reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wg apki 15+6, myślałam że to za szybko ale internety mówią że w 2 ciąży to może być już 16 tydzień. Przy córce czekałam faktycznie dłużej, teraz już nie pamiętam który to był tydzień ale jej się nie spieszyło
Ja w pierwszej ciąży poczułam dokładnie w 18+3, akurat jechałam wtedy samochodem na usg połówkowe. Obecnie 15+1 i narazie cisza.
 
reklama
No to faktycznie namieszane. Nawet prawostronni ciężko ogarnąć[emoji6]

Mam kolegę którego tata bardzo chciał mieć córkę. Udało się za 6 razem. Młoda ma 5 ochroniarzy, nie chciałabym być w skórze jej partnera...

Męczyło mnie długo, od kilku dni nie boli, przeszło samo. Jeszcze nie raz będzie nas boleć

Ja mam 5 braci tylko. Żadnej siostry [emoji28]
 
Tak tez slyszalam, ze z wpadek czesciej dziewczynki hihi. Mam nadzieje, ze i u mnie sie sprawdzi, ale jak nie to pokocham jak swoje 🙈😂

Pierwsza ciąża wpadka a to synek kochany.

Nospa akurat w ciąży jest bezpieczna. Niektóre kobiety pół ciąży musza brać 3 razy dziennie. Ja ostatnie 2 miesiące nawet po 2 tabletki miałam przepisane, też miałam wątpliwości ale lekarz kazał to pomyślałam że wie co robi

Ja no spy nie biorę długo bo kolidują z lekami p/padaczkowymi ale w ciąży bym mimo to nie brała.

Witam Czy mogę do Was dołączyć? Termin mam na koniec maja, ale z racji planowanego CC wypakuje się pewnie gdzieś w połowie Jestem mama dwójki szkrabów 5 i 3lata W wolnej chwili postaram się nadrobić zaległości

Ja też CC planowane. Termin omolice polowy maja a pewnie ustalą termin na początku a jak wezmą pod uwagę pierwszą ciąże to położą na oddział przed planową CC.

Niestety u mnie dostanie się do lekarza z dnia na dzień graniczy z cudem. Ciążę prowadzi lekarz rodzinny i położna. Położna przyjmuje tylko w poniedziałki i czwartki, a dzisiaj akurat miała wolne. Natomiast do lekarza rodzinnego nie udało mi się w ogóle dodzwonić. Planową wizytę mam dopiero w następny piątek. W ogóle to najbliższego ginekologa i porodówki mam 180 km :szok:


Ja w zasadzie całą pierwszą ciążę brałam nospę w formie tabletek albo dożylnie, ale było to na zlecenie lekarza. Natomiast teraz obawiam się dawkować ją samej sobie.


Czyli nie tylko ja mam takie bóle.. w pierwszej ciąży też brałam nospę i luteinę.
Gratuluję córeczki

W ogóle to kilka dni temu kupiłam pierwszą rzecz dla maleństwa - łóżeczko i dzisiaj postanowiłam je złożyć.

Śliczne łóżeczko ja wolę jednak klasyczne
 
Dzisiejsza noc to ciężka noc.
Znów wylądowałam na izbie przyjęć z krwawieniem.
Z dzidziusiem w porządku, zrobil się krwiaczek w okolicy łożyska. To już drugi raz. Lekarze mówią, że tak może jeszcze się dziać przez parę tygodni. Ech. Nie mam sił. :(
Trzymaj się. Krwiak nie musi być groźny. Ja też mam krwiaka, który się na dodatek oczyszcza. Mój lekarz twierdzi, że większość jego pacjentek z krwiakami z powodzeniem rodzi zdrowe dzieci. Z nami musi być tak samo 😉
Kupiłam w Norwegii ;) Wysokość się reguluje, natomiast nóżki się nie składają do środka tak jak np. w tych z Chicco, ale mi to nie przeszkadza, bo moje łóżko jest na dość wysokich nóżkach i dostawka bez problemu podjeżdża pod samo łóżko.


A który to tydzień u Ciebie? Też już bym chciała poczuć kopniaczka :D
Czy możesz zdradzić firmę. Szukam dostawki i przyznam, że tak pięknej jeszcze nie widziałam.
 
Hej dziewczynki, ja w drodze do pracy. Wczoraj miałam ciężki dzień, wieczorem pojechałam na zebranie do nowego przedszkola, chcemy syna zabrać z obecnego bo nie idzie się dogadać z Właścicielka, traktuje nasze dzieci jak towar przechodni, ostatnio Panie będąc na placu zabaw z grupą zostawiły na deorzy jedno dziecko i wróciły do przedszkola, dzięki Bogu jakąś lokatorska z osiedla go znalazła.... Ale cyrki takie że hej. Ogólnie dalej chodze jak zombie, migreny mnie wykoncza.... Teraz w drodze do pracy, marzę już o L4. Miłego dnia... W wolnej chwili nadrobię
 
