. U mnie tak było 2 razy, teraz i w poprzedniej ciąży. [emoji86]
Choć wiem jak to korci kupić coś dla maluszka.

Tak spokojniejszy człowiek i to bardzo
 
Cześć Mamuśki,
Powodzenia na wizytach :)

@Aurelka1994, cieszę się, że u Ciebie wszystko w porzadeczku :)


Piszecie o wadze.. Ja dziś licząc z OM (maluch jest młodszy trochę) 17t1d, i +5,5 kg na plusie.... :D
Ale wychodzę z założenia że jeśli organizm chce, to akurat w ciąży nie będę sobie ani maluszkowi żałować ;) z zachowaniem umiaru, oczywiście :D
 
Dzisiaj po raz pierwszy w tej ciąży odpaliłam ćwiczenia dla kobiet w ciąży na YouTube. Przyjemne 24 minuty rozciągania.
Brakowało mi już trochę ćwiczenia, ale czulam się strasznie źle jeszcze do niedawna. Zamówiłam dvd Tracy Anderson z ćwiczeniami na poszczególne miesiące bo przynajmniej raz w tygodniu dam radę coś zrobić. w pierwszej ciąży tez trochę ćwiczyłam i najprawdopodobniej dlatego szybko doszłam do siebie po cesarce i miałam sile na zajmowanie córeczka.
Od kilku dni potrafię znowu jeść warzywa i owoce. Jak mi smakuje :)
Cały drugi i trzeci miesiąc jechałam na musli i chlebie... bo nie dawałam rady wepchnąć cokolwiek innego.
Od razu mam więcej energii :D

U nas 16 tydzień, i do tego 4kg na plusie

Dwa tygodnie temu kupiłam w e mpiku DVD z ćwiczeniami, wydane w PL, za 15zl. Fajne ćwiczenia chociaż na razie tylko je obejrzałam 🙃 bardzo brakuje mi ćwiczeń.

16tc i waga stoi, ale brzuszek ruszył :)
 
reklama
I odrazu człowiek jakiś spokojniejszy jest dzięki temu, nie? ;)Cieszę się bardzo z udanej wizyty. Kochana z płcią lepiej poczekać, często na początku dziewczynka okazuje się chłopakiem i na odwrót. U mnie tak było 2 razy, teraz i w poprzedniej ciąży. [emoji86]
Choć wiem jak to korci kupić coś dla maluszka.
Dokładnie :) u mnie w 13 tyg córka miała być chłopcem a w 16 już ewidentna dziewczynka :) teraz tez lekarz powiedział ze pewność będzie za jakod miesiąc czyli w 16 tyg;)
 
Do góry