Witam Czy mogę do Was dołączyć? Termin mam na koniec maja, ale z racji planowanego CC wypakuje się pewnie gdzieś w połowie Jestem mama dwójki szkrabów 5 i 3lata W wolnej chwili postaram się nadrobić zaległości
Witaj [emoji8] He he przy 5 i 3 latku chcesz znaleźć wolną chwilę??? Szacun[emoji123] Wydaje mi się że lepiej być na bieżąco [emoji16]
Niestety u mnie dostanie się do lekarza z dnia na dzień graniczy z cudem. Ciążę prowadzi lekarz rodzinny i położna. Położna przyjmuje tylko w poniedziałki i czwartki, a dzisiaj akurat miała wolne. Natomiast do lekarza rodzinnego nie udało mi się w ogóle dodzwonić. Planową wizytę mam dopiero w następny piątek. W ogóle to najbliższego ginekologa i porodówki mam 180 km :szok:


Ja w zasadzie całą pierwszą ciążę brałam nospę w formie tabletek albo dożylnie, ale było to na zlecenie lekarza. Natomiast teraz obawiam się dawkować ją samej sobie.


Czyli nie tylko ja mam takie bóle.. w pierwszej ciąży też brałam nospę i luteinę.
Gratuluję córeczki

W ogóle to kilka dni temu kupiłam pierwszą rzecz dla maleństwa - łóżeczko i dzisiaj postanowiłam je złożyć.

Zobacz załącznik 1047051
Cuuudooo [emoji179][emoji7] Ja też szukam czegoś malutkiego typu kołyska, ale to jest przepiękne[emoji3590] Szkoda, że Norwegia[emoji20]

Dzień dobry wszystkim [emoji8] Mam nadzieję że dzisiaj wyjrzy chociaż skrawek słonka, bo już mnie ta pogoda dobija[emoji3061]
 
Hej dziewczynki, ja w drodze do pracy. Wczoraj miałam ciężki dzień, wieczorem pojechałam na zebranie do nowego przedszkola, chcemy syna zabrać z obecnego bo nie idzie się dogadać z Właścicielka, traktuje nasze dzieci jak towar przechodni, ostatnio Panie będąc na placu zabaw z grupą zostawiły na deorzy jedno dziecko i wróciły do przedszkola, dzięki Bogu jakąś lokatorska z osiedla go znalazła.... Ale cyrki takie że hej. Ogólnie dalej chodze jak zombie, migreny mnie wykoncza.... Teraz w drodze do pracy, marzę już o L4. Miłego dnia... W wolnej chwili nadrobię
Zgłosiliście to zaniedbanie?
 
Witam moje drogie Wspominałam już że walczę z zapaleniem oskrzeli? Moje przedszkolaki przynoszą mi wszelki syf i choruje razem z nimi Już wychodziłam na prostą ale młody od wczoraj znowu zagilony i czuję że mnie też już bierze Do tego mdłości i dzień zapowiada się koszmarnie
 
@AniaSkrzat1 To nie do pomyślenia. Za takie rzeczy to powinno wyciągać się surowe konsekwencje względem przedszkola i opiekunek. Robiliście coś z tym?

Czy możesz zdradzić firmę. Szukam dostawki i przyznam, że tak pięknej jeszcze nie widziałam.
Cuuudooo [emoji179][emoji7] Ja też szukam czegoś malutkiego typu kołyska, ale to jest przepiękne[emoji3590] Szkoda, że Norwegia[emoji20]
Dzień dobry wszystkim [emoji8] Mam nadzieję że dzisiaj wyjrzy chociaż skrawek słonka, bo już mnie ta pogoda dobija[emoji3061]

Link do: babyGO Łóżeczko dostawne Amila creme - pinkorblue.pl [emoji6]

Witam moje drogie Wspominałam już że walczę z zapaleniem oskrzeli? Moje przedszkolaki przynoszą mi wszelki syf i choruje razem z nimi Już wychodziłam na prostą ale młody od wczoraj znowu zagilony i czuję że mnie też już bierze Do tego mdłości i dzień zapowiada się koszmarnie
Biedna, niestety przedszkole to najgorsza wylęgarnia wszelkiego rodzaju choróbsk, a wszystko, bo niektórym rodziocom wydaje się, że wysyłanie chorego dziecka to świetny pomysł.
 
reklama
@AniaSkrzat1 To nie do pomyślenia. Za takie rzeczy to powinno wyciągać się surowe konsekwencje względem przedszkola i opiekunek. Robiliście coś z tym?




Link do: babyGO Łóżeczko dostawne Amila creme - pinkorblue.pl [emoji6]


Biedna, niestety przedszkole to najgorsza wylęgarnia wszelkiego rodzaju choróbsk, a wszystko, bo niektórym rodziocom wydaje się, że wysyłanie chorego dziecka to świetny pomysł.
Dziękuję 😊
Niestety ta dostawka będzie za wysoka do naszego łóżka 😔 pozostały mi chyba tylko modele z metalowymi stelażami
 
Do góry